יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות ברמת גן

תיקון דלת פנים, תיקון דלת כניסה, תיקון דלת עץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות ברמת גן תיקון דלתות פלדלת רמת גן
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות ברמת גן?

צריכים תיקון דלתות ברמת גן? התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו פתרון לכל בעיה. כאשר אנו מגיעים לבצע תיקון דלתות ברמת גן אנו קודם כל מאבחנים את הבעיה. אתם הלקוחות יודעים שמשהו בדלת הפנימית אינו עובד כשורה כי אתם מרגישים זאת, אך אינכם יודעים מה מקור הבעיה. יכולות להיות מגוון של בעיות המשפיעות על תפקוד הדלת, אנו נבדוק את הדלת, נאתר את הבעיה ונעניק לכם פתרון. בסוף העבודה תקבלו דלת שעובדת כמו דלת חדשה. אצלנו תוכלו לקבל שירות לכל סוגי הדלתות, פלדלת, רב בריח וכל דלת אחרת.

תיקון דלתות ברמת גן – דלתות פלדלת
במקרים רבים בגלל חוסר תחזוקה ישנן בעיות במנגנון ומרגישים קושי לנעול ולפתות את הדלת עד מקרים שבהם פשוט לא ניתן לסובב את המפתח. בעיות מסוג זה ניתן בדרך כלל לפתור בעזרת שימון פנימי של המנגנון וניקוי במידת הצורך. שימו לב כי התזת שמן מבחוץ לא תזיק אבל היא גם לא תועיל! יש צורך לפתוח את הברגים ולשמן את המנגנון הפנימי, הרי שם מסתתרת הבעיה. באופן דומה אנו מבצעים גם תיקון דלתות ברמת גן לדלתות רב בריח.
זוהי לא הבעיה היחידה בדלתות פלדלת ורב בריח המצריכות תיקון דלתות ברמת גן. ישנם מקרים בהם נדרש כיוון של הדלת. הבעיה היא שדלת פלדלת היא דלת כבדה ועם השנים הדבר מפעיל לחץ על הצירים והדלת מאבדת את הכיוון. הדבר מתבטא בחוסר התאמה של הבריחים למסילות. במקרים אלו מזמינים מנעולן לתיקון דלתות ברמת גן.

פרזול
בעיות המצריכות תיקון דלתות ברמת גן יכולות לנבוע גם מנושא הפרזול. יתכן שעם הזמן ישנן ידיות רופפות וברגים הדורשים חיזוק. אולי אולי תרצו להחליף את הפרזול מטעמים עיצוביים. גם את זה מנעולן יכול לעשות עבורכם. ניתן להחליף את הפרזול הקיים לפרזול איכותי וחדש, להתקין פסי ניקל על הדלת, החלפת מגן הצילינדר, הידיות, הכיסוי הקדמי והאחורי או כל מה שתרצו.
כאשר מזמינים תיקון דלתות ברמת גן אין מדובר אך ורק בצד הטכני של העבודה. לא עשיתם כלום אם הזמנתם תיקון דלתות ונותרתם בסוף עם בעיה חדשה של שריטות ופגמים בצבע של הדלת או המשקוף. חשוב לעבוד עם מקצוענים אשר יודעים מה הם עושים ומסיימים את התיקון כאשר הדלת נראית טוב יותר ממה שהייתה קודם. כאשר מזמינים תיקון דלתות ברמת גן אצל יוסי מנעולים אתם יכולים להיות שקטים, אנו עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר – יש לנו את הניסיון הדרוש, כלי העבודה הנכונים והגישה המקצועית בכל פרט. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון דלתות פלדלת ורב בריח, תיקון דלתות ממ"ד, דלתות עץ וכל סוג אחר של דלת הדרושה טיפול ותחזוקה.
במידה ואתם זקוקים למנעולן ברמת גן לתיקון דלתות כנסו ללינק - מנעולן ברמת גן