יוסי תיקון דלתות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות בחולון

תיקון דלת פנים, תיקון דלת כניסה, תיקון דלת עץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות בחולון תיקון דלתות פלדלת חולון
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות בחולון?

הדלת חורקת בכל פעם שפותחים? צריך לנהל מלחמה בשביל לנעול את הדלת? הידית של הדלת רופפת? אלו הן בעיות שעלולות להתעורר בדלתות. אם יש לכם בעיה באחת מדלתות הבית, פנים או חוץ, התקשרו אלינו ונעניק לכם פתרון לבעיה. אנו מעניקים שירות תיקונים לכל סוגי הדלתות כולל דלתות פלדלת ודלתות רב בריח. אנו יכולים לפתור כל בעיה בזריזות ובמקצועיות.

תיקון דלתות רב בריח ופלדלת
במהלך השנים עלולות להתרחש תקלות שונות בדלתות רב בריח ופלדלת. מקור התקלות יכול להיות כתוצאה מבלאי טבעי או בלאי מואץ במקרה של התקנה לא מקצועית, כמו גם ניסיונות פריצה אשר גורמים לנזק. להלן כמה דוגמאות לסוגי תקלות נפוצות:

בעיות בצילינדר – נגד השחיקה הטבעית אין מה לעשות ולעתים מגיע הרגע שבו צריך להחליף צילינדר, לא בגלל שאיבדתם את המפתחות אלא בגלל שהוא נשחק ויצא מתפקוד. החלפת צילינדר נחשבת לפעולה פשוטה יחסית (לפחות עבור מנעולן מקצועי).

כיוון דלתות – עם הזמן הדלתות עלולות לצאת מכיוון. במה הדבר מתבטא? ובכן לדלתות ישנם בריחים האמורים להיכנס למסילות ולאפשר את נעילת הדלת. אך כאשר הדלת יוצאת מכיוון הבריחים לא נמצאים בנקודה שבה הם צריכים להיות בשביל להיכנס באופן מדויק למסילות ונוצרת בעיה בנעילת הדלת. בעזרת תיקון דלתות בחולון הנעשה על ידי איש מקצוע היודע לכוון דלתות פלדלת ורב בריח הבעיה תיפתר.

בעיות במנגנון – מבין כל הבעיות הדורשות תיקון דלתות בחולון, בעיות במנגנון נחשבות לרציניות ביותר. המנגנון הוא לב ליבה של הדלת ודרוש איש מקצוע אשר יודע לתקן דלתות מסוג זה. יש לציין שמנגנון הדלת הוא חלק יקר, אך בדרך כלל עדיף לתקן מאשר להחליף את הדלת.

קיצור דלתות – לפעמים תיקון דלתות בחולון מתייחס לקיצור דלתות. כלומר הדלת תקינה לחלוטין ואולי היא אפילו חדשה אך בעקבות שינויים ברצפה היא ארוכה מידי ודורשת קיצור. אם למשל התקנתם פרקט על הריצוף הקיים נוצרת בעיה הדורשת את קיצור הדלת.

ידיות ופרזול – גם ידיות רופפות או החלפת פרזול תוכלו לעשות באמצעות מנעולן המתקן דלתות בחולון. אם תרצו להחליף את הפרזול התקשרו ליוסי מנעולים.

אלו הן רק כמה דוגמאות לבעיות בהן אתם עלולים להיתקל. בכל בעיה שיש לכם הקשורה לדלתות ומנעולים התקשרו אלינו – יוסי מנעולים. אצלנו תוכלו לקבל שירות תיקון דלתות בחולון במחירים הוגנים, ביחס מקצועי ואדיב.

שירותים נוספים
מלבד שירותי תיקון דלתות בחלון תוכלו למצוא אצלנו את התשובה לכל בעיה הקשורה למנעולים ודלתות. במידה ואיבדתם את מפתחות הבית נבצע עבורכם פריצה והחלפת צילינדר; הרכב ננעל? צריכים פריצה לרכב או אולי תיקון בעיה בסוויץ'; הכספת תקועה וצריכים פריצת כספות; רוצים תוספת ביטחון וזקוקים לשדרוג מנעולים ? את כל שירותי המנעולנות תוכלו למצוא אצלנו תחת קורת גג אחת. התקשרו עכשיו ליוסי מנעולים ותיהנו מהשירות הטוב ביותר.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בחולון לתיקון דלתות כנסו ללינק - מנעולן בחולון