יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות לדלת חוסם

שירות לשריונית חוסם - תיקון, פריצה והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירות לדלת חוסם שירות לחוסם police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לשירות לדלת חוסם?

אם בחרתם בדלת חוסם זה אומר שאכפת לכם מהביטחון האישי ואתם רוצים לשמור על ביתכם ועל משפחתכם. ואם יש לכם דלת חסם ואתם רוצים להמשיך ליהנות ממנה, עליכם לקחת בחשבון שלפעמים תזדקקו לשירות לדלת חוסם, שירות אשר ניתן על ידי מנעולן מקצועי

שירות לדלת שריונית חוסם יכול לסייע לכם גם במקרים בהם ישנה תקלה טכנית בדלת והיא דורשת תיקון, גם במקרים בהם ישנו צורך לפרוץ את הדלת וגם כאשר תרצו לבצע התקנות שונות. אם בחרתם במנעולן מקצועי כמו יוסי שלום, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירות לדלת חוסם העונה על כל צורך וכל בעיה.

תיקון תקלות - לעתים מזמינים שירות לדלת של חברת שריונית חוסם לצורך תיקון תקלות. למשל זוהי יכולה להיות דלת אשר יצאה מכיוון וזקוקה לכיוון הצירים, דלת עם בעיה בצילינדר או במנגנון או כל בעיה אחרת אשר פוגעת בתפקודה התקין.

פריצת דלת - ישנם מקרים בהם מזמינים שירות דלת חוסם לצורך פריצת הדלת. זה יכול להיות גם בגלל בעיה טכנית בדלת כמו בעיה במנגנון או בצילינדר, אך זה יכול להיות גם בעקבות איבוד מפתחות. במקרה שכזה מזמינים מנעולן והוא מבצע שני דברים, גם פורץ וגם מבצע את התיקן הדרוש.

התקנות - והמקרה האחרון בו תזדקק לשירות לדלת חוסם הוא לצורך ביצוע התקנות. אין מדובר כאן בתיקון ואין מדובר כאן בפריצה, אלא התנקות ושדרוגים אשר תרצו לעשות גם כאשר הדלת תקינה. למשל זוהי יכולה להיות התקנת עינית לדלת, התקנת מנעול כספת עליון או שדרוג הצילינדר למניעת פריצה שקטה.

שירות לדלת חוסם 24 שעות ביממה

יוסי המנעולן מעניק שירותי חירום הכוללים שירות לדלת חוסם 24 שעות ביממה. אם אבד המפתח של הדלת או שיש בה תקלה טכנית אשר אינה מאפשרת לכם להיכנס אל ביתכם, אתם זקוקים למנעולן. לא משנה באיזו שעה מדובר אתם חייבים פתרון מיידי. מהסיבה הזו יוסי תמיד זמין לענות לטלפונים ולהגיע לתת שירות, גם אם יש צורך בשירות בארבע בבוקר. כאשר אתם פונים לשירות לדלת חוסם אצל יוסי, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים. עם יוסי אתם בידיים הנכונות.