יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות חמדיה

שירות תיקונים לדלתות של חברת חמדיה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות חמדיה טכנאי דלתות חמדיה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לשירות תיקון דלתות חמדיה?

רבים בישראל משתמשים בדלתות פנים של חברת חמדיה; הדלתות האקוסטיות והעמידות של חמדיה מגיעות במבחר עיצובים ומעניקות פתרון טוב לדלתות פנים. אך כמו בכל סוגי הדלתות, גם בהן ישנם מנעולים, ידיות ופרזולים וגם צירים וגם בהן עלולות להתגלות תקלות. כאשר ישנו צורך בתיקון דלתות חמדיה, כמו תמיד מנעולן הוא האיש המוסמך לתקן ולפתור בעיות בדלתות ובמנעולים.

את דלתות חמדיה נוכל למצוא גם בבתים פרטיים וגם במשרדים, אלו הן דלתות פנים, אך גם דלתות פנים סובלות מבעיות בדיוק כמו דלתות חוץ. אמנם בבית אנו פחות נוטים לנעול את דלתות הפנים, אך לפעמים אנו עושים זאת ועוד יותר כאשר מדובר בדלתות פנים במשרדים. וכך לפעמים המנעולים יכולים להתקלקל או שמאבדים את המפתחות ואז צריך להזמין מנעולן לבצע תיקון דלתות חמדיה. לפעמים צריך להחליף מנעולים, לפעמים להחליף צילינדרים.

השירות של תיקון דלתות חמדיה אינו מתייחס אך ורק לתקלות, לפעמים אנו רוצים לערוך שינויים ושדרוגים ויש לפנות למנעולן. למשל אם נרצה להתקין מנעול מסוג תפוס פנוי על דלת השירותים או להחליף את הפרזולים בהתאם לעיצוב הבית, המנעולן יעשה זאת עבורנו. ישנם גם מקרים שבהם רוצים לקצר את הדלת, כמו במקרים בהם מתקינים חיפוי רצפה חדש על רצפה קיימת; אם ישנו צורך בהתקנת עינית לדלת, סף נגד מים או כל דבר אחר - כל העבודות של תיקון דלתות חמדיה מסוג זה מתבצעות על ידי מנעולן.

טכנאי דלתות חמדיה אצל יוסי מנעולים

בכל צורך בתיקון דלתות חמדיה אתם יכולים לפנות ליוסי מנעולים. יוסי עובד עם כל סוגי הדלתות וכמובן מתקן את כל סוגי הבעיות אשר יכולות להתרחש בדלת ובמנעול. כאשר מדובר בדלתות חמדיה, אלו הן דלתות יפות ומעוצבות הנמצאות בפנים הבית וחשוב לכם שכל עבודה תתבצע בצורה אסתטית מבלי לפגוע במראה הדלת - על יוסי אתם יכולים לסמוך, הידע המקצועי והניסיון הרב מבטיחים לכם עבודה איכותית.
יוסי מנעולים מבצע תיקון דלתות חמדיה במחירים משתלמים ומעניק אחריות על עבודתו וכמובן שהכול תוך כדי מתן שירות נעים ואדיב בבית הלקוח. לטכנאי דלתות חמדיה התקשרו עכשיו והזמינו שירות - 050-575-7888
אם יש לכם בבית דלתות נוספות ומדובר בדלתות של חברת פנדור כנסו ללינק - תיקון דלתות פנדור