יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

צילינדר מומלץ לדלת רב בריח

שירות התקנת צילינדר מומלץ לדלתות רב בריח ופלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צילינדר מומלץ לדלת רב בריח צילינדר לדלת רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לצילינדר מומלץ לדלת רב בריח?

הפעם נדבר אתכם על צילינדר מומלץ לדלת רב בריח, אך לפני זה קצת אוריינטציה בנושא. דלת עשויה ממספר רכיבים אשר מאפשרים את תפקודה התקין. למשל יש לנו את הצירים אשר מקבעים את הדלת במקומה ומאפשרים את תנועתה הסיבובית. יש לנו את הבריחים אשר מאבטחים אותה בעת הנעילה. לפעמים יש בדלת עינית הצצה ועוד רכיבים שונים. אחד הרכיבים בדלת הוא המנעול וגם בתוכו נמצא רכיב בפני עצמו - הצילינדר.

הצילינדר הוא הרכיב שלתוכו נכנס המפתח. סיבוב המפתח מסובב את דיסקיות הצילינדר והם מניעות את גלגלי השיניים של המנעול ומאפשרות את פתיחת הדלת. הצילינדר הוא יחידה עצמאית אשר משתלבת במנעול באופן מודולרי ובמידת הצורך ניתן להחליפה. כאשר מחליפים את הצילינדר זהו גם החלפה של המפתח. לכל צילינדר יש מפתח ייחודי אשר פותח אותו. לכן כאשר מאבדים מפתחות ניתן לפתור את הבעיה באמצעות החלפת צילינדר. כמו כן מקובל להחליף צילינדר כאשר אנו נכנסים לגור בדירה שכורה, בגלל החשש שלזרים יש העתק של המפתח. ולבסוף יש את המקרים בהם מחליפים צילינדר בגלל תקלה טכנית (צילינדר תקול), או מקרה שיש לנו צילינדר מיושן ו/או מאיכות נמוכה ונרצה להחליפו בצילינדר חדיש ואיכותי. בכל אחד מהמקרים הללו אנו נרצה צילינדר מומלץ לדלת רב בריח.

צילינדר נגד פריצה שקטה - ישנם יצרנים שונים של צילינדרים. אך ללא תלות ביצרן, כאשר מדובר בדלת הכניסה לבית מומלץ לבחור בצילינדר נגד פריצה שקטה. הרבה מהפריצות לבתים בימינו מתבצעות באמצעות הפריצה השקטה. שיטת פריצה העושה שימוש בפיקלים מקצועיים של מנעולנים. צילינדר נגד פריצה כולל הגנות שונות אשר אינן מאפשרות את השימוש בפיקלים ומעניק הגנה טובה. כמו כן מדובר בצילינדר מתקדם הכולל בקרת שכפול.

כאשר מחפשים צילינדר מומלץ לדלת רב בריח, רבים ממליצים על MT5 של מולטילוק. זהו צילינדר איכותי נגד פריצה ואפשר להזמינו במארז עם 3 או 5 מפתחות. גם צילינדר LOCXIS של חברת רב בריח נחשב לדגם מוצלח בעל עמידות גבוהה ובקרת שכפול. עוד צילינדר מומלץ הוא צילינדר מולטילוק אינטראקטיב; זהו צילינדר הכולל 10 פינים טלסקופיים והגנה נגד קידוח. ישנם צילינדרים נוספים שלא הוזכרו. כאשר מחפשים צילינדר מומלץ לדלת רב בריח מומלץ להתייעץ עם המנעולן. זהו תחום שתמיד מתחדש ותמיד יוצאים מוצרים חדשים ומשופרים. מנעולן תמיד מכיר את הדגמים החדישים והוא יכול להסביר לכם בפירוט על היתרונות והחסרונות של כל צילינדר.

לכל צילינדר יש עלות אחרת, זהו גם עניין של תקציב. אך לא בהכרח שהכי יקר הוא הכי טוב. אבל בהחלט מוטב להשקיע קצת יותר בצילינדר איכותי ולא צילינדר זול מאיכות נמוכה. צילינדר איכותי מחזיק מעמד לאורך זמן ומעניק לכם הגנה טובה יותר.

התקנת צילינדר מומלץ לדלת רב בריח

התקנת צילינדר נחשבת לפעולה פשוטה יחסית. יש לפרק את הצילינדר הקים ולהכניס במקומו את הצילינדר החדש. כמובן שעל מנת שהכול יעבור בצורה חלקה יש לפנות למנעולן מוסמך אשר יודע לבצע הכול בצורה הנכונה, במהירות וללא תקלות. כמו כן תוכלו לקבל אצלו אחריות על העבודה. שימו לב שכאשר מזמינים מנעולן לצורך התקנת צילינדר מומלץ לדלת רב בריח יש לוודא הוא מביא איתו צילינדר חדש באריזתו המקורית. אחרת ישנו חשש שהמפתחות שוכפלו.

