יוסי שירותי פריצה 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פתיחת רכב נעול | פתיחת דלת נעולה

שירות פריצת ופתיחת כל סוגי הרכבים והדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פתיחת דלת נעולה פתיחת רכב נעול police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפתיחת רכב נעול או פתיחת דלת נעולה?

אם חשבתם שמצבים בהם מזמינים מנעולן לצורך פתיחת רכב נעול הם נחלת העבר, שריד מהימים שבהם נעילת הדלתות נעשה באופן ידני באמצעות לחיצה על כפתור קטן… אז טעיתם. גם היום שבכל רכב ישנה נעילה מרכזית באמצעות שלט, עדיין ישנם מקרים בהם יש צורך בפתיחת דלת נעולה כאשר מפתחות הרכב בפנים. ברכבים רבים ישנה נעילה אלקטרונית אשר נועלת את הדלת באמצעות טיימר. במצבים אלו אם יצאתם לרגע מהרכב והשארתם את המפתחות בסוויץ‘ הדלתות עלולות להינעל באופן אוטומטי. ואז אתם מוצאים את עצמכם במצב לא נעים. ישנם גם סיכויים גדולים שזה קרה כאשר עצרתם לרגע במקום שהוא לא ממש מקום חנייה ואולי אפילו מפריע לרכבים אחרים. זהו מקרה בו אתם צריכים דחוף מנעולן לפתיחת רכב נעול. מצבים יותר מלחיצים, אשר לצערנו בהחלט מתרחשים, הם כאשר ישנו תינוק או בעל חיים נעול ברכב. כאשר מדובר בתינוק או בעל חיים אין להם יכולת לפתוח את הרכב מבפנים והזמן משחק לרעתכם. הטמפרטורות בתוך הרכב עלולות להגיע לרמות קיצוניות ונשקפת סכנת חיים! במקרים אלו יש צורך במנעולן באופן דחוף ומיידי.

פתיחת דלת נעולה

פתיחת דלת נעולה יכולה להיעשות במספר דרכים, אך שימו לב כי לכל רכב יש את השיטה המתאימה עבורו. לעתים משתמשים בשיטת הדגדוג; בשיטה זו משתמשים בכלי עבודה מיוחדים ”פיקלים“ אותם מכניסים לחור המנעול ומזיזים על לפתיחת המנעול; בעצם הפיקלים מנסים לדמות את פעולת המפתח. שיטה זו נחשבת לשיטת פריצה נקייה אשר אינה גורמת לנזקים. נשמע קל ופשוט אך שיטה זו דורשת מיומנות גבוהה. רכבים שונים מצוידים במערכת ואקום מיוחדת אשר נועדה למנוע פריצה בדרך זו. אל דאגה, המנעולן יודע תמיד לתת פתרון!

פתיחת דלת נעולה - 24 שעות ביממה

אם הגעתם למצב בוא אתם צריכים מנעולן לפתיחת רכב נעול זה לא נעים. זה תופס אתכם לא מוכנים וזה יכול לקרות בכל יום ובכל שעה. מסיבה זו אתם נזקקים למנעולן מקצועי המעניק שירות בכל שעות היממה ובעל ימות השנה על מנת להגיע ולתת לכם פתרון. חשוב לזכור שמנגנוני הנעילה היום הם מנגנונים מתוחכמים ולא פשוטים לפריצה. כל התעסקות חובבנית עלולה לגרום נזק רב ויש לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך אשר למד את הנושא ומכיר את מערכות הנעילה של דגמי הרכבים השונים! במידה ואתם נזקקים לשירות של פתיחת דלת נעולה, התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו את השירות הטוב ביותר. ליוסי מנעולים ניסיון רב בפתיחת רכב נעול ובכל סוגי הפריצה. אצל יוסי מנעולים תוכו לקבל שירות מקצועי בכל שעות היממה.

מתי נזדקק לפתיחת רכב נעול?

