יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת לאחר פריצה

תיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש, תיקון דלת פריצת משטרה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלת לאחר פריצה תיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלת לאחר פריצת מכבי אש?

ישנן נסיבות שונות בהן מתבצעות פריצות של דלתות, ובהתאם לכך ישנם בעלי מקצוע אחרים אשר פורצים את הדלתות. המצב האידאלי הוא שמנעולן פורץ את הדלת, למשל כאשר מאבדים את המפתחות או כאשר ישנה תקלה טכנית במנגנון הדלת והיא אינה מאפשרת את פתיחת הדלת. אך ישנן גם נסיבות אחרות בהן פריצת הדלת נעשית על ידי המשטרה או מכבי האש. פריצות אלו שונות במהותן - הן נעשות במקרי חירום, כמו למשל אנשים הלכודים בדירה בעת שרפה. במצבים אלו סדר העדיפויות של המשטרה או מכבי אש הוא הצלת חיי אדם ושמירה על שלום הציבור. במצבים אלו הפריצה מבוצעת בצורה המהירה ביותר האפשרית, כלומר באמצעות הפעלת כוח כבד על הדלת עם ציוד מיוחד למטרה זו. וכמובן שפריצה זו גורמת לנזק לדלת, בהתחשב בנסיבות זה מובן, אך לאחר שהעניינים חוזרים לשגרה יש צורך בתיקון דלת לאחר פריצה.

ישנו עוד מקרה של פריצה שלא הזכרנו, פריצת דלת על ידי גנבים. גם לגנבים יש את סדרי העדיפויות שלהם. הגנבים מחפשים את הפריצה המהירה ביותר ורצוי גם השקטה ביותר. הם עשויים להשתמש בשיטות שונות כמו למשל שיטת הפריצה השקטה, אך גם שיטות אלימות יותר כמו כיפוף הדלת או קידוח הצילינדר. גם במקרים אלו יש צורך בתיקון דלת לאחר פריצה.

בין אם מדובר בתיקון דלת לאחר פריצה של גנבים, תיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש / תיקון דלת פריצת משטרה, תמיד מנעולן הוא איש המקצוע המטפל בבעיה. גם במקרה שבו מנעולן פרץ את הדלת בגלל תקלה טכנית והוא ביצע פריצה מקצועית בלי לגרום נזק, עדיין ישנו צורך לתקן את הבעיה שמלכתחילה לא אפשרה לכם לפתוח את הדלת.

האם תמיד ניתן לבצע תיקון דלת פריצת משטרה?

תיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש או תיקון דלת פריצת משטרה עשויים להיות בעייתיים. ככל שיותר קשה לפרוץ את הדלת, וככל שמדובר במצב חירום חמור יותר, כך הם יפעילו יותר כוח לצורך פריצת הדלת. יותר כוח = יותר נזק לדלת. לאחר הפריצה יש להזמין מנעולן אשר יבחן את הנזק ויעריך את עלויות התיקון. ישנם חלקים שצריך ליישר, חלקים שצריך להחליף וכו‘. הכל במטרה להחזיר את הדלת למצב תקין וגם אסתטי. דלת איכותית היא דבר יקר ולכן תרצו לתקן אותה, אך יתכנו מקרים בהם חישובי הכדאיות יביאו אתכם למסקנה כי מוטב להחליף את הדלת. בכל מקרה הצעד הראשון הוא פנייה למנעולן. הוא יכול גם לבצע את התקנת הדלת החדשה, לייעץ לכם בבחירת דלת ומנעולים וכו‘.

מי משלם על תיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש?

מתוך נהלי המשטרה:

על פי סעיף 20 לחוק שירות הכבאות, תשי"ט - 1959-שוטר מוסמך להיכנס לכל מקום, הן במקרים שפרצה בו או בסמוך לו דלקה, והן במקרים בהם נשקפת סכנה אחרת - על מנת להציל נפש או רכוש. השוטר מוסמך לעשות כל דבר הנראה לו דרוש למטרות אלו, ולצורך ביצוע הסמכות רשאי הוא להשתמש בכוח סביר, ואף לפגוע ברכוש למניעת התפשטות הדליקה.

