יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

צילינדר מוגן פריצה

שירות החלפת צילינדרים מוגני פריצה שקטה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צילינדר מוגן פריצה צילינדר מוגן פריצה שקטה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לצילינדר מוגן פריצה?

מהתקשורת: ”תושבים בשכונת נווה ים מתלוננים על שורה של פריצות לבתים הפרטים בשכונה. "השכונה שלנו הפכה למטרה", אומרים התושבים שחוששים ומודאגים מהמצב. מדובר בפריצות לבתים פרטים ולרכבים, בפרט בחלק הצפוני של השכונה. כאשר מרבית הפריצות מתרחשות בשעות הבוקר המוקדמות. התושבים חיים בפחד ותסכול“ - השקמה, חדשות ראשון לציון 16.6.2019

מידי יום אנו שומעים על פריצות לבתים, אם לא בקרב חוג מכרנו אז אנו שומעים על כך מהתקשורת. פריצות לבתים הן בעיה של ממש ולכן עלינו לקחת יוזמה ולנקוט באמצעים אשר יגבירו את הביטחון של בני ביתנו. צילינדר מוגן פריצה הוא אחד האמצעים אשר יכולים לעזור לנו למנוע את הפריצה הבאה. צילינדר מוגן פריצה הוא פתרון זול ויעיל ומומלץ להתקינו בהקדם האפשרי.

מהו צילינדר מוגן פריצה?

צילינדר מוגן פריצה הוא צילינדר מתקדם ומעט יקר יותר מהצילינדרים הרגילים. הוא כולל פטנטים טכנולוגיים חדישים אשר אינם מאפשרים ביצוע פריצה שקטה. פריצה שקטה מתבצעת בדרך כלל בשיטת הדגדוג במהלה מחדירים אל חור המנעול כלי פריצה עדינים ובעזרתם מנסים לדמות את פעולת המפתח ולסובב את הצילינדר. צילינדר מוגן פריצה מגיע במבנה מיוחד אשר פשוט אינו מאפשר ביצוע פריצה שקטה.

צילינדר מוגן פריצה כולל גם הגנה מפני שיטות פריצה נוספת - העתקת פלסטלינה או יצירת מפתח על פי קוד המפתח. גם אלו הן שיטות פריצה שקטות.

צילינדר מוגן פריצה משפר את רמת הביטחון שלכם בצורה ניכרת. אין שום דלת שמוגנת לחלוטין מפני פריצה, אך צילינדר נגד מוגן פריצה הופך את הפריצה ליותר מורכבת. למעשה הוא מותיר לגנבים אפשרות אחת - שימוש במקדחים וכלי עבודה רועשים, דבר המגדיל את הזמן הנדרש לפריצה ואת הרעש שנוצר; אלו הם אינם התנאים האידאליים עבור הגנבים - במילים אחרות צילינדר מוגן פריצה יוצר הרתעה. כאשר הגנבים רואים צילינדר מוגן פריצה הם מעדיפים לחפש קורבן אחר, טרף קל יותר.

בקרת שכפול

צילינדר מוגן פריצה כולל גם מנגנון בקרת שכפול מתקדם. מנגנון זה מבטיח שרק אתם תוכלו לשכפל את המפתחות. כלומר אם נתתם מפתח לעוזרת או לבייביסיטר, תוכלו להיות בטוחים שהמפתח לא שוכפל. לצורך שכפול המפתח עליכם להגיע למרכז השכפול ולהציג את הכרטיס המגנטי שקיבלתם עם הצילינדר. מי שאין לו את הכרטיס המגנטי לא יכול לשכפל את המפתח. כך צילינדר מוגן פריצה נותן לכם רמה נוספת של ביטחון.

התקשרו עכשיו ליוסי מנעולים והזמינו התקנת מנעול נגד פריצה שקטה. כך תוכלו לשמור על בני משפחתכם ורכושכם בצורה טובה יותר. צילינדר מוגן פריצה הוא אמצעי הרתעה מעולה. תוכלו להוסיף גם אמצעים נוספים כמו התקנת מנעול כספת עליון על מנת להפוך את דלת ביתכם לחזקה ועמידה בפני גנבים.