יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות לדלת פלדלת

שירות לפלדלת - תיקון, פריצה והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירות לדלת פלדלת שירות לפלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לשירות לדלת פלדלת?

אם יש לכם דלת פלדלת בביתכם זה סימן שהבנתם שעל מנת לשמור על הביטחון חשוב לבחור בדלתות איכותיות. דלתות פלדלת הן דלתות עמידות אשר מספקות הגנה טובה. אך כמו כל מוצר וכמו כל דלת לפעמים יש צורך בשירות לפלדלת על מנת לבצע תיקונים או לתת מענה לבעיות שונות אשר עשויות להתעורר. אם אתם זקוקים לשירות לדלת פלדלת, יוסי המנעולן עומד לשירותכם.

אם השקעתם בדלת פלדלת, כאשר יש לכם בעיה חשוב שתחפשו אחר מנעולן מקצועי אשר יכול להעניק שירות פלדלת. רק מנעולן שהוסמך לצורך עבודה זו מכיר היטב את המבנה והמנגנון של דלת פלדלת ויודע כיצד לתקן ולפתור בעיות מבלי לגרום נזק. מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן, מנעולן מוסמך ועתיר ניסיון המעניק שירות פלדלת במקצועיות ואחריות.

שירות פלדלת - רשימת השירותים

כמו בכל דלת עלולות להתעורר בעיות שונות במשך זמן. להלן רשימה של כמה מהשירותים שתוכלו לקבל אצל יוסי:

החלפת צילינדר - במקרים רבים יש צורך בשירות לדלת פלדלת לצורך החלפת צילינדר. במצבים שונים אנו מחליפים צילינדר. זה יכול להיות כתוצאה מתקלה טכנית המחייבת את החלפת הצילינדר או איבוד מפתחות. אך אלו הם אינם המקרים היחידים. ישנם גם אנשים המבקשים שירות לפלדלת להחלפת צילינדר כאשר הם גרים בדירה שכורה או כאשר הם מעוניינים בהתקנת צילינדר מתקדם נגד פריצה.

קיצור דלתות - ישנם מקרים בהם אנו צריכים לקצר את הדלת. הדלת אשר מותקנת שירתה אותנו בנאמנות במשך שנים. אך לאחר שנים עשינו שיפוץ בבית והתקנו פרקט או שטיח מקיר לקיר על הרצפה הקיימת. הדלת המקורית שמרה על מרחק מינימלי מהרצפה, אך לאחר שהותקן החיפוי החדש היא נוגעת ברצפה ואינה יכולה לתפקד כראוי. במקרה זה אתם צריכים שירות לדלת פלדלת, מנעולן אשר יוציא את הדלת במקומו, יבצע קיצור אסתטי ויתקין בחזרה את הדלת ללא שום נזק.

החלפת פרזול - לפעמים רוצים להחליף פרזול או להתקין פרזול נוסף כמו עינית לדלת. החלפת פרזול יכולה לבוא אפילו מטעמים עיצוביים. לא משנה מהי הסיבה בגינה תרצו לבצע החלפת פרזול, אתם חייבים שירות פלדלת מקצועי. חייבים להקפיד על איכות העבודה והתקנה יפה של הפרזולים החדשים.

איזון צירים - אחת הבעיות הנפוצות בדלתות כבדות כמו דלת פלדלת היא סטייה של הצירים. לאחר שנים של שימוש, כתוצאה מהמשקל הרב הצירים עלולים להתרופף. התרופפות הצירים מפריעה מאוד לתפקוד הדלת. היא מפריעה לתנועה ואף עלולה להפריע לנעול את הדלת מכיוון שהבריחים אינם מסונכרנים עם התעלות. במקרה כזה יש להזמין שירות פלדלת בדחיפות.

שירות לדלת פלדלת עם יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים לשירות פלדלת יש לכם על מי לסמוך - יוסי המנעולן. יוסי עומד לשירותכם ומעניק שירות לדלת פלדלת כמו גם כל שירותי המנעולנות לכל סוגי הדלתות. בכל בעיה אתם מוזמנים לפנות ליוסי 24 שעות ביממה.