יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות כניסה לבניין

שירות תיקון דלתות כניסה לבית משותף

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות כניסה לבית משותף תיקון דלתות כניסה לבניין
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות כניסה לבניין?

בדרך כלל אתם מזמינים שירות של מנעולן כאשר יש לכם בעיה בדלת הבית, אך לפעמים הבעיה היא בדלת הבניין ואז על ועד הבית להזמין איש מקצוע לתיקון דלתות כניסה לבניין. דלתות כניסה לבניין הן אמנם שונות במראה מאשר דלתות הכניסה לבית, אך הן חשובות מאוד וגם בהן עלולות להיות תקלות המצריכות תיקון דלתות כניסה לבית משותף.

דלת הכניסה לבניין היא מחסום בפני זרים, מחסום אשר נועד להבטיח שרק אנשים מורשים יכנסו לבניין. הן גם מונעות כניסה של חתולים, עכברים ובעלי חיים שונים. רק אנשים מורשים יכולים להיכנס לבניין, בין אם אלו דיירי הבניין או אורחיהם המוזמנים. דלת הכניסה לבניין היא הקו הראשון בהגנה על הביטחון האישי שלכם ואחריה דלת הכניסה לבית. מסיבה זו חשוב לשמור על תקינותה של דלת הכניסה, בכל בעיה שיש הזמינו בהקדם טכנאי לתיקון דלתות כניסה לבניין ואולי רק בשביל תחזוקה תקופתית.

תקלות בדלתות כניסה לבית משותף

תיקון תקלות בדלתות כניסה לבית משותף הוא הרבה מעבר לבעיות במנעול. מי שמציע שירות תיקון דלתות כניסה לבית, או תחזוקת דלתות, חייב לקחת בחשבון את כל האספקטים של הדלת כולל האספקטים האסתטיים. למשל במידה וישנה זכוכית שבורה זהו בהחלט דבר שמצפים מטכנאי דלתות כניסה לבניין לטפל בו. בעיות אחרות שיכולות להיות בדלת הן בעיות של צירים; יתכן שהצירים חורקים או יוצאים ממקומם; יתכן שצירי הדלת אינם נעים בקלות; הדלת עלולה לשפשף את הרצפה; מפתח יכול להישבר בחור המנעול או סתם מנעול שמתקלקל לאחר שנים של שימוש ועוד אינספור בעיות. כולן בעיות בהן צריך לטפל מי שמציע שירות תיקון דלתות לבית משותף.

כאשר אתם מזהים בעיה בדלת, אפילו אם זו לא נראית לכם בעיה קריטית, חשוב שתמהרו להזמין איש מקצוע - טכנאי לתיקון דלתות כניסה לבניין. הבעיה שיש לכם אולי נראית לכם כבעיה קלה אך סביר להניח שזוהי סנונית ראשונה של בעיה אשר תוציא את הדלת מכלל שימוש. היום הצירים חורקים, מחר הם תקועים; משהו בצילינדר השתבש וקשה לנעול או לפתוח, יתכן שמחר בכלל לא תוכלו לפתות את הדלת… הבנתם את הרעיון? לא דוחים את הטיפול בבעיות בדלת הכניסה לבניין.

תיקון דלתות כניסה לבניין עם יוסי מנעולים

עם השירות המסור שלנו אתם תוכלו להיות רגועים. בכל בעיה אנו נגיע בהקדם וניתן פתרון מהיר ואפקטיבי לבעיה. אם אלו טיפולי תחזוקה או החלפה של צילינדר, אנו תמיד מעניקים את השירות הטוב והמקצועי ביותר. עם השירות שלנו הבניין שלכם תמיד ייהנה מדלת כניסה תקינה, בטיחותית וללא מפגעים. יש לנו ניסיון רב בתיקון דלתות מכל הסוגים, כולל דלתות כניסה לבניין. אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עסקיים או ועדי בית ונותנים מענה מושלם לכל אחד.

תיקון דלתות כניסה לבית משותף

דלתות הכניסה של הבית המשותף הן דלתות חשובות מאוד, ולכן כאשר יש בהן בעיה חשוב מאוד להזמין מנעולן על מנת לבצע תיקון דלתות כניסה לבית משותף. ישנם שני דברים חשובים שאפשר להגיד על דלתות הכניסה של הבניין: הדבר הראשון הוא שהן חייבות להיות סגורות לכל אורך שעות היממה. והדבר השני הוא שהן חייבות להיות תקינות, כך שכל מי שיש לו מפתח יכול להיכנס. אם שני הדברים הללו אינם מתקיימים יש לכם בעיה - דלת שלא נסגרת ונשארת פתוחה בכל שעות היממה חושפת אתכם לסכנות רבות. אין שום סיבה שאנשים אשר אינם מתגוררים בבניין, ואינם אורחים של דיירי הבניין, יסתובבו בתוך שטח הבניין. אלו הם בדיוק הדברים אשר מביאים לפתח ביתכם ונדליזם, גנבות ואפילו פדופילים המסכנים את ילדיכם. וכמובן שאם ישנה בעיה טכנית שאינה מאפשרת את פתיחת הדלת, זו בעיה בפני עצמה. המשמעות של זה היא שאף אחד מהדיירים אינו יכול להיכנס לביתו. לכל בכל בעיה יש להזמין בהקדם מנעולן לתיקון דלתות כניסה לבית משותף.

יש עוד דבר אשר יש לקחת בחשבון - דלת הכניסה של הבניין חשופה לשחיקה רבה, לא רק בגלל המיקום שלה בחזית הבניין שם היא חשופה לאבק ושינוי מזג האוויר, אלא בעיקר בגלל השימוש התכוף בדלת. בבניין של 5 או 6 קומות עשויים להיות עשרות דיירים אשר באים והולכים וכל רגע מישהו פותח את הדלת. כך שהדלת חשופה להרבה בלאי וישנם סיכויים גבוהים שהיא נזקקת לשירות של תיקון דלתות כניסה לבית משותף לעתים תכופות.

כמובן שתרצו לצמצם את המקרים בהם תזמינו שירות תיקון דלתות כניסה לבית משותף, ולכן יש להקפיד על שני דברים. הדבר הראשון הוא להתקין דלתות איכותיות מחומרים עמידים. אם תחסכו בדלת בסוף תוציאו כפול על תחזוקה. והדבר השני, במידה והתגלתה בעיה אל תתנו לחובבן לנסות לתקן אותה - תיקון דלתות כניסה לבית משותף זו עבודה בשביל מנעולן מוסמך.

אם אתם זקוקים לתיקון דלתות לבית משותף, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא בדיוק האיש שאתם מחפשים - גם מנעולן מוסמך שמבצע עבודה מקצועית, וגם בעל ניסיון רב בעבודות תיקון דלתות לבית משותף, כמו גם כל עבודות המנעולנות. יוסי מרבה לעבוד מול ועדי בתים ומעניק שירותי מנעולנות לוועד הבית ולדייריו.

לא רק שאצל יוסי תקבלו שירות אמין ומקצועי, אצל יוסי תוכלו גם לקבל שירות בכל שעות היממה. אף אחד לא יודע מתי דלת הכניסה תתקלקל. אם פתאום יש לכם תקלה בלילה ישנן שתי אפשרויות - האפשרות הראשונה היא שהדלת אינה נסגרת והאפשרות השנייה היא שלא ניתן לפתוח את הדלת. אם הדלת אינה נסגרת לא תרצו להיות חשופים לגנבים שיכנסו בלילה.