בנסיבות שונות אתם יכולים למצוא את עצמכם נזקקים למנעולן לצורך פתיחת רכב נעול. זה יכול להיות במקרה הקלאסי שבו אתם מאבדים את המפתחות ואין לכם אין להיכנס לרכב. במקרה זה מתקשרים למנעולן והוא מבצע פתיחת רכב נעול ומעניק פתרון. הפתרון יכול להיות שונה, לעתים מתבצע שחזור של מפתחות ולפעמים החלפת צילינדר לרכב. לפעמים המפתח ניזוק ולמרות שלא איבדתם אותו אתם אינכם יכולים לפתוח את הרכב.

אך פתיחת רכב נעול יכולה להתרחש גם במקרים של תקלה טכנית המערכת הנעילה. יתכן שיש לכם את המפתחות ואת השלט אך בגלל איזה כשל טכני אינכם יכולים לפתוח את הרכב ואתם נזקקים לעזרתו של מנעולן.

עוד מקרה לא נעים, אך בהחלט מקרה שנתקלנו בו הוא נעילה של מפתחות הרכב בתא המטען. ברכבים מסוימים זה יכול להתרחש ואז צריך מנעולן שיחלץ את המפתחות.

ישנן סיבות שונות בגינן אתם עשויים להזדקק לפתיחת רכב נעול, אך לא ממש חשובה הסיבה, חשוב למי אתם פונים כאשר אתם צריכים עבודה מסוג זה. כאשר אתם נזקקים לשירות של פתיחת רכב נעול עליכם לבחור היטב את המנעולן אשר יבצע עבורכם עבודה מסוג זה. הרשו לנו להסביר לכם מדוע חשוב להיות זהירים במיוחד כאשר מתעסקים עם נעילת הרכב.

לכל רכב הטריק שלו

ישנן שיטות שונות לפתיחת רכב נעול וחשוב לעבוד עם מנעולן אשר יודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב. שימוש בשיטת פריצה לא מתאימה עשוי לגרום נזק כבד למערכות הרכב, דבר אשר יעלה לכם ביוקר. למשל בעבר היה מקובל להשתמש בסרגל פריצה. זוהי הייתה שיטה יעילה ומהירה לפריצת רכבים. בעזרת שיטה זו החודר סרגל מיוחד בין החלון לבין הדלת ובעזרתו שוחררה הנעילה תוך שניות. אך שיטה זו אינה מתאימה לרכבים של היום, היא תגרום לנזק למערכות חשמליות עדינות שיש בדלת. רק מנעולן שהוסמך לביצוע פתיחת רכב נעול יודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב.

פתיחת רכב נעול 24 שעות ביממה

אותם המקרים בהם אתם נזקקים לפתיחת רכב נעול עשויים להתרחש בכל יום ובכל שעה. אמנם אין שעה נוחה לתקלה שכזו, אך המצב חמור עוד יותר כאשר הבעיה מתגלה בשעת לילה מאוחרת. יוסי המנעולן מבין את המצוקה שלכם ולכן הוא עומד לרשותכם 24 שעות ביממה עם שירותי מנעולנות הכוללים פתיחת רכב נעול.

בכל בעיה הקשורה למנעולים ודלתות, בבית או ברכב, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שיורת מקצועי במחירים הוגנים. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה מאוד והוא יכול לפתור כל בעיה בזריזות ובמקצועית. אצל יוסי תקבלו עבודה איכותית עם אחריות.

המקרים בהם נזדקק לפתיחת דלת נעולה

אחת הסיבות השכיחות בגינן לקוחות מתקשרים להזמין מנעולן, ובדרך כלל בבהילות, הן במקרים בהם יש צורך בפתיחת דלת נעולה. ישנן סיבות שונות אשר בגללן לא ניתן לפתוח את הדלת וזה יכול לקרות לכל סוגי הדלתות - דלתות כניסה לבית, דלתות פנים ודלתות של רכב.

מדוע הדלת לא נפתחת?

אני יכול לחשוב על כמה סיבות מדוע הדלת אינה נפתחת:

אבדן מפתחות - לפעמים קורה שמאבדים את המפתחות של הבית או של הרכב, ברוב המקרים שניהם ביחד בגלל שאנו שומרים אותם על אותו הצרור. במקרים אלו אם אין לכם עוד מפתח בהישג יד תצטרכו להזמין מנעולן לצורך פתיחת דלת נעולה. אני מזכיר שוב שזה יכול להיות גם בבית וגם ברכב. הפתרונות משתנים בהתאם לנסיבות: קודם כל מבצעים פתיחת דלת נעולה, כלומר פריצה, ולאחר מכן מבצעים החלפת צילינדר או שחזור מפתחות במקרים שבהם ניתן.

