יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות מנעולן תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים ממנעולן מוסמך

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירות מנעולן שירותי מנעולן police-tag
050-5757-888

שירות מנעולן, באילו מקרים?

- הדלת נוגעת ברצפה וחורקת בכל פעם שפותחים וסוגרים?
- רוצים לשנות ולהחליף את הפרזולים בדלת הכניסה?
- נכנסתם לגור בדירה שכורה ואתם רוצים להחליף את הצילינדר?
- צריכים תיקון של דלת הפלדלת?
- חוששים מפריצה שקטה ורוצים לדעת יותר על הפתרונות הקיימים?
- נעלתם את מפתחות האופנוע מתחת למושב?
- שכחתם את הקוד של הכספת?

מה הקשר בין כל השאלות הללו? ובכן, אם אתם מתמודדים עם אחת הבעיות שהוזכרו, אתם צריכים שירות מנעולן שיבוא ויפתור. בעזרת שירות מנעולן ניתן לפתור כל אחת מהבעיות שהוזכרו ועוד הרבה יותר. שירות מנעולן נותן לכם עוד רשימה ארוכה של שירותים, לבית, למשרד ולרכב. אם יש שם דלתות ומנעולים, אז יש שם עבודה למנעולן. לא סתם מנעולן – מנעולן מקצועי.

שירות מנעולן מקצועי

ישנם הרבה אנשים אשר הכריזו על עצמם כמנעולן אשר מעניק שירותים. אך האמת שבשביל לעבוד במקצוע, יש צורך ללמוד מנעולנות. כאשר אתם נזקקים לשירות מנעולן, הקפידו להזמין אך ורק שירות של מנעולן מוסמך. מגיע לכם שירות מקצועי של מי שבאמת יודע מה הוא עושה. מנעולן לא מאלתר, הוא משתמש בשיטות עבודה מקצועיות וכלי עבודה מתאימים וזה מה שאתם צריכים. כל דבר אחר יסתיים ברע, חשוב להיזהר.

שירות מנעולן 24 שעות

חלק גדול מהעבודות שמבצע מנעולן הן עבודות אשר אינן סובלות דיחוי. למשל כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה בגלל תקלה במנעול, אתם צריכים שירות מנעולן באופן מיידי, אחרת לא תוכלו להיכנס לביתכם. תקלות מסוג זה יכולות להתרחש בכל שעה משעות היממה ולכן אתם צריכים שירות מנעולן 24 שעות ביממה. אם נתקעתם מחוץ לדלת הכניסה ביום שבת ב 4 בבוקר אתם צריכים שירות מנעולן אשר יבוא ויפתור עבורכם את הבעיה ולא ייתן לכם לחכות עד ליום ראשון.

שירות מנעולן באישור משטרת ישראל

נקודה חשובה שיש לבדוק כאשר מחפשים שירות של מנעולן היא האם יש לו אישור מטעם משטרת ישראל. לא שמשטרת ישראל עוסקת ברישוי מנעולנים, אך משטרת ישראל מנפיקה תעודת יושר וזה דבר מאוד חשוב. למשל האם ידעתם כי עבור צילינדרים מסוימים ניתן לייצר מפתח פיראטי אך ורק בהסתמך על קודים מסוימים אשר רשומים על הצילינדר. לכן כאשר אתם מזמינים שירות מנעולן אתם צריכים להיות בטוחים שהוא לא יעשה שימוש לרעה בגישה שאתם נותנים לו למנעולי ביתכם. תעודת יושר תעניק לכם שקט נפשי.

שירות מנעולן – רק יוסי

אם אתם רוצים ליהנות משירות מנעולן אמין אשר יפתור עבורכם את הבעיה ולא יגרום לבעיות נוספות, אל תחפשו הרפתקאות. לכו על בטוח ופנו ליוסי המנעולן. ליוסי יש את כל מה שאפשר לצפות ממנעולן מקצועי: תעודת הסמכה; תעודת יושר; ניסיון וממליצים רבים; כלי עבודה מקצועיים ומעל לכל גישה חיובית. אצל יוסי תקבלו שירות טוב ואמין והכל במחירים הוגנים.