בהתאם לסעיף 7(א) לפקודת הנזיקין, ובהתאם לחוק הנזיקים האזרחיים (אחריות המדינה), תשי"ב - 1952, אין שוטר אחראי בנזיקין ואין המדינה, כמעבידתו, אחראית בגין נזקים שנגרמו כתוצאה ממעשים שהם בתחום הסמכות כדין, או שנעשו בתום לב, תוך שימוש מדומה בהרשאה חוקית. אין פטור זה חל על רשלנות שבמעשה.

עפ"י סעיף 21 לחוק שירותי הכבאות, תשי"ט - 1959- לא יישא שוטר באחריות בשל פעולות שביצע לכבוי דליקה, למניעת התפשטותה, או כדי להציל נפש או רכוש בין במקרה דליקה ובין במקרה סכנה אחרת (כולל כניסה לחצרות או הריסת רכוש), אם הפעולות בוצעו בתום לב, במידה סבירה וללא רשלנות.

לא רק שמכבי האש לא משלמים על הנזק, הם גם מחייבים אתכם על שירותי הפריצה בנסיבות מסוימות. המצב היחידי בו תוכלו לקבל החזר הוא במידה וביתכם מבוטח בפוליסת ביטוח פרטית המכסה מקרים שכאלו. אם יש לכם ביטוח דירה יש לבדוק זאת עם סוכן הביטוח.

המשטרה או מכבי האש פרצו את הדלת תוך כדי שימוש בכוח מכיוון שבהתאם לנסיבות זה היה הדבר המתבקש. אך גם לאחר שהסתיים האירוע אתם זקוקים לפתרון דחוף. לאחר הפריצה הדלת שלכם בלתי שמישה - המשמעות של זה היא שאינכם יכולים לסגור את דלת הכניסה ואינכם יכולים לעזוב את הבית. גם בעיה שכזו דורשת פתרון דחוף, אי אפשר לדחות את זה אפילו לא דקה אחת. לכן כאשר ישנו צורך בתיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש או תיקון דלת פריצת משטרה, יש צורך במנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה.

מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן. יוסי תמיד זמין לקריאות חירום ומעניק לכם שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה כולל ימי שבת וחג. דחיפות הבעיה היא דבר מובן ואינכם צריכים להסביר זאת, יוסי המנעולן יעשה את כל המאמצים על מנת להגיע מהר ולהעניק טיפול מקצועי לבעיה.

תיקון דלת לאחר פריצה ושירותי מנעולנות

המשטרה או מכבי האש פרצו את הדלת תוך כדי שימוש בכוח מכיוון שבהתאם לנסיבות זה היה הדבר המתבקש. אך גם לאחר שהסתיים האירוע אתם זקוקים לפתרון דחוף. לאחר הפריצה הדלת שלכם בלתי שמישה - המשמעות של זה היא שאינכם יכולים לסגור את דלת הכניסה ואינכם יכולים לעזוב את הבית. גם בעיה שכזו דורשת פתרון דחוף, אי אפשר לדחות את זה אפילו לא דקה אחת. לכן כאשר ישנו צורך בתיקון דלת לאחר פריצת כיבוי אש או תיקון דלת פריצת משטרה, יש צורך במנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה.

מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן. יוסי תמיד זמין לקריאות חירום ומעניק לכם שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה כולל ימי שבת וחג. דחיפות הבעיה היא דבר מובן ואינכם צריכים להסביר זאת, יוסי המנעולן יעשה את כל המאמצים על מנת להגיע מהר ולהעניק טיפול מקצועי לבעיה.

תיקון דלת שנפרצה

בכל הנוגע לפריצות, כמובן שנעדיף שזה לא יקרה, ולכן גם חשוב להשתמש בדלתות ואמצעי מיגון שונים. אך במידה וזה אכן התרחש יש צורך בתיקון דלת שנפרצה.

