יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת ממ"ד, תיקון נעילת דלת ממ"ד

שירות תיקון תיקון ידיות ממ"ד, תיקון דלת ממ"ד רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלת ממד תיקון ידיות דלת ממד police-tag
050-5757-888

תיקון ממ“ד - לא לחכות לשעת חירום

תיקון ממ“ד הוא שירות שכל משפחה עשויה להזדקק לו על מנת להבטיח כי יש לה ממד תקין לשעת חירום. בשנות התשעים, במסגרת הלקחים שהופקו לאחר מלחמת המפרץ, הבינו בפיקוד העורף את החולשה של העורף הישראלי. במסגרת כך נהגתה תכנית הממ“דים, תכנית אשר נועדה להעניק לכל דירה מרחב מוגן השומר עליה מפני איומי הטילים. לצערנו הרב האיומים רק הלכו וגדלו, ורק לאחרונה, במבצע שומר חומות, קיבלנו תזכורת מהחמאס לגבי חשיבות הממ“דים. כל משפחה מבינה את החשיבות של חדר הממ“ד בשעת חירום. אנו יכולים לעשות שימושים שונים בממ“ד בימי השגרה, אך עלינו לוודא שהוא תמיד תקין ומוכן למצב מלחמה. ואם יש בעיה, כמו למשל בעיה בדלת, עלינו להזמין תיקון דלת ממד בהקדם האפשרי.

אל תשכחו כי ממד תקין הוא גם בעל ערך בימי שגרה. כאשר הדלת נפתחת ללא בעיה, ניתן להפוך את הממד לחדר שימושי. למשל עובר משחקי הילדים או מקום שבו בני הנוער יוכלו לשמוע מוזיקה מבלי לשגע את ההורים, הרי חדר הממד אטום.

מדוע צריך תיקון ממד?

אנו מבינים מדוע צריך תיקון, אך השאלה מדוע ישנן תקלות? התקלות בממ“ד יכולות להתרחש באופן טבעי כתוצאה מבלאי. מדובר בדלת כבדה מאוד, דבר המכביד על הצירים. כמו כן במשך השנים רכיבים שונים עשויים להתבלות ואז אנו עשויים להגיע למצב שבו צריך תיקון דלת של ממ“ד. תקלות אחרות עשויות להתרחש גם כתוצאה מהתקפת טילים. לצערנו זהו אינו תרחיש דמיונו וטילים אכן מתפוצצים על ערי ישראל וגורמים לנזקים גם לדלתות הממד. במידה ודלת הממ“ד שלכם נפגעה במהלך פעילות מלחמתית, עליכם לתקן אותה בהקדם. איננו יודעים מתי תתקלח האש ושוב תתחיל מלחמה.

ובהזדמנות זו חשוב לציין כי תיקון דלת ממד הוא עבודה למנעולן מקצועי. כזה אשר למד את מקצוע המנעולנות ומביא איתו את הידע והניסיון לבצע עבודה רגישה וחשובה זו.

תיקון ממד - סוגי תקלות

דלת משפשפת את הרצפה - באופן דומה לדלתות הכניסה, גם דלתות הממד עשויות לצאת מכיוון. הסיבה לכך היא המשקל הגדול של הדלת המעמיס מאוד על הצירים. אמנם הצירים של דלת הממ“ד שונים מהצירים של דלת הכניסה, אך עדיין לאחר שנים של שימוש בדלת הם עשויים לצאת מכיוון ואז הדלת משפשפת את הרצפה. במצב שכזה עליכם להזמין מנעולן לתיקון דלת ממד בהקדם האפשרי. כאשר הדלת משפשפת את הרצפה הדבר יוצר קושי רב בפתיחה וסגירה של הדלת. האם זה מה שאתם רוצים במקרה חירום בו מופעלות האזעקות? ולא רק שהסגירה והפתיחה קשה, הבעיה צפויה להחמיר עם הזמן עד שלא תוכלו לפתוח את הדלת. השירות הזה נקרא איזון דלת ממד, לפעמים הוא נעשה באמצעות איזון הצירים ולפעמים נדרשת החלפה של הצירים (דבר המשפיע גם על המחיר). אז בשביל למנוע מצבים שבהם אתם נתקעים בתוך הממ“ד או אינכם יכולים להיכנס פנימה בשעת חירום או שגרה, יש להזמין תיקון דלת ממ“ד.

