יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

צילינדר MT5 מולטילוק

שירות החלפת צילינדר מולטילוק מדגם MT5

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צילינדר מולטילוק MT5 צילינדר MT5 police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לצילינדר MT5?

לקוחות רבים פונים אליי ומתעניינים לגבי צילינדר נגד פריצה שקטה. כולנו מפחדים מפריצות לבית ולאחרונה ישנם מקרים רבים של פריצה שקטה, ללא נזק או סימנים. אף אחד לא רוצה שיפרצו לביתו ולכן יש להתגונן. כאשר מבקשים ממני להמליץ על פתרון נגד פריצה שקטה, אני ממליץ על צילינדר מולטילוק MT5.

מהי פריצה שקטה?

פריצה שקטה היא פריצה המתבצעת בדרך כלל באמצעות פיקלים (כלי פריצה עדינים) או מפתח פיראטי. שיטה זו מאפשרת לגנב לפרוץ במהירות וללא משיכת תשומת לב המסכנת את הגנב ולכן זוהי גם השיטה המועדפת על הגנבים. צילינדרים ישנים הם אינם בטוחים והם מאפשרים לגנבים לפרוץ פריצה שקטה בקלות. זוהי הסיבה מדוע יש לשדרג לצילינדר MT5. צילינדר מולטילוק MT5 נחשב לצילינדר המתקדם ביותר והוא כולל 3 מערכות נעילה: מערכת מסילות מדויקת, פינים טלסקופיים ופין אלפא. הוא אינו כולל קפיצים, דבר המעניק לו עמידות גבוהה. כמו כן יש לו הגנה מפני שיטת פריצה נוספת – שיטת הקידוח, וגם מנגנון בקרת שכפול.

צילינדר MT5 של מולטילוק מתאים כמעט לכל סוגי הדלתות והמנעולים, ובדרך כלל מתקינים אותו על דלתות חיצוניות על מנת לקבל הגנה מפני פריצה שקטה והגנה מפני קידוח.

בקרת השכפול של צילינדר מולטילוק

צילינדר MT5 מוליטלוק מגיע עם כרטיס מגנטי המשמש לצורך בקרת שכפול. כל כרטיס הוא כרטיס ייחודי אשר מקבלים עם רכישת הצילינדר. כאשר ישנו צורך לשכפל מפתחות, לא ניתן לעשות זאת בשיטה הרגילה. יש צורך לעשות זאת במרכז שכפול וזה דורש את הצגת הכרטיס המגנטי. מנגנון בקרת שכפול של צילינדר מולטילוק MT5 מבטיח לכם שאף אחד מלבדכם לא ישכפל את המפתחות. זה יכול לעזור במקרים שבהם אתם מעניקים מפתח לאיש אמון, אך גם אותו האמון הוא בערבון מוגבל ואינכם מעוניינים שישכפל את המפתח. בעזרת הכרטיס המגנטי יש לכם שליטה על כך.

צילינדר מולטילוק MT5 יכול למנוע את הפריצה הבאה. הגנבים יזהו את סוג הצילינדר ופשוט יעדיפו לא להתעסק איתו ולחפש אחר קרבן אחר בעל צילינדר הקל לפריצה. מסיבה זו צילינדר MT5 של מולטילוק מעניק פתרון איכותי לבתים פרטיים, דירות ועסקים הרוצים בהגנה מפני פריצה.

צילינדר מולטילוק MT5 הוא מוצר מתקדם העומד בדרישות מכון התקנים והוא מוגן בפטנט רשום במדינות רבות בעולם.

התקנת צילינדר MT5 מולטילוק

רוצים למנוע פריצה לביתכם? פנו ליוסי מנעולים והזמינו התקנת צילינדר מולטילוק MT5 נגד פריצה שקטה. יוסי המנעולן יבצע עבורכם התקנה מהירה ומקצועית ובמחיר ללא תחרות. התקשרו עכשיו 050-575-7888 וביחד נעצור את הגנבים.