יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלתות רב בריח

שירות תיקון דלתות רב בריח מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות רב בריח רב בריח police-tag
050-5757-888
facebook

תיקון דלתות רב בריח

בבתים רבים בישראל נעשה שימוש בדלתות רב בריח. אלו הן דלתות הנחשבות לטובות ואיכותיות כאשר הן משולבות עם מנעול איכותי ורב בריחי. אך גם דלתות טובות צריכות לפעמים תיקון. תיקון דלתות רב בריח הוא אחד הסיבות מדוע אנשים פונים למנעולן. ברוב המקרים מדובר בתיקונים פשוטים הנובעים משחיקה ובלאי טבעי, לפעמים ישנם מקרים יותר מסובכים של תיקון דלת רב בריח.

תיקון דלת רב בריח

כיוון צירים - ישנם מקרים בהם ישנו צורך בתיקון דלתות רב בריח הנובע מבעיה בצירים. יתכן שלאחר שנים של שימוש הדלת תצנח מעט כלפי מטה ותיגע ברצפה, דבר אשר יפריע לתנועת סגירה ופתיחה חופשית. במקרים כאלו צריך לעשות כיוון צירים. זוהי פעולה פשוטה של תיקון דלת רב בריח, בהנחה שפניתם למנעולן מקצועי אשר מכיר את העבודה.

החלפת צילינדר – צילינדר של דלת רב בריח יכול להתקלקל לאחר שנים של שימוש. החלפתו בידי מנעולן מקצועי היא פעולה מהירה וקלה ואפילו די זולה של תיקון דלת רב בריח.

קיצור דלת – במקרים רבים אנשים מזמינים תיקון דלת רב בריח על מנת לקצר את הדלת. כלומר הדלת תקינה לחלוטין אך יש צורך באיש מקצוע על מנת לקצר אותה. מצב זה מתרחש כאשר ישנו שינוי בגובה הרצפה. אם למשל הודבקה רצפה חדשה או פרקט על הריצוף הקיים יש צורך לקצר את הדלת ולעשות כיוון אינסרט.

התקנת מנעול עליון – במקרים רבים אין מדובר בתיקון דלתות רב בריח, אך עדיין ישנו צורך בשירות של מנעולן, כמו למשל במקרה של התקנת מנעול עליון. מי שרוצה תוספת ביטחון יכול להזמין התקנת מנעול עליון, דבר המקשה מאוד על הפורצים ומגביר את הביטחון של דיירי הבית.

החלפת מנגנון – דלתות רב בריח עושות שימוש במנגנון רב בריחי הנועל את הדלת בעזרת עיגונה לנקודות שונות, כולל בריח ברצפה. כאשר החור ברצפה מתמלא באבק הבריח יוצר לחץ. לאורך זמן הדבר גורם לשחיקה מוגברת של המנגנון ויש להזמין תיקון דלת רב בריח לצורך החלפתו. שמירה על ניקיון החור והוצאת גושי אבק המצטברים בו יכולה לעזור על מנת שהמנגנון יחזיק מעמד שנים.

תיקון מקצועי לדלתות רב בריח

כאשר נדרש תיקון דלת רב בריח יש לעשות זאת רק אצל המנעולנים המוסמכים. רק מנעולן מוסמך מבצע עבודה מקצועית ואיכותית ומעניק לכם אחריות עבור עבודתו. בכל בעיה עם דלתות רב בריח, התקשרו ליוסי מנעולים.