יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות מנעולן מקומי

שירותי מנעולן מקומי ופורץ מנעולים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירות מנעולן מקומי מנעולן מקומי police-tag
050-5757-888

באלו מקרים נזדקק לשירות מנעולן מקומי?

לפעמים בחיים יש תקלות מכל מיני סוגים, תקלות אשר יכולות לשבש לנו את השגרה. למשל לפעמים מתקלקל לנו המזגן ביום קיץ חם, ולפעמים הרכב שלנו זקוק למוסך בגלל איזו תקלה. וכאשר מתרחשת תקלה אנו צריכים שירות לתיקון הבעיה. לעתים מדובר בבעיות הדורשות שירות מנעולן מקומי, כלומר כאשר יש לנו בעיות במנעולים או דלתות. שירות מנעולן מקומי מתייחס למנעולן אמין אשר נמצא באזור ומעניק שירות לתושבים - כך יש מישהו זמין שאפשר לפנות אליו בכל תקלה.

על מנת ליהנות משירות מנעולן מקומי שיהיה זמין עבורכם בכל תקלה, מוטב לחפש מישהו קבוע שאפשר לעבוד איתו לטווח ארוך. תמיד יכולות להיות תקלות בדלתות והמנעולים, תמיד יש משהו שרוצים להחליף או לתקן; אם לא היום אז מחר. לא כדאי לחכות לרגע התקלה, כדאי להיות מוכנים מראש ולדעת שבשעת הצורך יש לכם מישהו אמין שאפשר לפנות אליו ולקבל שירות.

כיצד נדע לבחור שירות מנעולן מקומי?

על מנת לבחור מנעולן מקומי, הקפידו על הכללים הבאים:

1. מנעולן שמעניק את כל סוגי השירותים - לפעמים אתם זקוקים לתיקון בעיה בדלת הכניסה, לפעמים אתם זקוקים לפריצת רכב. לכן אין טעם לחפש שירות מנעולן מקומי ובבוא היום כאשר תזדקקו לשירות עבור דלתות הרכב ותגלו שהוא אינו מנעולן רכב. וודאו שהוא מבצע את כל עבודות המנעולנות.

2. מנעולן מוסמך - בשביל ליהנות משירות מנעולן מקומי אתם חייבים לוודא שמדובר במנעולן אשר למד והוסמך לעסוק במקצוע. מי שלא למד את המקצוע לא באמת יודע כיצד לפרוץ כספת בלי לגרום נזק, כיצד לפרוץ את הדלת של הרכב מבלי לפגוע באיזו מערכת חשמלית וכו‘. רק מי שהיה בקורס מנעולנים יודע לעשות זאת בצורה הנכונה וללא גרימת תקלות.

3. ניסיון - כאשר מחפשים שירות מנעולן מקומי חשוב שזה יהיה מישהו בעל ניסיון. אם המנעולן מעניק לתושבי השכונה שירות במשך שנים אז סביר להניח שיש לו ניסיון רב בכל סוגי התקלות, ולא כמו מי שרק עכשיו סיים את לימודי המנעולנות. צריך להשתפשף קצת במקצוע, ואולי אפילו לעשות טעויות פה ושם עד שלומדים. אבל לא תרצו מישהו שיעשה טעויות על חשבונכם ולכן תעדיפו בעל ניסיון.

4. בעל תעודת יושר - כאשר מחפשים שירות של מנעולן מקומי יש לוודא שיש לו גם תעודת יושר. למעשה זהו אחד הדברים הכי חשובים! אם תחשבו על זה ותעשו אחד ועוד אחד, מייד תבינו שכל הידע הרב של המנעולן וגם האמון שאתם נותנים בו יכולים באותה המידה לשמש נגדכם. למשל מנעולן שמחליף לכם את הצילינדר בקלות יכול למצוא את ההזדמנות לעשות איזה העתק של המפתח עבור הגנבים. לכן הקפידו לבחור מנעולן בעל תעודת יושר שאין לו קשרים בעולם התחתון.

5. שירות 24 שעות ביממה - אני לא אגיד לכם שזה חובה מנעולן אשר מעניק 24 שעות ביממה, אבל בואו נהיה רציניים. אתם לא יודעים באיזה יום ובאיזו שעה תאבדו מפתחות או שהדלת שלכם תיתקע. בעיות ותקלות שכאלו עלולות להתרחש בכל שעה משעות היממה. זה יכול להיות בשבע בבוקר כאשר תצאו לעבודה, תטרקו את הדלת ותגלו שהמפתחות בפנים; זה יכול להיות כאשר תחזרו מאיזו חתונה בשעת לילה מאוחרת או אולי תאבדו את מפתחות הרכב כאשר נסעתם לים בסוף השבוע. לכן די ברור שזה יתרון עצום שירות מנעולן מקומי 24 שעות ביממה.

רשימת השירותים

שירות מנעולן מקומי ניתן למגוון של בעיות מסוגים שונים, לפעמים אלו בעיות דחופות לפעמים עניינים שבשגרה. בין השירותים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן ניתן להזכיר:

פריצת מנעול אופניים; פריצת דלת טרוקה; החלפת צילינדר; התקנת מנעול נגד פריצה שקטה; התקנת מגן אצבעות לדלת; חילוץ מפתח שבור מחור המנעול; שחזור מפתחות הרכב; שכפול שלטים לרכב; פריצת רכב; תיקון כספות מכל הסוגים; פריצת כספות; התקנת מנעולי רתק; כיוון דלתות וחיזוק צירים; שירות לדלת הזזה; תיקון דלתות פנדור; התקנת מחזיר הידראולי; התקנת דלתות בהלה; החלפת מנגנון ועוד שירותים רבים וחשובים. השירותים ניתנים גם למשקי בית פרטיים, גם לבעלי עסקים ואפילו לקוחות מוסדיים. בסופו של דבר בכל מקום ישנן דלתות ומנעולים - זוהי יכולה להיות חנות המכולת מתחת לבית, משרדי חברת ההייטק, מחסן באזור התעשייה או עובר אורח שאיבד את מפתחות הרכב.