הגנבים משתמשים בשיטות פריצה שונות, הם כמובן יעדיפו את השיטות הקלות והמהירות. אם השתמשתם באמצעי מיגון לא יהיה להם קל, ויתכן כי הם יוותרו. אך הם יש להם מספיק זמן ואין שכנים בסביבה הם יכולים להשתמש גם בשיטות הגורמות להרבה מאוד נזק. ולאחר שהגנבים עשו את המכה שלהם, אתם נותרים עם בעיה נוספת והיא הדלת הפגומה. הנזקים יכולים להיות שונים, מקלים לכבדים, ולכן יש צורך במנעולן המבצע תיקון דלת שנפרצה.

לא תמיד תיקון דלת שנפרצה מתייחס לבעיות בדלת עצמה. יתכן שהפורצים ביצעו איזו פעולה עדינה שרק השחיתה את הצילינדר, אך לא גרמה נזק לדלת. אבל גם בעיה שכזו עלולה להותיר אתכם בבעיה גדולה - לא תוכלו לנעול את הבית. במקרים שכאלו הפתרון הוא לפנות ליוסי המנעולן.

תיקון דלת שנפרצה - שירות מהיר ומיידי

כאשר מדובר בתיקון דלת שנפרצה, ברוב המקרים מדובר בעניין דחוף. הנזקים שהגנבים גרמו לדלת פוגעים ביכולת שלכם להשתמש בדלת. אם אינכם יכולים לנעול את הדלת, אינכם יכולים לעזוב את הבית. לכן תיקוני דלת לאחר פריצה נעשים במסגרת השירותים הדחופים שתוכלו לקבל אצל המנעולן.

במידה ודלת הכניסה שלכם נפרצה, מהרו לפנות אל יוסי המנעולן. יוסי מבצע תיקונים של כל סוגי הדלתות ומגיע אליכם במהירות. כאן תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.

יוסי יבדוק את הדלת והנזקים שנגרמו ויבצע תיקון מידי. הנזקים עשויים להיות שונים בכל מקרה, ולעתים מדובר בשילוב של נזקים שונים כמו למשל: נזק לצירי הדלת, כיפוף הדלת, השחתת הצילינדר, נזק למנגנון, נזק לבריחים ואפילו נזק למשקוף הדלת. אל דאגה, בשעות הקשות והלא נעימות שלאחר הפריצה יוסי המנעולן אתכם.

תיקון דלת שנפרצה על ידי מכבי אש

ישנם מקרים בהם דלתות נפרצות על ידי שירותי הכבאות וההצלה. המטרה של פריצות אלו היא חיובית, בדרך כלל לחלץ אדם ממבנה בעת שרפה או מצבי חירום אחרים. אך לצורך כך מכבי האש פורצים את הדלת בכוח רב על מנת להגיע אל מי שנמצא במצוקה במהירות האפשרית, דבר הגורם נזק רב. גם במקרה זה התקשרו למנעולן.

תיקון דלת רב בריח אחרי פריצה

ישנם מספר מצבים בהם זקוקים לשירות תיקון דלת רב בריח אחרי פריצה, או ליתר דיוק ישנם 3 סוגי פריצה:

המקרה הראשון הוא פריצה של מנעולן - למשל כאשר משהו מתקלקל בדלת וצריך להזמין פורץ מנעולים. במקרה זה אין צורך להזמין תיקון דלת רב בריח לאחר פריצה. תיקון הבעיה הוא חלק אינטגרלי מעבודת הפריצה. היא מתבצעת בזהירות ואינה גורמת לנזקים שאותם צריך אחר כך לתקן. זאת בתנאי שהבאתם מנעולן מקצועי ולא איזה חובבן.

המקרה השני הוא פריצה של גנבים - לצערנו בישראל ישנן פריצות רבות לבתים. הגנבים מתוחכמים מאוד וחצופים מאוד, והמשטרה חסרת אונים. הגנבים עשויים להשתמש בשיטות פריצה שונות, כאשר הדגש מבחינתם הוא לעשות את הפריצה במהירות. ולצורך כך כל שיטה לגיטימית, ולכן הם עשויים לגרום נזק רב לדלת. הם עשויים לקדוח צילינדרים, לכופף דלת עם לום ולנסות שיטות שונות. בין אם גרמו נזק משמעותי לדלת, או רק נזק לצילינדר, תזדקקו לתיקון דלת רב בריח אחרי פריצה.