אם אתם זקוקים להתקנת צילינדר מומלץ לדלת רב בריח התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מקצועי, כלומר בעל תעודת מנעולן, אישור מטעם משטרת ישראל וניסיון רב. יוסי הוא האיש המוסמך לביצוע כל עבודות המנעולנות.

צילינדר מומלץ לפלדלת

הצילינדר הוא אחד הרכיבים החשובים במנגנון הנעילה. זהו חלק נפרד ממנגנון הנעילה, החלק אליו מכניסים את המפתח בשביל לנעול או לפתוח את הדלת. למשל אם איבדתם את מפתחות הבית זהו החלק אותו צריך להחליף. אך הצילינדר לוקח גם חלק חשוב בשמירה על הביטחון האישי שלכם. צילינדרים פשוטים עשויים להיות קלים לפריצה ולכן חשוב לבחור בצילינדרים חזקים ואיכותיים בהם הוטמעו פונקציות חדשות לצורך מניעת פריצה. אז איזה צילינדר מומלץ לדלת?

תחום הצילינדרים מתחדש כל הזמן, לצערנו המניע לחידושים הטכנולוגיים הם הגנבים המשכללים את שיטות הפריצה. בכל פעם שמתגלה שיטת פריצה חדשה, יצרני הצילינדרים משכללים את הצילינדרים על מנת לתת לבעיה מענה. על מנת להקדים את הגנבים חשוב להקפיד להתקין צילינדר מומלץ לפלדת אשר מעניק לכם עמידות ובנוי לפי הסטנדרטים החדישים ביותר. צילינדר הוא מוצר המתבלה לאורך זמן ואז יש להחליפו. כמובן שאם בחרתם בצילינדר איכותי הוא יחזיק מעמד יותר זמן מאשר צילינדר זול ופשוט. אם הצילינדר שלכם הפסיק לעבוד, או שפשוט הבנתם כי הוא מיושן ואינו מעניק לכם ביטחון - הגיע הזמן להחליף אותו בצילינדר מומלץ פלדלת.

צילינדר מומלץ פלדלת

איננו רוצים לעשות פרסומת למותג זה או אחר, אך ברמת העיקרון אנו ממליצים על צילינדרים של יצרנים מוכרים. היצרנים המוכרים מקפידים על איכות וגם מעניקים אחריות. הם מציגים לכם מוצרים אמינים יותר מאשר תחליפים זולים ולא יודעים המגיעים בדרך כלל בסין. למעשה לא צריך ללכת רחוק, כמה מהיצרנים המובילים בעולם הם יצרנים ישראלים.

מכיוון שהטכנולוגיות כל הזמן מתחדשות, צילינדר מומלץ לפלדת השנה הוא לא בהכרח הצילינדר שנמליץ עליו בשנה הבאה. לכן בעת בחירת צילינדר לדלת רצוי להתייעץ עם מנעולן, הוא יודע איזה צילינדר מומלץ לפלדלת. מנעולן עובד עם צילינדרים באופן שוטף, כך שהוא תמיד נמצא בעניינים ויודע אילו מגלים עמידות ואלו פחות. בסופו של דבר הוא זה שאליו מתקשרים בשביל להחליף צילינדר.

כאשר מחפשים צילינדר מומלץ פלדלת חשוב לשים לב לתכונות שלו. צילינדרים מתקדמים כוללים פין אלפא, מערכת נחש ופינים משולבים. מבלי להיכנס להסברים הטכניים, המשמעות של זה היא שצילינדרים אלו יכולים לתת מענה לשיטת הפריצה השקטה, השיטה המועדפת על ידי הגנבים.

תכונה נוספת היא הגנה נגד קידוח. אם הגנבים אינם יכולים לפרוץ באמצעות כלי פריצה מקצועיים הם ינסו לקדוח את הצילינדר. לכן חשוב שזה יהיה צילינדר עם הגנה נגד קידוח.

התכונה השלישית שכדאי לחפש היא צילינדרים עם בקרת שכפול. כלומר צילינדרים שעל מנת לשכפל את המפתח יש להשתמש בכרטיס מגנטי. כך תוכלו להבטיח שאף אחד לא ישכפל את המפתחות ללא ידיעתכם.

זקוקים לעזרה בבחירת צילינדר מומלץ לפלדלת? זקוקים להתקנת צילינדר מקצועית? אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן לצורך ייעוץ בבחירת צילינדר והחלפת צילינדר.