תקלה במנעול או בצילינדר - זוהי למעשה אחת הסיבות השכיחות ביותר. לאורך הזמן ועם השחיקה משהו עלול להשתבש, כלומר ישנה תקלה טכנית ואז לא ניתן לפתוח את הדלת וצריך להזמין שירות פתיחת דלת נעולה. אם מדובר בפתיחת דלת נעולה של רכב, חשוב להזכיר שיש להיזהר מאוד באיזה אופן מתבצעת העבודה. ישנן שיטות שונות לבצע פתיחת דלת נעולה לרכב אך אין אפשרויות בחירה - שיטת הפריצה צריכה להתאים למנגנון הנעילה הספציפי אשר משתנה בין יצרני הרכב ובין המודלים השונים.

מקרה נוסף הוא כאשר המפתח נשבר בחור המנעול. יתכנו אולי גם מקרים שבהם הצירים מתרופפים והדלת זזה ממקומה ואז קשה מאוד לפתוח אותה.

מה ההבדל בין פתיחת דלת טרוקה לבין פתיחת דלת נעולה?

חשוב לא להתבלבל בין שני המקרים מכיוון כאשר מדובר בפתיחת דלת טרוקה זהו בדרך כלל תהליך פשוט יותר, מהיר יותר וגם זול יותר. מצב של דלת טרוקה מתרחש בדלתות בהן ישנן ידית קבועה ולא ידית חופשית. כאשר דלתות אלו נסגרות ישנה לשונית קטנה שאינה מאפשרת את פתיחת הדלת, אך הדלת עדיין אינה נעולה והבריחים במקומם. מצב של דלת טרוקה הוא מצב שבמקרים מסוימים תוכלו לפתור בעצמכם.

מה עושים כאשר יש צורך בפתיחת דלת נעולה?

אם אתם מתמודדים עם מצב שבו אינכם יכולים להיכנס לביתכם או רכבכם פשוט התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי זמין 24 שעות ביממה למצבים מסוג זה. יוסי מבין את המצוקה שלכם ומגיע במהירות לפתור את הבעיה. בזכות הניסיון הרב אתם תזכו בעבודה מהירה, איכותית ועם אחריות.

דרך אגב, אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל סל שירותים שלם ולא רק פתיחת דלת נעולה או פריצת דלת טרוקה. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי החלפת ידיות ופרזולים; החלפת צילינדרים; התקנת מחזיר שמן; התקנת מנעול כספת איטלקי; פריצת כספות ועוד.

איש מקצוע ודוגמאות לפתיחת רכב נעול

במצב טבעי אתם מתקרבים לרכב, לוחצים על הכפתור בשלט ונכנסים פנימה ללא שום בעיה. ברוב המקרים זה כך, אך ישנם מקרים בהם העניינים מסתבכים ולא עובדים חלק כל כך. למשל עשויים להיות מקרים שבהם אתם לוחצים על הכפתור בשלט והרכב אינו מגיב. זוהי דוגמה קלסית של בעיה בפתיחת רכב נעול. יתכן שזו בעיה בסוללה של השלט, או בעיה במצבר הרכב. במקרה שכזה בוודאי תנסו להשתמש במפתחות הרכב, אם גם זה לא עובד, אז יתכן שיש בעיה טכנית הדורשת איש מקצוע לפתיחת רכב נעול. וכמובן יש את המקרים שפשוט איבדתם את צרור המפתחות או שהם ננעלו בתוך הרכב.

לא משנה מהן הנסיבות, כאשר יש צורך בפתיחת רכב נעול עליכם להזמין פורץ רכבים, כלומר מנעולן מוסמך אשר מעניק שירותי פריצת רכב ותיקון של תקלות מסוג זה.

