יוסי מנעולים ודלתות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות תיקון דלתות

תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות כניסה, תיקון דלתות עץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת פנים תיקון דלת פלדלת
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלתות?

אנשים רבים נזקקים לשירות של תיקון דלתות ואיש המקצוע המתאים לעשות זאת הוא המנעולן. דלתות הכוללות מנגנוני נעילה נועדו לשמור על ביטחוננו ולהרחיק זרים. רק לבני המשפחה יש את מפתחות הבית וכך אף זר לא יכול להיכנס ולגנוב. אך הבעיה היא שאותן הדלתות אשר אמורות לשמור על ביטחוננו כוללות מנעולים אשר עלולים להתקלקל ואז יש צורך בתיקון דלתות.

ישנן תקלות שונות אשר באות לידי ביטוי בצורה הבאה: אתם מגיעים הביתה, מכניסים את המפתחות והדלת לא נפתחת. דמיינו שזה קורה לכם בשעת לילה מאוחרת או סתם שאתם עייפים אחרי יום עבודה… זה ממש לא נעים! אך חשוב להבין שזוהי אינה התקלה אלא רק הסימפטום. יכולות להיות בעיות שונות הבאות לידי ביטוי בתור דלת שאינה נפתחת. למשל יתכן שהמפתח פגום מסיבה זו או אחרת; במקרים מסוימים אפשר לפתוח את הדלת אך זה דורש מאמץ ובמקרים קיצוניים המפתח כלל אינו מתפקד. אך לא רק המפתח הוא הבעיה, זה יכול להיות מנגנון הנעילה עצמו שאינו מתפקד כראוי או אינו מתפקד כלל. לא משנה אם זה המפתח או מנגנון הנעילה, אתם צריכים שירות של תיקון דלתות. איש המקצוע המתאים לתיקון דלתות הוא המנעולן. כאשר אתם מזמינים מנעולן בעקבות בעיה בדלת, הוא כבר יבדוק מה קורה, ימצא את הבעיה וייתן את הטיפול הנכון.

הערה קטנה לגבי מפתחות פגומים - אנשים רבים שואלים אותנו מה גורם נזק למפתחות אשר לכאורה נראים לנו חזקים. אחד הדברים הנפוצים הוא עיקום של המפתחות, דבר הנובע מהצורה שבה אנו שומרים אותם. לא אחת יש לנו מפתחות בכיס ואנו יושבים עליהם וגורמים לעיקומם. בנוסף גם קיימת שחיקה של המפתחות; לדוגמה כאשר בטעות תכניסו מפתח לא מתאים לחור המנעול, הדבר גורם לשחיקת המפתח. לאורך זמן הדבר שוחק את המפתח עד אשר הוא אינו מצליח לפתוח את המנעול הנכון. השתדלו לבדוק היטב איזה מפתח אתם מכניסים למנעול.

גם אבק וחלודה פוגמים בתפקוד של מנגנון הנעילה ויכולים להביא אתכם למצבים בהם אינכם יכולים לפתוח את הדלת. במקרים כאלו יתכן שתוכלו לנקות לבדכם את הצילינדר בעזרת שימוש בשמן WD40 אותו ניתן לרכוש בכל חנות המוכרת חומרי תחזוקה לבית. לא תמיד צריך להזמין מנעולן לתיקון דלתות.

ישנם מקרים בהם מנעול הושחת כתוצאה מניסיון פריצה כושל או אפילו ניסיון מוצלח. פורצים מנסים לפתוח את המנעול בעזרת כלי פריצה שונים אשר יכולים גם לפגוע בצילינדר. זהו דבר נפוץ שאנשים מזמינים מנעולן לתיקון דלתות לאחד ניסיונות פריצה. לעתים הם אפילו אינם מודעים לכך שהמנעול אינו תקין בעקבות ניסיון פריצה כושל. בכל בעיה המתעוררת, הזמינו מנעולן לתיקון דלתות. חשוב לשים את הדגש על הנקודה הבאה - במקרים רבים המנעול אינו מתפקד כראוי אך עדין יש לכם את היכולת לפתוח ולנעול את הדלת. בשלב זה או אחר סביר להניח שהמנעול יושבת סופית לכן חשוב להקדים ולהזמין מנעולן לתיקון דלתות.