בהזדמנות זו נזכיר כי ראינו גם מקרים בהם התבצע ניסיון פריצה שכשל, דבר שיש בו חצי נחמה, אך עדיין נגרם נזק לדלת.

המקרה השלישי הוא פריצה המבוצעת על ידי מכבי האש - במקרי חירום בהם ישנה סכנה לחיי אדם, כוחות החירום פורצים את הדלת. הם עושים זאת בעצמה רבה וגורמים נזק רב לדלת. זאת מכיוון שהצלת חיי אדם היא בעדיפות הראשונה. גם במקרה זה תצטרכו תיקון דלת רב בריח לאחר פריצה.

תיקון דלת רב בריח לאחר פריצה

במידה והדלת שלכם עברה פריצה של מכבי אש או גנבים, יש להניח כי נגרם נזק רב לדלת והיא יצאה מכלל שימוש. הנזקים עשויים להיות נזקים פיזיים ונזקים אסתטיים. הם עשויים להיות נזקים בדלת ובמשקוף. ככל שהדלת יותר קשה לפריצה, יש להניח כי הופעל יותר כוח ונגרם יותר נזק. תיקון דלת רב בריח אחרי פריצה מתבצע על ידי מנעולן.

פנו אל יוסי המנעולן על מנת לבדוק את מצב הדלת ולקבוע האם ניתן לבצע תיקון דלת רב בריח לאחר פריצה, או האם יש צורך להחליף את הדלת.

תיקון דלת פלדלת אחרי פריצה

פריצת דלת הבית, או דלת העסק, תמיד משאירה נזקים. להוציא מקרים בהם מדובר בפריצה המבוצעת על ידי מנעולן, כמו למשל מקרים איבוד מפתחות או תקלה בבית. אך במקרים בהם דלת נפרצה על ידי מכבי האש , משטרה או על ידי גנבים, נותר נזק רב. במקרים אלו אתם זקוקים לתיקון דלת פלדלת אחרי פריצה.

יש לציין כי לעתים גם ניסיונות פריצה כושלים של גנבים גורמים נזק לדלת, וגם אז יש צורך בתיקון דלת לאחר פריצה.

הנזק לדלת עשוי לכלול נזקים פיזיים למנגנון והדלת, וגם נזקים למשקוף. וזאת לצד נזקים אסתטיים. במקרה זה להזמין מנעולן, הוא האיש המוסמך לבצע תיקון דלת פלדלת אחרי פריצה. מנעולן מקצועי מבצע עבודה מקצועית ומחזיר את הדלת לקדמותה. יש לציין כי לא בכל מקרה ניתן לתקן את הדלת, זה תלוי במצבה. לפעמים משתלם יותר להחליף את הדלת.

כמו כן הנזקים עשויים להיות שונים, לעתים ישנן פריצות המתבצעות על ידי קדיחת הצילינדר, ולעתים ישן פריצות המתבצעות על ידי הפעלת כוח רב וכלים כבדים. למשל כאשר מכבי האש פורצים לדירה במטרה להציל חיי אדם, המהירות היא השיקול המרכזי ולכן הם משתמשים בכלים כבדים.

תיקון דלת פלדלת לאחר פריצה

במידה והדלת עברה פריצה על ידי גנבים או על ידי מכבי האש, יש להניח כי נגרם לה נזק. רמות הנזק יכולות להשתנות ממקרה למקרה, אך בדרך כלל הן מותירות את הדלת חסרת שימוש. כלומר לא ניתן לנעול את הדלת. במקרים מסוימים אתם זקוקים לשירות דחוף של מנעולן, הרי מדובר בדלת הכניסה שלכם ולא תוכלו להישאר ללא פתרון. מהבחינה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן המעניק לכם שירות 24 שעות ביממה.

זקוקים לתיקון דלת פלדלת אחרי פריצה? התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי יגיע אליכם ויבדוק את מצב הדלת ואת התיקונים הנדרשים. אצל יוסי תקבלו מענה לכל הבעיות העלולות להיגרם לאחר פריצת הדלת. כאשר יוסי יסיים את עבודתו תוכלו ליהנות מדלת תקינה ואסתטית. יוסי הוא מנעולן עתיר ניסיון ותמיד מבצע עבודה טובה.