פתיחת רכב נעול - עבודה למקצוענים

פתיחת רכב נעול בעזרת אחת משיטות הפריצה היא אינה עבודה לחובבנים, אלא עבודה למנעולן מקצועי שהוסמך לצורך ביצוע עבודות מסוג זו. ישנן מערכות נעילה מסוגים שונים אצל יצרני הרכב. למעשה ישנם הבדלים לא רק בין יצרנים אלא בין מודלים. על המנעולן שהזמנתם לצורך פריצת הרכב לזהות את סוג הנעילה ולהתאים את טכניקת הפריצה המתאימה.

יש להבדיל בין רכבים אשר נעולים בנעילה רגילה לבין רכבים בהם קיימת נעילת ואקום. את הנעילה הרגילה ניתן לפרוץ באמצעות שיטת הכרית המתנפחת, את נעילת הואקום יש צורך לפרוץ באמצעות שיטת הדגדוג.

פתיחת רכב נעול - שיטת הכרית המנפחת

בשיטה זו מחדירים כרית בין הדלת לבין המסגרת. זוהי כרית אותה מנפחים בלחץ אוויר על מנת לפתוח מרווח קטן. אל תוך המרווח מכניסים מוט מיוחד באמצעותו ניתן לשחרר את הנעילה מבפנים או לחלץ מפתחות.

פתיחת רכב נעול - שיטת הדגדוג

כאשר מדובר ברכבים בעלי נעילת ואקום לא ניתן להשתמש בשיטת הכרית המתנפחת ויש להשתמש בשיטת הדגדוג. שיטה זו דורשת כלי עבודה מיוחדים וגם מיומנות רבה. המנעולן משתמש בכלי עבודה המכונים פיקלים, אותם הוא מחדיר לחור המנעול ובאמצעותם מחכה את סיבוב המפתח עד לפתיחת הרכב.

הערה חשובה - אם אתם זקוקים לפתיחת רכב נעול, מנעולן הוא האיש הנכון לבצע את העבודה. הוא יגיע במהרה ויעניק לכם פתרון. אך שימו לב, לצערנו ישנם גם מקרים בהם ילדים או תינוקות נלכדים ברכב. במקרה שכזה נשקפת סכנת חיים ולפעמים אינכם יכולים לחכות 20 דקות למנעולן. במידה ונשקפת סכנת חיים יש להזעיק את כוחות החירום. מכבי האש אשר יכולים להפעיל סירנה ולחצות באור אדום יכולים להגיע במהירות. אפשרות אחרת היא לשבור חלון. אם החלטתם לשבור חלון, עשו זאת בזהירות והימנעו משבירת החלון הקדמי.

שימוש בטכניקת פריצה לא מתאימה

מה קורה כאשר לא משתמשים בטכניקה הנכונה או לא מבצעים אותה נכון? שימוש בטכניקה הלא נכונה עלול לגרום נזק לרכב. גם אם זו הטכניקה הנכונה, ביצוע לא נכון עשוי לגרום נזק. אתן לכם שתי דוגמאות.

בעבר היה מקובל לבצע פתיחת רכב נעול באמצעות סרגל פריצה. שיטה זו חלפה מן העולם, היא עשויה להתאים רק לרכבים ישנם מאוד מלפני 30 שנה פחות או יותר. שימוש בשיטה זו על רכב חדש, לא רק שלא יפתח את הרכב, הוא יגרום נזק לחוטי החשמל העדינים.

דוגמה אחרת, שימוש בשיטת הכרית המתנפחת לפתיחת רכב נעול עשוי להיות הפתרון הנכון, אך ניפוח יתר של הכרית עשוי לעקם את הדלת.

עבדו אך ורק עם אנשי מקצוע אחראיים. אם אתם זקוקים לפריצת רכב, פנו ליוסי המנעולן.

מתי נזדקק לפריצת רכב נעול?

יש אנשים שמתחילים את הבוקר בצורה חלקה ורגועה. הם קמים בבוקר, שותים קפה ואוכלים ארוחה קלה וכאשר הם מוכנים הם לוקחים את מפתחות הרכב ונוסעים לעבודה. אם זה המקרה שלכם, כנראה שלא תצטרכו להזמין מנעולן בדחיפות. אך אם בשלב שבין ארוחת הבוקר לנסיעה לעבודה גיליתם שאינכם יכולים לפתוח את הרכב - אתם זקוקים לשירות של פריצת רכב נעול.

