יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שכחתי את המפתחות ברכב

שירות פתיחת רכב לאחר שהמפתחות ננעלו בפנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שכחתי את המפתחות ברכב שכחתי את המפתחות באוטו police-tag
050-5757-888

שכחתי את המפתחות באוטו - מה עושים?

לפעמים אני מקבל שיחות טלפון ובצד השני לקוח נבוך שאומר לי ”שכחתי את המפתח באוטו“. האמת שזה יותר שכיח ממה שאתם חושבים ולא עובר שבוע בלי שאני מקבל את שיחת ה ”שכחתי את המפתחות ברכב“. ברכבים רבים ישנו מנגנון נעילה אוטומטית אשר נועד לאבטח את הרכב במקרים ששכחתם לנעול אותו. אם כיביתם את המנוע ועברו כמה דקות, הרכב ננעל באופן אוטומטי. אם זה קורה כאשר שכחתם את המפתחות ברכב זה יכול להיות בעיה של ממש. זהו מצב מלחיץ ולא נעים שאף אחד לא רוצה להיות בו.

מצבים כאלו יכולים להתרחש בגלל שנייה אחת של חוסר תשומת לב. בדרך כלל תוך דקות בודדות מבינים זאת וחוזרים לרכב, אבל אז כבר מאוחר מידי. למשל לפעמים אנו חוזרים הביתה, מתים לעלות הביתה ואולי לרוץ לשירותים. אנו לוקחים את התיק וכל החפצים שיש ברכב, מוודאים שלקחנו את הטלפון…. אבל בזמן שאנו מכניסים את הדברים לתיק, דווקא את מפתחות הרכב אנו שוכחים על המושב. ואז כאשר אנו עומדים מול דלת הגירה אנו מבינים שהמפתחות נשארו ברכב . אנו חוזרים לרכב להביא את המפתחות אבל כבר מאוחר מידי, הרכב ננעל - זהו הזמן להתקשר למנעולן ולעשות את שיחת ”שכתי את המפתחות באוטו“, או לשלוח הודעת וואטסאפ ”שכחתי את המפתחות ברכב“.

אם שכחתם את המפתחות ברכב אתם זקוקים לשירותי פריצה, כלומר פורץ רכב מקצועי. לצורך כך יש לבחור במנעולן מוסמך ומנוסה אשר יודע מה הוא עושה ויכול לתקן את הבעיה מבלי לגרום שום סוג של נזק לרכב. שלא יהיה לכם ספק, חובבן שלא יודע מה הוא עושה עלול לגרום נזק רב לרכב. אז על מי אפשר לסמוך? על יוסי המנעולן!

יוסי המנעולן תמיד לשירותכם

כאשר יוסי המנעולן מקבל את ההודעה ’שכחתי את המפתחות באוטו‘ הוא מייד מבקש שתשלחו לו את המיקום ויוצא עם ניידת השירות לחלץ אתכם. יוסי הוא מנעולן 24 שעות, כך שגם אם תשלחו לו הודעה באמצע הלילה (דבר שבאמת קורה במקרים רבים) עדיין תקבלו מענה ושירות מהיר.

יוסי יגיע אליכם בכל שעה משעות היממה ויעניק לכם שירותי פריצה אשר יאפשרו לכם לחלץ את המפתח ולחזור מייד לשגרה. יוסי יגיע אל המקום שבו נמצא זה ששלח את ההודעה ’שכחתי את המפתחות ברכב‘, יבדוק מהו סוג הרכב והמודל על מנת לאבחן איזה סוג נעילה יש לרכב ויעניק את שירותי הפריצה בהתאם לסוג מערכת הנעילה של הרכב.

שתי שיטות הפריצה המקובלות הן שיטת הכרית המתנפחת או שיטת הדגדוג. את רוב הרכבים ניתן לפרוץ בקלות עם שיטות הכרית המתנפחת ולחלץ את המפתחות. אך ישנם רכבים בהם קיימת נעילת ואקום ואותם יש לפרוץ בשיטת הדגדוג. חשוב להשתמש בשיטה הנכונה אשר תואמת את שיטת הנעילה של הרכב. כמו כן דרושה גם רמה מסוימת של מיומנות; למשל ניפוח יתר של הכרית עשוי לעקם את הדלת. גם שיטת הדגדוג דורשת מיומנות.

בסופו של דבר אתם יכולים לסמוך על הידע והניסיון של יוסי שלום. יוסי עוסק במקצוע שנים רבות, יש לו ציוד מקצועי, הוא מכיר את כל שיטות הפריצה ויודע לטפל ולהעניק פתרון לכל סוג של רכב. אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים ישר ואמין, בעל אישור ממשטרת ישראל ורמה גבוהה של מקצועיות אתם יודעים למי להתקשר.

אז במידה וזה יקרה לכם, ותזדקקו להתקשר למנעולן ולהגיד ’שכחתי את המפתחות ברכב‘ עשו זאת למספר הבא: 050-575-7888