יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות בראשון לציון

תיקון דלת פנים, תיקון דלת כניסה, תיקון דלת עץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות בראשון לציון תיקון דלתות פלדלת ראשון לציון
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות בראשון לציון?

לעתים מתעוררות בדלתות הבית. אלו עלולות להיות בעיות המתעוררות בדלת הכניסה לבית שהיא בדרך כלל רב בריח או פלדלת, אך גם בדלתות הפנימיות אשר בתוך הבית. הבעיות עשויות להתעורר כתוצאה מסיבות שונות כמו: בלאי טבעי, התקנה לקויה או ניסיונות פריצה. הפעם אנו לא מדברים על בעיות במנעולים ושירותי פריצה, הפעם אנו מדברים על בעיות הדורשות תיקון דלתות בראשון לציון. אז באילו סוגי בעיות אתם עשויים להיתקל בדלתות?

בעיות בצירים – הצירים המקובעים למשקוף הם מה שמאפשר את תנועת הדלת לצורך פתיחה וסגירה. צירים יש לשמן מידי פעם, אחרת הם מתחילים לחרוק ואינם עושים את עבודתם כראוי. אך לעתים מתעוררות בעיות בצירים הדורשות יותר משימון נקודתי. הבעיות מתעוררות בעיקר בדלתות כבדות כמו פלדלת ורב בריח, אך למעשה יכולות להתרחש בכל סוג של דלת. לעתים כתוצאה מבלאי טבעי הצירים רופפים וזזים ממקומם ויש צורך בתיקון דלתות בראשון לציון.

כיוון דלתות – דלתות לעתים יוצאות מכיוון, בעיקר בגלל בעיות הקשורות לצירים שכבר הוזכרו. המשמעות של דלת אשר יצאה מכיוון היא שהדלת אינה נסגרת טוב. כאשר מדובר בדלת בעלת בריחים אשר יצאה מכיוון, הבריחים אינם נכנסים טוב לחורים שאליהם הם אמורים להיכנס, דבר המקשה על נעילה ופתיחה של הדלת. במקרה כזה הזמינו תיקון דלתות בראשון לציון ויכוונו עבורכם את הדלת.

תיקון דלתות – יוסי מנעולים
תיקון דלתות בראשון לציון הוא המומחיות שלנו. אם יש לכם בעיה בדלת התקשרו ואנו נבוא לבדוק. אל תחשבו שבגלל כל בעיה יש צורך להחליף את הדלת, כמעט תמיד ניתן לתקן ואולי להחליף כמה חלקים תלוי במקור הבעיה. לאחר שנסיים את העבודה תקבלו דלת המתפקדת כמו דלת חדשה. אנו מעניקים שירות לכל סוגי הדלתות, גם פנים וגם חוץ.

תיקון דלתות – מדוע אצל יוסי?
כאשר אתם צריכים תיקון דלתות בראשון לציון מומלץ לפנות ליוסי מנעולים ויש לכך סיבות טובות:

מנעולן מוסמך – יוסי מנעולים הוא מנעולן מוסמך אשר מכיר היטב את כל נושא הדלתות והמנעולים. אין מדובר בעבודה חובבנית אלא בעבודה הנעשית "לפי הספר" ברמה הגבוהה ביותר.

ניסיון – עם שנים של ניסיון ואלפי עבודות שביצענו אתם יכולים להיות רגועים. בעזרת הניסיון הרב נבצע כל עבודה בצורה הטובה ביותר. בזכות הניסיון נוכל לזהות במהירות את מקור הבעיה ולהתאים לה את הפתרון המושלם.

מחירים הוגנים – אנו לא מנסים לעשוק אתכם ולעשות תיקונים שלא לצורך. אם צריך להחליף חלק מחליפים רק אותו ולא את כל הדלת. אנו גובים את המחירים המקובלים בשוק.

זמינות – במידת הצורך אנו זמינים בכל שעות היממה ועונים לקריאות חירום. ברוב המקרים תיקון דלתות בראשון לציון אינו דורש קריאות חירום, אך על כל צרה שלא תבוא אנו תמיד מוכנים וזמינים לעזור לכם 24/7.
במידה ואתם זקוקים למנעולן בראשון לציון לתיקון דלתות כנסו ללינק - מנעולן בראשון לציון