מצבים שכאלו יכולים להתרחש בנסיבות שונות. לפעמים אלו הן תקלות טכניות במערכת הנעילה, במפתחות או בשלט של הנעילה המרכזית. מקרים אחרים יכולים להיות בגלל איבוד מפתחות, דבר שכיח מאוד. ישנם גם מקרים בהם המפתח ננעל בתוך הרכב בגלל נעילה אוטומטית. בכל אחד מהמקרים אתם זקוקים לשירות של פריצת רכב נעול.

מי מבצע פריצת רכב נעול?

אנו נוהגים להגיד פורץ רכבים אך כדאי לדייק ולהשתמש במינוח מנעולן. פריצת רכבים היא אינה איזו חלטורה אלא תחום מקצועי לחלוטין אשר לומדים אותו במכללה ללימודי מנעולנות. ישנן שיטות שונות לפריצת רכבים, ולכל שיטה יש את כלי העבודה המתאימים. צריך ללמוד את המקצוע על מנת לדעת באיזו שיטה יש להשתמש (תלוי בסוג הרכב) וכיצד לבצע אותה. רק מי שלמד מנעולנות רכב הוא האדם המתאים לבצע עבורכם פריצת רכב נעולל.

פריצת רכב נעול מתבצעת בשיטת הכרית והמוט או בשיטת הדגדוג. המנעולן משתמש בשיטה בהתאם לסוג הנעילה של הרכב. העדיפות היא תמיד לשיטת הכרית המתנפחת. זוהי השיטה הקלה והמהירה לצורך פתיחת רכב נעול, ולכן היא גם הזולה ביותר. אך שיטה זו אינה מתאימה עבור כל סוג של רכב. ישנם רכבים בהם קיימת נעילת ואקום ועבורם יש צורך להשתמש בשיטת הדגדוג.

פריצת רכב נעול - מחירים

העלות של פריצת רכב נעול תלויה בכמה גורמים. הדבר הראשון הוא סוג הפריצה; שימוש בכרית מתנפחת נחשב לתהליך קל ומהיר שאינו דורש מיומנות רבה ולכן הוא גם הזול ביותר. אך לא עבור כל רכב ניתן להשתמש בשיטה זו. במידה ויש להשתמש בשיטת הדגדוג המחירים יותר גבוהים וגם עשויים להשתנות בהתאם לסוג הרכב.

באופן טבעי גם המיקום שלכם משפיע על העלות. אם אתם תקועים באיזה חור והמנעולן צריך להגיע מרחוק אז סביר להניח שהמחיר יהיה יותר גבוה. והדבר האחרון הוא התזמון שלכם - בעיות שכאלו יכולות להתרחש בכל יום ובכל שעה. במידה ואתם צריכים להזמין מנעולן בשלוש בלילה אז הוא יגבה מכם עלות חירום גבוהה יותר מאשר שירות בשלוש אחר הצהריים.

אם אתם זקוקים לשירות של פריצת רכב נעול, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי פריצה 24 שעות ביממה. מלבד הניסיון והמקצועיות של יוסי, אתם יכולים לסמוך עליו עם שירות 24 שעות ביממה. על כל צרה שלא תבוא, שמרו כבר עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן.

מתי נזדקק לפתיחת רכב ללא מפתח?

במצב רגיל אתם משתמשים בשלט הרכב, או המפתחות לצורך פתיחת הרכב והתנעתו. אך לפעמים אנו נקלעים לסיטואציות הדורשות את פתיחת הרכב ללא מפתח. למשל זה יכול להתרחש כאשר המפתח ננעל בתוך הרכב או כאשר המפתח אבד. מצבים שכאלו הם מצבים מאוד לא נוחים עבורנו, מצבים אשר יכולים לגרום למצוקה רבה. אם חוויתם זאת, אתם יודעים במה מדובר, אם לא, הרשו לנו לתת לכם כמה דוגמאות אשר ימחישו לכם כמה שזה לא נעים:

- כאשר אתם ממהרים בבוקר לעבודה אבל בגלל תקלה טכנית לא ברורה אינכם יכולים לפתוח את הרכב.

