יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות בבת ים

תיקון דלת פנים, תיקון דלת כניסה, תיקון דלת עץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות בבת ים תיקון דלתות פלדלת בת ים
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות בבת ים?

כולנו יודעים שבמקרה שיש בעיה במנעול וצריך לפרוץ את הדלת אז מתקשרים למנעולן. אך לא כולם יודעים שמנעולן מספק גם שירותים נוספים הקשורים לדלתות ולא בהכרח לצורך תיקון בעיות הקשורות למנעולים. בכל בעיה עם הדלתות בבית, בין אם אלו דלתות פנימיות או חיצוניות אתם יכולים להזמין תיקון דלתות בבת ים אצל המנעולן.

מדוע צריך תיקון דלתות?
ישנם מקרים בהם אנו נזקקים לשירות של תיקון דלתות בבת ים, כמו למשל:

פריצה אלימה – פורצים המשתמשים בכלים שונים על מנת לפרוץ את הדלת גורמים לנזק רב. להוציא מקרים בהם הפורצים הצליחו להשיג מפתח בדרך מתוחכמת, הם תמיד משאירים אחריהם נזק רב אפילו אם לא הצליחו לפרוץ והדלת נזקקת לתיקון.

התקנה לקויה – התקנת דלתות היא עניין למקצוענים. במידה והדלת שלכם הותקנה בצורה לא מקצועית סביר להניח שבמוקדם מהרגיל תרגישו את הבלאי. בהתקנת דלתות כל בורג חייב להיות במקום הנכון ומהודק כראוי, במידה והיא לא הותקנה כראוי בקרוב תצטרכו להזמין מנעולן לתיקון דלתות בבת ים.

חידוש מראה הדלת – לפעמים מדובר בדלת תקינה מבחינה טכנית ותפקודית אך אתם מעוניינים בהחלפת פרזול מטעמים אסתטיים. מנעולן המציע שירות תיקון דלתות בבת ים יכול לעשות זאת עבורכם.

בלאי טבעי – לדלתות והרכיבים השונים שלהן יש בלאי טבעי. למשל הצירים יכולים להפוך לרופפים עם הזמן ולגרום לבעיות שונות. זה קורה בעיקר בדלתות פלדלת ורב בריח שהן דלתות כבדות. גם במקרה זה ניתן להזמין תיקון דלתות בבת ים.

התקנת פרקט – אם התקנתם פרקט או ריצוף חדש על גבי הריצוף הישן נוצרת בעיה. הדלת הותקנה על פי גובה הרצפה אך עכשיו הרצפה גבוהה יותר ועלולה להפריע לדלת להיפתח ולהיסגר. במקרה כזה יש להזמין תיקון דלתות בבת ים על מנת לבצע קיצור לדלת.

שימו לב שאת רוב הבעיות הקשורות לדלתות ניתן לתקן, אל תמהרו להחליף דלתות לפני שתבדקו הצעות מחיר לתיקון דלתות בבת ים.

למי לפנות?
כאשר יש לכם בעיה באחת מהדלתות בבית, לא חשוב אם מדובר בדלתות פנים או דלתות חיצוניות עליכם לחפש שירות מקצועי ואמין. חשוב לעבוד עם מנעולן אשר למד את הנושא וגם אחד שיש לו ניסיון פרקטי. במידה ואתם נזקקים לשירות של תיקון דלתות בבת ים אתם מוזמנים לפנות ליוסי מנעולים ולקבל שירות מקצועי ממנו תהיו מרוצים. אצל יוסי ניתן לקבל את כל השירותים שמעניק מנעולן, כלומר הרבה מעבר לתיקון דלתות בבת ים. אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי פריצה מקצועיים לבית, למשרד, לרכב ולכספות. בכל בעיה שיש לכם הקשורה למנעולים ו/או דלתות אתם מוזמנים לפנות ליוסי מנעולים ולינהות מהשירות הטוב ביותר.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בבת ים לתיקון דלתות כנסו ללינק - מנעולן בבת ים