יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות אלון

שירות תיקונים לדלתות של חברת אלון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות אלון טכנאי דלתות אלון police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלת אלון?

בבתים רבים אנו יכולים למצוא דלתות פנים של חברת אלון. אלו הן דלתות יפות ומעוצבות אשר יכולות להתאים לכל החדרים בבית. ניתן להזמין אותן בהתאמה אישית והן בהחלט מאפשרות לכל בית לקבל דלת המעוצבת לפי הצרכים שלו. אם יש לכם דלתות אלון, חשוב שתעבדו גם עם מנעולן אמין שעושה עבודה טובה, זאת למקרה שבו תזדקקו לתיקון דלתות אלון. כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירות תיקונים מקצועי. וכאשר אני אומר שירות תיקון מקצועי אני מתכוון לכל המשמעויות של המילה - מנעולן שמגיע מהר, מנעולן שיודע לפתור את הבעיה מבלי לגרום נזק אסתטי, ובסוף גם גובה מחיר הוגן עבור שירותיו.

תיקון דלתות אלון זה יוסי המנעולן

אם אתם זקוקים לתיקון דלתות אלון אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירותי תיקון מקצועי. יוסי הוא בעל ניסיון רב בתור מנעולן והוא יודע לתקן את כל סוגי הבעיות שבהם אתם עשויים להיתקל. כאשר יוסי מסיים לעבוד הבעיה נפתרת והדלת שומרת על המראה היפה, בלי שריטות ובלי נזקים. כלומר אתם מקבלים תמורה אמתית עבור הכסף שלכם. אם זו דלת חדר השינה, השירותים, חדר הילדים או כל אחת מדלתות הפנים של הבית - יוסי מבצע כל תיקון או כל התקנה שתרצו.

מתי צריך תיקון דלתות אלון?

בכל מקרה של תקלה בדלת אתם זקוקים לשירות של תיקון דלתות אלון. הבעיות יכולות להיות בעיות שונות, לא בהכרח בעיות בדלת עצמה אלא בעיות במנעול, בידיות או בצילינדר. למשל אחת הסיבות השכיחות אשר בגללה אנשים מזמינים תיקון דלתות אלון (ותיקון דלתות פנים בכלל) היא כאשר הידית מתפרקת. בעיה שכזו שכיחה מאוד בחדרי שירותים. אם אתם שואלים את עצמכם במה שונה דלת השירותים משאר דלתות הפנים, או מה גורם לה להתקלקל יותר מאחרות - הסיבה לכך היא השימוש האינטנסיבי שעושים בדלת הזו. אולי אתם לא שמים לב לזה, אך דלת השירותים היא הדלת שבה הכי הרבה משתמשים בהשוואה לדלתות הפנים האחרות. אם הידית שלכם מתפרקת, הזמינו את יוסי שלום שיבצע תיקון דלתות אלון ויחזיר את הידית למקום.

אך בעיות בידית הן אינן הבעיות היחידות. ברבות מדלתות הפנים ניתן למצוא מנעולים מגנטים. מנעולים אלו, בעיקר כאשר משתמשים במנעולים מאיכות נמוכה, נוטים להתקלקל מהר. וכאשר יש לכם בעיה במנעול המגנטי, תוכלו להזמין את יוסי לבצע תיקון דלתות אלון.

ולא רק תיקון דלתות אלון, אלא כל מיני שדרוגים ושינויים בפרזולים ומנעולים תוכלו לבצע בעזרתו של יוסי המנעולן. למשל לפעמים רוצים להחליף מנעול עם מפתח אוניברסלי במנגנון תפוס פנוי, מסיבות של נוחות ופרקטיקה. גם זו עבודה שיוסי המנעולן יכול לבצע עבורכם. ישנם גם מקרים שבהם תרצו להתקין פרקט ולצורך כך יש לבצע קיצור דלתות פנים. אני מניח שכבר הבנתם מי הוא האדם המתאים לבצע את העבודה הזו.