- כאשר יצאתם לבילוי של סוף השבוע, נהניתם במועדון, אבל כאשר חזרתם לרכבכם גיליתם שאיבדתם את המפתחות.

- כאשר יצאתם לבלות בחוף הים עם משפחתכם והמפתחות אבדו בחול ואין סיכוי למצוא אותם.

- כאשר השארתם את המפתחות על מושב הרכב והרכב ננעל עם המפתחות בפנים.

כל אלו הם דוגמאות למצבים שבהם אתם צריכים פתיחת רכב ללא מפתח. אלו הם מצבים מאוד לא נעימים מכיוון שהם משבשים את השגרה שלכם, משאירים אתכם חסרי אונים והורסים את כל התכניות.

אז מה עושים ואל מי פונים כאשר יש לבצע פתיחת רכב ללא מפתח ומה חשוב לדעת בנושא?

פתיחת רכב ללא מפתח באמצעות פורץ רכבים

אם אין לכם מפתח, מי שמוסמך לבצע פתיחת רכב ללא מפתח הוא פורץ רכבים; זהו האדם שאליו עליכם להתקשר בשביל לפתור לכם את הבעיה. לא כל אחד מתאים להיות פורץ רכבים וחשוב להיות זהירים ולבדוק היטב את מי אתם מזמינים. בוודאי תרצו להימנע מעבודה אשר מתבצעת על ידי מי שלא הוסמך לכך ועלול רק לגרום יותר נזקים.

פורץ רכבים אשר מבצע פתיחת רכב ללא מפתח צריך להשתמש באחת משיטות הפריצה המקובלות. כיום מקובל להשתמש בשיטת הדגדוג או שיטת הכרית המתנפחת, שיטת הסרגל המיושנת אינה מתאימה לרכבים של היום. הבחירה של שיטת הפריצה היא אינה בחירה אקראית. על המנעולן לזהות את סוג הנעילה, בהתאם ליצרן ומודל הרכב ולהתאים את שיטת הפריצה למנגנון הנעילה. כמו כן עליו לגלות את המיומנות הדרושה ולהחזיק את הציוד המתאים אשר יאפשר לו לבצע פריצת רכב.

אל מי פונים?

על מנת לבצע פתיחת רכב ללא מפתח חשוב לפנות למנעולן מוסמך אשר יודע מה הוא עושה ויכול לבצע עבורכם פריצה ללא גרימת נזק. חשוב שתוודאו שיש לו תעודת מנעולן; זוהי ההוכחה שהוא למד את הנושא בקורס שבו לימדו אותו כיצד פורצים רכבים מסוגים שונים, וממה יש להיזהר על מנת לא לגרום נזק. כמו כן חשוב לוודא שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. ולבסוף כדאי לכם להעדיף מנעולן בעל ניסיון. מי שרכש ניסיון בפתיחת רכב ללא מפתח ועשה זאת פעמים רבות, יודע לבצע עבודה מהירה ואיכותית.

המצבים בהם אתם עלולים להיזקק לשירות של פתיחת רכב ללא מפתח עלולים להתרחש בכל יום ובכל שעה ועליכם להיות מוכנים לכך. הדבר היחידי שתוכלו לעשות הוא להזמין מנעולן שיבוא ויבצע פריצה. לכן כדאי לכם תמיד להחזיק במספר טלפון של מנעולן המעניק שירות מקצועי 24 שעות ביממה.

פתיחת רכב ללא מפתח מבצעים אצל יוסי המנעולן. יוסי מביא לכם שירות מקצועי ושנים רבות של ניסיון בכל עבודות המנעולנות. יוסי יפתח את הרכב, ובמידה וישנה תקלה הוא יבצע את התיקון הדרוש על מנת שתוכלו ליהנות מרכבכם ללא בעיות. במידה ואיבדתם את המפתחות הוא יבצע עבורכם החלפת צילינדר לרכב או שחזור מפתחות. יוסי הוא מנעולן 24 שעות ואתם יכולים לפנות אליו בכל שעה.