יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

צילינדר נגד פריצה שקטה

שירות החלפת צילינדרים נגד פריצה שקטה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צילינדר נגד פריצה צילינדר נגד פריצה שקטה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לצילינדר נגד פריצה שקטה?

מנעולן מוסמך ומקצועי מעניק לכם שירותים רבים. כולנו יודעים שזהו האיש שאליו פונים כאשר צריך לפרוץ את דלת הבית או הרכב, אך למעשה זהו חלק קטן מן השירותים שניתן לקבל אצל המנעולן. בסל השירותים של יוסי מנעולים תוכלו למצוא מלבד פריצה גם התקנת מנעול ג'ואל (מנעול כספת איטלקי); קיצור דלתות; תיקון דלתות; תיקון בעיות בסוויץ'; שכפול מפתחות; שחזור מפתחות; תיקון שלטים לרכב; תחזוקה מונעת; תיקון מנעולים; החלפת צילינדר; התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה ועוד. הפעם נדבר על האחרון – התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה.

מדוע צריך צילינדר נגד פריצה?

הפריצות לבתים הן בעיה קשה בישראל. למרות שהמשטרה מדווחת על ירידה בפשיעה, מידי יום ישנם עשרות מקרי פריצה של דירות, בתים פרטיים, מחסנים ומשרדים. כל אחד, בכל בית ובכל דירה חשוף לסכנה. במקרה שבו פרצו לביתכם וגנבו חפצי ערך, הסיכויים שהמשטרה תצליח להחזיר לכם משהו שואפים לאפס. לכן עליכם לקחת אחריות ולעשות הכל על מנת שלא תהיו טרף קל לפושעים. הגנבים מחפשים אחר מטרות קלות ודלתות בהן אין צילינדר נגד פריצה שקטה הן המטרות הקלות ביותר עבור הגנבים. ואתם יודעים איך אומרים "הפרצה קוראת לגנב"...

הגנבים תמיד יעדיפו להשתמש בשיטות של פריצה שקטה, ניתן לבצע אותה במהירות וללא משיכת תשומת לב או רעש, גורמים המסכנים את הגנבים. כאשר הגנבים נתקלים בדלת חזקה עם מנעול מתקדם הכולל צילינדר נגד פריצה שקטה, הם עשויים לוותר ולחפש דירה אחרת אליה יפרצו. לכן באמצעות התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה תוכלו להרתיע את הגנבים ולהקטין את הסיכוי שתיפלו קרבן לפריצה. סביר להניח שהם יוותרו מראש או יוותרו במהלך ניסיון הפריצה.

מהי בעצם פריצה שקטה?

פריצה שקטה היא פריצה המתבצעת ללא השארת סימנים או נזקים לדלת ולמנעול. פריצה שקטה פותחת את המנעול ללא שימוש במקדחים או באמצעים אלימים. למעלה מ 90% מפריצות הבתים מתבצעות היום בשיטה זו. הגנבים של היום משתמשים בשיטות מתוחכמות בעזרתן הם יכולים להפיק מפתח פיראטי או להשתמש בפיקלים (כלי פריצה מקצועיים של מנעולנים).

הפתרון – התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה

ישנו פתרון נגד פריצה שקטה. כל מה שעליכם לעשות זה להזמין מנעולן אשר יתקין לכם מנעול נגד פריצה שקטה. צילינדר נגד פריצה שקטה כולל מגנטים ומבנה פנימי מיוחד אשר הופך את השימוש בפיקלים לבלתי אפשרי וגם מקשה מאוד על פריצה באמצעות מפתח פיראטי. כמו כן, צילינדר נגד פריצה שקטה בכל כרטיס מגנטי המעניק לכם בקרת שכפול. כך אף אחד לא יוכל לנצל את ההזדמנות ולבצע שכפול מפתח ללא הכרטיס המגנטי. כלומר גם אם הענקתם לעוזרת מפתח, היא לא תוכל לשכפל אותו.
אל תחכו שיפרצו לכם את הבית, התקשרו עכשיו ליוסי מנעולים והזמינו התקנת מנעול נגד פריצה שקטה.