יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות רב בריח

שירות תיקון דלתות רב בריח מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות רב בריח רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות רב בריח?

בבתים רבים בישראל נעשה שימוש בדלתות רב בריח. אלו הן דלתות הנחשבות לטובות ואיכותיות כאשר הן משולבות עם מנעול איכותי ורב בריחי. אך גם דלתות טובות צריכות לפעמים תיקון. תיקון דלתות רב בריח הוא אחד הסיבות מדוע אנשים פונים למנעולן. ברוב המקרים מדובר בתיקונים פשוטים הנובעים משחיקה ובלאי טבעי, לפעמים ישנם מקרים יותר מסובכים של תיקון דלת רב בריח.

תיקון דלת רב בריח

כיוון צירים - ישנם מקרים בהם ישנו צורך בתיקון דלתות רב בריח הנובע מבעיה בצירים. יתכן שלאחר שנים של שימוש הדלת תצנח מעט כלפי מטה ותיגע ברצפה, דבר אשר יפריע לתנועת סגירה ופתיחה חופשית. במקרים כאלו צריך לעשות כיוון צירים. זוהי פעולה פשוטה של תיקון דלת רב בריח, בהנחה שפניתם למנעולן מקצועי אשר מכיר את העבודה.

החלפת צילינדר – צילינדר של דלת רב בריח יכול להתקלקל לאחר שנים של שימוש. החלפתו בידי מנעולן מקצועי היא פעולה מהירה וקלה ואפילו די זולה של תיקון דלת רב בריח.

קיצור דלת – במקרים רבים אנשים מזמינים תיקון דלת רב בריח על מנת לקצר את הדלת. כלומר הדלת תקינה לחלוטין אך יש צורך באיש מקצוע על מנת לקצר אותה. מצב זה מתרחש כאשר ישנו שינוי בגובה הרצפה. אם למשל הודבקה רצפה חדשה או פרקט על הריצוף הקיים יש צורך לקצר את הדלת ולעשות כיוון אינסרט.

התקנת מנעול עליון – במקרים רבים אין מדובר בתיקון דלתות רב בריח, אך עדיין ישנו צורך בשירות של מנעולן, כמו למשל במקרה של התקנת מנעול עליון. מי שרוצה תוספת ביטחון יכול להזמין התקנת מנעול עליון, דבר המקשה מאוד על הפורצים ומגביר את הביטחון של דיירי הבית.

החלפת מנגנון – דלתות רב בריח עושות שימוש במנגנון רב בריחי הנועל את הדלת בעזרת עיגונה לנקודות שונות, כולל בריח ברצפה. כאשר החור ברצפה מתמלא באבק הבריח יוצר לחץ. לאורך זמן הדבר גורם לשחיקה מוגברת של המנגנון ויש להזמין תיקון דלת רב בריח לצורך החלפתו. שמירה על ניקיון החור והוצאת גושי אבק המצטברים בו יכולה לעזור על מנת שהמנגנון יחזיק מעמד שנים.

תיקון מקצועי לדלתות רב בריח

כאשר נדרש תיקון דלת רב בריח יש לעשות זאת רק אצל המנעולנים המוסמכים. רק מנעולן מוסמך מבצע עבודה מקצועית ואיכותית ומעניק לכם אחריות עבור עבודתו. בכל בעיה עם דלתות רב בריח, התקשרו ליוסי מנעולים.

הצורך בשירות של תיקון דלתות רב בריח

על מנת לשמור על הביטחון שלנו אנו מתקינים בביתנו דלתות ומנעולים. כבר לפני שנים רבות הבנו שהדרך הבטוחה ביותר להגן על הבית היא באמצעות דלתות רב בריחיות. דלתות רב בריחיות הן דלתות בהן קיים מנגנון פנימי הכולל מספר בריחים המעגנים את הדלת למשקוף עם מספר בריחים חזקים. מנגנון רב בריחי מקשה על פריצת הדלת. חברת רב בריח היא אחת מהחברות המובילות בארץ המייצרות דלתות בעלות מנגנון רב בריחי. בתים רבים בישראל משתמשים בדלתות אלו ונהנות ממיגון טוב. אך כאשר מתגלות בעיות אשר יכולות להיות תוצאה של בלאי טבעי או חבלה במהלך ניסיון פריצה, ישנו צורך בשירות של תיקון דלתות רב בריח.

מי מעניק שירות של תיקון דלתות רב בריח?

תיקון דלתות רב בריח חייב להתבצע על ידי מנעולן מקצועי אשר הוסמך לתת שירות של תיקון דלתות רב בריח. בשום פנים ואופן אין לפנות לאנשי תחזוקה כלליים ושיפוצניקים. אתם רוצים עבודה מקצועית ממי שמכיר ויודע מה לעשות. עבודה עם חובבנים לא תעניק לכם אחריות וסביר להניח שתיקון שלא יחזיק מעמד הרבה זמן ואולי בכלל לא יפתור את הבעיה.

