יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

קיצור דלת רב בריח

שירות חיתוך וקיצור דלתות רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

קיצור דלת רב בריח חיתוך דלת רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לקיצור דלת רב בריח?

קיצור דלת רב בריח הוא פעולה הנדרשת כאשר מגביהים את גובה הרצפה. לפעמים אנו רוצים לעשות איזה שינוי בבית ואנו עורכים שיפוץ. השיפוץ יכול להיות שינויים מסוגים שונים בבית, לפעמים אנו בונים קירות גבס, לפעמים סוגרים מרפסת או כל דבר אחר. וישנם מקרים בהם אנו מתקינים ריצוף חדש או פרקט על גבי הריצוף הקיים. זהו בהחלט שינוי של מראה הבית. אך כאשר אנו משנים את גובה הרצפה נוצרת בעיה חדשה - גובה הרצפה אינו תואם לגובה הדלת. לכן בטרם אנו יכולים להתקין את חיפוי הרצפה החדש, אנו זקוקים לבצע קיצור של דלתות.

כיצד מבצעים קיצור דלת רב בריח?

ישנן שתי אפשרויות בהן ניתן לבצע קיצור דלת רב בריח:

האפשרות הראשונה היא הגבהת הדלת הקיימת והתאמתה למפלס החדש. האפשרות השנייה היא ניסור החלק התחתון. האפשרות הראשונה היא הפשוטה והמהירה יותר, אך לא תמיד המצב מאפשר זאת. היכולת שלנו להגביה את הדלת היא מוגבלת ולא תמיד זה מספיק. במידה וזה לא מספיק צריך לבצע את הקיצור באמצעות ניסור החלק התחתון.

בין אם מדובר בהגבהת הדלת או ניסור הדלת, זוהי תמיד עבודה למנעולן מקצועי.

הגבהת הדלת מתבצעת באמצעות הגבהת הצירים של הדלת. אך במידה ולא משיגים את הגובה הרצוי יש לבצע קיצור באמצעות ניסור החלק התחתון. לצורך ביצוע ניסור של הדלת יש קודם כל להסיר את הדלת הכבדה ממקומה. לאחר הסרת הדלת מפרקים את המגן התחתון. לאחר שהמנעולן פירק את החלק התחתון הוא יכול לבצע ניסור של הדלת ואז להרכיב את המגן התחתון. לעתים כל מה שנדרש זה להסיר את החלק התחתון המיועד במיוחד למטרה זו. ישנם גם מקרים בהם צריך לפרק את הדלת ולשלוח אותה לקיצור במפעל.

יתכן שיש לבצע פעולה דומה גם בדלתות נוספות בבית, כלומר בדלתות הפנים. מנעולן מבצע גם את זה. אך קיצור דלתות פנים עשוי להיות מורכב יותר מכיוון שאין להן את החלק התחתון הניתן להסרה.

לעתים יש גם צורך בקיצור דלת ממ“ד. דלת הממ“ד היא דלת מיוחדת, כבדה במיוחד ובעלת מאפיינים מיוחדים. ניתן לבצע גם קיצור של דלת הממ“ד אך הדבר יעלה יותר.

האם מתקיני ריצוף ופרקט מבצעים קיצור דלת?

התשובה היא כן ולא, או אולי יותר נכון לא ולא! מתקיני הפרקט עשויים להציע לכם את השירות הזה או לבקש מכם לעשות זאת באמצעות מנעולן בטרם ההתקנה. לא מומלץ לעשות זאת אצל מתקיני הפרקט, בדיוק כפי שלא מומלץ לבקש ממנעולן להתקין עבורכם פרקט. לכל אחד יש את תחום המומחיות שלו וכלי העבודה שלו. קיצור דלת רב בריח הוא עבודה למנעולן. המצב האידאלי הוא שמתקיני הפרקט ימסרו לכם את בכמה סנטימטרים צריך להרים את הדלת והמנעולן יבצע את העבודה. לאחר שהמנעולן סיים ניתן יהיה להתקין את הפרקט או להדביק את המרצפות החדשות ללא שום הפרעה.

אל מי לפנות?

אם אתם זקוקים לקיצור דלת רב בריח, או לכל שירות של קיצור דלתות בבית או במשרד, פנו אך ורק למנעולן מוסמך. אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו שירות של מנעולן ותיק המבצע קיצור דלתות בצורה מהירה וגם זולה. יוסי מקפיד על עבודה איכותית ואסתטית. כך תהיו בטוחים שהדלת תקוצר ללא שום בעיות ותקלות בלתי צפויות. לאחר שיוסי יסיים תוכלו להזמין את מתקיני הפרקט וליהנות מהשיפוץ בבית.

יוסי מבצע הרבה יותר מקיצור דלתות. יוסי מעניק לכם את כל שירותי המנעולנות לבית. אם הזמנתם מנעולן לצורך קיצור דלת רב בריח, תוכלו לנצל את ההזדמנות ולבצע גם תיקונים נוספים בבית. כמובן אך ורק אם יש צורך. בפועל בבתים רבים ישנן תקלות אותם מזניחים במשך שנים, כמו דלתות שחורקות או ידיות שנופלות ותמיד דחיתם את הטיפול בהן. תוכלו לנצל את ההזדמנות ולבקש מהמנעולן שיפתור בפעם אחת את כל הבעיות.

זקוקים לקיצור דלתות בבית? התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות מהיר. יוסי מעניק לכם שירות מקצועי במחירים המשתלמים ביותר. יוסי מקצר את כל סוגי הדלתות של כל היצרנים - דלתות כניסה, דלתות פנים ודלתות ממ“ד.