יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות לדלת רב בריח

שירות לרב בריח - תיקון, פריצה והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירות לדלת רב בריח שירות לרב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לשירות לדלת רב בריח?

אם אתם נזקקים לשירות לדלת רב בריח חובה עליכם לבחור במנעולן מקצועי ומוסמך לצורך ביצוע עבודות מסוג זה. דלתות רב בריח הן דלתות איכותיות ויקרות ולא תרצו לבחור בחובבן, אלא אך ורק במנעולן מקצועי אשר למד ועבר השתלמויות אשר הסמיכו אותו להעניק שירות לרב בריח. רק הוא יכול לבצע עבודה איכותית, ללא גרימת נזקים ולהעניק אחריות על עבודתו.

אם אתם נזקקים לשירות לדלת רב בריח אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יש לכך סיבות טובות:

- יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר למד את המקצוע ויודע להעניק שירות לרב בריח.
- יוסי הוא מנעולן בעל ניסיון של שנים, לא רק עבור דלתות רב בריח אלא כל סוגי הדלתות וכל עבודות המנעולנות. בזכות הניסיון הוא מעניק לכם עבודה איכותית וגם מבצע אותה במהירות.
- אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירות לדלת רב בריח במחירים הוגנים כמקובל בשוק וללא הפקעות מחירים.
- ליוסי יש תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
- יוסי מעניק שירות 24 שעות ביממה.

שירות לרב בריח - מתי צריך

בכל בעיה שיש לכם בדלת או במנעול אתם צריכים שירות לדלת רב בריח מידיו של מנעולן מקצועי:

פריצת דלתות רב בריח - אם אינכם יכולים לפתוח את הדלת כתוצאה מתקלה טכנית או כל בעיה אחרת עליכם להזמין שירות לרב בריח. מנעולן מקצועי המכיר את מבנה הדלת ומנגנון הנעילה יודע כיצד לבצע פריצה כירורגית ללא גרימת נזק מיותר. לאחר הפריצה הוא יחליף את הצילינדר או יתקן כל בעיה אשר הפריעה לתפקודה התקין של הדלת.

דלת עם בעיה בתנועה ובסגירה - בגלל סיבות שונות עלולות להתעורר בעיות בסגירת הדלת. לעתים אלו הן בעיות הקשורות לתנועת הדלת ולעתים (או אפילו במקביל) אלו הן בעיות שהבריחים אינם מסונכרנים עם המסילות. מנעולן המעניק שירות לדלת רב בריח יאתר את מקור הבעיה ויבצע תיקון מהיר של הבעיה. לאחר שיסיים את העבודה תוכלו ליהנות מדלת תקינה.

החלפת צילינדר - אם איבדתם את המפתחות; אם נכנסתם לדירה שכורה; אם יש תקלה טכנית או שתרצו להתקין צילינדר נגד פריצה, מנעולן יבצע עבורכם החלפת צילינדר.

התקנת מנעול כספת עליון - אנשים רבים, לאו דווקא בעלי דלתות רב בריח, מעוניינים בתוספת ביטחון. חברות הביטוח ממליצות על התקנת מנעול כספת עליון (מנעול ג‘ואל). התקנת המנעול דורשת קידוח בדלת וזוהי לא עבודה לחובבן. רק מנעולן המוסמך לתת שירות לדלת רב בריח יכול לבצע אותה כפי שצריך.

החלפת פרזולים וידיות - תרצו להחליף את הפרזולים המיושנים ולחדש את מראה הדלת? התקשרו למנעולן המעניק שירות לרב בריח והוא יחליף עבורכם את הפרזולים בחדשים לפי בחירתכם.

בכל בעיה בדלתות רב בריח התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות לרב בריח מידיו של מנעולן מקצועי ומנוסה. במקרי חירום, כמו למשל כאשר נדרשת פריצת דלת רב בריח, תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.