בעיות בדלתות רב בריח

בעיות שונות עלולות להתעורר בדלתות רב בריח, בעיות אשר גורמות לבעיות בתפקוד הדלת. הסימפטומים יכולים להיות דלתות בעלות בעיות בתנועה, דלתות אשר נוגעות ברצפה, דלתות המרעישות ודלתות שאינו ננעלות או אינן נפתחות. ברצוני לחזור ולהדגיש את החשיבות של עבודה עם מנעולן מקצועי לדלתות רב בריח. למשל במקרה שאינכם יכולים לפתוח את הדלת יכולות להיות סיבות שונות אשר גרמו לכך:

בעיה במנגנון - זוהי יכולה להיות בעיה במנגנון הדלת אשר אינו מאפשר תנועה של הצירים. במקרה כזה יתכן שרק צריך לעשות קצת תחזוקה הכוללת ניקוי של המנגנון ושימונו. אמנם בעיה קטנה יחסית אך בכל זאת דורשת את פירוק המנגנון ולכן בכל מקרה היא חייבת להתבצע על ידי מנעולן אשר הוסמך לבצע תיקון דלתות רב בריח. במקרים אחרים יתכן שיש צורך לבצע החלפת מנגנון.

בעיות בצילינדר - הצילינדר הוא זה אשר שולט על מנגנון הדלת באמצעות סיבוב המפתח. הצילינדר הוא חלק רגיש אשר יכול להתקלקל כתוצאה מבלאי טבעי, תחזוקה לקויה, התקנה לא מקצועית, חבלה או סתם כאשר מדובר בצילינדר זול מאיכות ירודה. צילינדרים לא מתקנים אלא מבצעים החלפת צילינדר. חשוב לעשות זאת באמצעות התקנה מקצועית וגם לבחור נכון את הצילינדר. אין טעם להשקיע בדלת יקרה ואיכותית של רב בריח ולהתקין עלייה צילינדר זול וקל לפריצה. חשוב להקפיד על התקנת צילינדר של יצרן איכותי ומומלץ מאוד לבחור בצילינדר הכולל הגנה נגד פריצה שקטה.

בעיות בצירים - בעיות בצירים עלולות לגרום למגוון של בעיות בתנועת הדלת, כולל בעיות של רעשי חריקה וגרירה בעת תנועת הדלת. כאשר ישנה בעיה בצירים, משקל הדלת יכול להפעיל לחץ על הצירים ולא לאפשר תנועה חלקה של הצירים. במצב כזה אתם עלולים להיכשל בפתיחת הדלת מכיוון שכובד משקלה מונח על הצירים. בעזרת שירות של תיקון דלתות רב בריח ניתן לכוון ולחזק את הצירים.

מי שלא הוסמך לביצוע תיקון דלתות רב בריח עשוי לטעות בהבחנה של הבעיה ולהעניק את הטיפול הלא נכון, דבר שלא יפתור את הבעיה.

שירותים נוספים לדלתות רב בריח

תיקון דלתות רב בריח עשוי גם לכלול שירותים נוספים:

קיצור דלתות רב בריח - במקרים בהם תרצו להתקין פרקט או ריצוף חדש על גבי הריצוף הקיים תזדקקו לשירות של קיצור דלתות רב בריח. הדלת חייבת להתאים לגובה הרצפה על מנת לשמור על מרחק מינימלי בין סף הדלת התחתון לבין הרצפה. על סף זה מתקינים מברשות המונעות כניסת אבק וחרקים. אך כאשר מתקינים פרקט יש לקצר או להרים את הדלת על מנת להתאים אותה לגובה הרצפה החדש. במסגרת תיקון דלתות רב בריח תוכלו לקצר את הדלת או לבצע הגבהה של הסף התחתון.

התקנת פרזולים - במסגרת השירות של תיקון דלתות רב בריח תוכלו לבצע גם החלפות של פרזולים, ידיות, התקנת עינית לדלת ובכלל חידוש מראה הדלת.

התקנת מנעול עליון - התקנת מנעול עליון לדלת אינה נחשבת לתיקון דלתות רב בריח אך בהחלט מומלץ לנצל את ההזדמנות ולהתקין מנעול כספת עליון לדלת. זהו אמצעי מיגון חשוב ומומלץ על ידי משטרת ישראל וחברות הביטוח. מנעול כספת עליון מותקן בחלקה העליון של הדלת, הוא מוסיף לה עוד בריחים ועוד מנעול שאיתו הגנבים צריכים להתמודד כאשר הם מנסים לפרוץ. זהו מנעול הכולל הגנה נגד קידוח והוא מקשה על הגנבים ומייצר הרתעה.

אם אתם נזקקים לתיקון דלתות רב בריח, פנו ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין לתיקון כל סוגי הבעיות. אצל יוסי תוכלו לקבל מענה בשעת חירום ושירות 24 שעות ביממה.