יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות בפתח תקווה

תיקון דלת פנים, תיקון דלת כניסה, תיקון דלת עץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות בפתח תקווה תיקון דלתות פלדלת פתח תקווה
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות בפתח תקווה?

עם הזמן והבלאי הטבעי לעתים מתגלות בעיות בדלתות הבית. אלו יכולות להיות דלתות הכניסה אך גם הדלתות הפנימיות. הדבר יכול להקשות על פתיחה וסגירה של הדלתות. אם הדלת חורקת או אולי בכלל לא נפתחת, אם התקנתם פרקט והוא עכשיו מפריע לדלת או כל בעיה אחרת התקשרו ליוסי המנעולן והזמינו תיקון דלתות בפתח תקווה. ניתן לקבל שירות לדלתות חוץ ופנים, דלתות רב בריח או כל סוג של דלת.

מנעולן מתקן דלתות
רבים חושבים שמנעולן הוא איש המקצוע שאליו מתקשרים רק כאשר צריך לפרוץ דלתות או להחליף מנעול, אך האמת שמנעולן מציע את כל השירותים הדורשים לצורך שמירה על דלתות תקינות. כלומר מנעולן מציע שירות של תיקון דלתות בפתח תקווה גם במקרים בהן יש בעיות בדלת כמו: ידיות רופפות, כיוון דלתות, צירים שנתלשו, פרזול וקיצור דלתות. במקרים רבים אנשים חושבים שצריך להחליף את הדלת, אך בעזרת תיקון דלתות בפתח תקווה ניתן לפתור את הבעיה ולהחזיר את הדלת לתפקוד תקין.

חשוב להדגיש שאין להזניח בעיות בדלתות. זה דומה לרכב שלכם, אם יש בעיה ומזניחים הבעיה מחמירה וגורמת לבעיות נוספות, לכן חשוב לטפל בכל בעיה בהקדם האפשרי. למשל אם יש לכם בעיות בצירים של הדלת יש למהר להזמין תיקון דלתות בפתח תקווה. המשך השימוש בדלת תוך כדי התעלמות מהבעיה יכול להביא לתלישת הצירים מהמשקוף ואף נפילת הדלת במקרים קיצוניים. דלת תקינה היא דלת הנפתחת בקלות, ללא חריקות וללא הפרעות.

קיצור דלתות – קיצור דלתות נעשה בדרך כלל במקרים בהם מחליפים את הריצוף או מתקינים פרקט על ריצוף קיים. במקרים כאלו הרצפה אינה באותה הגובה כפי שהייתה קודם והיא משתפשפת עם הדלת, דבר שעלול להשאיר סימנים על הריצוף וגם להפריע לפתיחה התקינה של הדלת. בעזרת תיקון דלתות בפתח תקווה תוכלו לפתור את הבעיה. אצל יוסי מנעולים תוכלו לקצר דלתות רב בריח, דלתות ממ"ד ודלתות עץ.

כאשר מדובר בתיקון דלתות הבית, בין אם מדובר בדלת הכניסה או דלתות פנים הבית, ישנה חשיבות רבה גם לפן האסתטי. כאשר אתם מזמינים תיקון דלתות בפתח תקווה אתם מזמינים איש מקצוע בשביל לתקן בעיה, כמו למשל צירים חורקים או דלת רופפת. אבל בוודאי שאינכם רוצים לתקן בעיה אחת ולהישאר עם בעיה אחרת כמו שריטות צבע במשקוף או כל פגם אסתטי אחר. לכן חשוב לעבוד עם מנעולנים מקצועיים המציעים תיקון דלתות בפתח תקווה ועושים עבודה מקצועית ואסתטית אשר בסופה הכל נראה כמו חדש.

בכל בעיה שיש לכם בדלתות הבית או העסק התקשרו ליוסי מנעולים והזמינו תיקון דלתות בפתח תקווה. אצלנו תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי מידיו של מנעולן בעל שנים של ניסיון. יוסי מנעולים תמיד זמן לפתור כל בעיה גם אם מדובר במקרה חירום מעבר לשעות העבודה המקובלות. והכל במחירים הוגנים ורמת שירות גבוהה ביותר.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בפתח תקווה לתיקון דלתות כנסו ללינק - מנעולן בפתח תקווה