יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירותי פריצה 24 שעות

שירות פריצת מנעולים ותיקון מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירות פריצה 24 שעות שירותי פריצה 24 שעות police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לשירותי פריצה 24 שעות?

כאשר נזקקים לשירותיו של מנעולן, כולנו כבר יודעים שחשוב להקפיד על מנעולן בעל תעודת הסמכה ובעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אם למנעולן אין הסמכה, זאת אומרת שהוא לא ממש יודע מה הוא עושה. ואם אין לו אישור מטעם משטרת ישראל, אז זה מעלה ספקות לגבי רמת אמינותו. אבל ישנה עוד נקודה חשובה - כאשר מחפשים מנעולן, חשוב לוודא שהוא מעניק שירותי פריצה 24 שעות ביממה.

שירותי פריצה 24 שעות - למה זה חשוב

בעיות בדלתות ומנעולים, גם בבית וגם ברכב, עלולות להתרחש בכל שעה משעות היממה ובכל ימות השנה. אף אחד לא יכול להבטיח לכם שזה לא יקרה בערב החג, בשבת בלילה או בכל יום ושעה שהם מחוץ לשעות העבודה המקובלות. ראינו מקרים שאנשים יצאו לבלות ובשעה ארבע בבוקר גילו שאיבדו את צרור המפתחות; ראינו אנשים אשר חזרו הביתה בשעת לילה מאוחרת וגילו שהם לא יכולים לפתוח את דלת הבית או אנשים שממהרים בבוקר לעבודה ומגלים שדלתות הרכב לא נפתחות. שום זמן הוא לא מתאים להיתקע בו, אבל כאשר יש לכם מנעולן אשר מעניק שירותי פריצה 24 שעות, לפחות יש לכם פתרון.

בעיות דחופות ולא דחופות

לא כל בעיה במנעול מחייבת שירותי פריצה 24 שעות. בהחלט ישנן בעיות שהן יותר קטנות ויכולות לחכות עד הבוקר או עד שתגיע שעה יותר נוחה. אבל גם את הטיפול בבעיות אלו לא ממומלץ לדחות ביותר מ 24-48 שעות. למשל ישנם מקרים בהם ישנה בעיה בנעילת הדלת או פתיתה; הדלת כן נסגרת אך זה דורש קצת מאמץ. אל תצפו שבעיה זו פתאום תיעלם מעצמה. יש לצפות לרגע שבו הדלת לא תיפתח בכלל. הזמינו מנעולן עכשיו כאשר עוד יש לכם סוג של שליטה.

טיפ קטן לסיום. באופן טבעי כאשר אתם נתקלים בבעיה בשעת לילה מאוחרת אתם לא תתחילו לעשות סקרי שוק ולשאול יותר מידי שאלות. פשוט תזמינו את המנעולן הראשון שיענה לטלפון ולא בטוח שזה יהיה המנעולן הטוב ביותר. לכן רצוי להיערך מראש. אל תחכו למקרה חירום, חפשו עכשיו מנעולן אמין המעניק שירותי פריצה 24 שעות ושמרו את מספר הטלפון בזיכרון. חס וחלילה אם תיתקעו ותזדקקו לשירותי מנעולנות, יהיה לכם כבר מספר מוכן ולא תצטרכו לחפש ולהתפשר על האיכות.