החלפת דלת ממ“ד - לא תמיד מדובר בבעיות שאפשר לפתור באמצעות תיקון דלת ממ"ד רב בריח או תיקון ידיות ממ“ד. לפעמים מדובר בבעיות הדורשות את החלפת כל הדלת. זה יכול להיות כתוצאה ממקרה קיצוני של בלאי או נזק שנגרם לדלת הממ“ד כתוצאה מהדף ורסיסים. אם אתם זקוקים להחלפת דלת הממ“ד הביתי, התקשרו ליוסי המנעולן.

פריצת דלת ממד

דלת הממד עשויה להיתקע מסיבות שונות. זוהי עשויה להיות בעיה במנגנון הנעילה, או בעיה של תזוזת הדלת שאינה מאפשרת לפתוח אותה. אם זו הבעיה שלכם, מהרו להזמין מנעולן עכשיו! אל תחכו לצבע אדום….

בעיות איטום - הממ“ד חייב להיות אטום ולכן ישנו אטם גומי מסביב לדלת. במידה והגומי נשחק או נקרע דלת הממ“ד אינה אטומה ויש להחליפו. לפעמים רק צריך להדביק אותו מחדש ולפעמים יש להחליפו. אל תזלזלו באטם הגומי.

החלפת מנעול - לפעמים מזמינים תיקון ידיות ממ“ד ובסוף מגלים שצריך להחליף את המנעול. כאשר המנעול מגיע לסוף חייו יתכנו בעיות שונות הפוגעות בתפקוד הדלת ויש להזמין מנעולן לתיקון ממ“ד. למשל אלו עשויות להיות בעיות בלשונית, בעיות בנעילה או נפילת הידית.

תיקון ידיות ממ“ד

לפעמים ישנן בעיות בתפקוד הידית של דלת הממד. הידית היא דבר מאוד חשוב מכיוון שבעזרתה אתם יכולים לפתוח את הדלת. הבעיות בידית יכולות להיות שונות. למשל היא יכולה להיתקע, או לא לעשות את העבודה שלה (להזיז את הלשונית), ואפילו ליפול. במידה וזו הבעיה יש להזמין מנעולן לתיקון ידיות ממ“ד. בדרך כלל אין מדובר בתיקון אלא. בהחלפת ידית לדלת ממ“ד. שימו לב כי ידית של דלת ממ“ד היא אינה ידית רגילה של דלת כניסה. ידית דלת הממ“ד עומדת בעומס רב ולכן יש להשתמש בידית מתאימה. אם תנסו לחסוך כסף ולהתקין ידית רגילה היא פשוט לא תעמוד בעומס ובמהרה תצטרכו להחליפה בידית מתאימה. אם יש לכם בעיה בידית, הזמינו בהקדם מנעולן לצורך תיקון דלת ממ"ד רב בריח.

דלת ממד לא נסגרת עד הסוף

לפעמים זוהי תוצאה של בעיה בצירים ואיזון הדלת פותר את הבעיה. אך יתכנו גם בעיות אחרות המונעת מדלת הממ“ד להיסגר עד הסוף. פשוט הזמינו מנעולן לתיקון דלת ממ"ד רב בריח. המנעולן יזהה את מקור הבעיה ויעניק את הטיפול הדרוש על מנת שתוכלו ליהנות מדלת תקינה.

בעיה בצילינדר - גם לדלת ממד יש צילינדר בעזרתו נועלים את הדלת. צילינדרים עשויים להתקלקל ולשבש את פעולת הדלת. הזמינו מנעולן לתיקון דלת ממד והוא יבצע עבורכם את החלפת הצילינדר. שימו לב כי צילינדר לא מתקנים אלא מחליפים. בעיות בצילינדר יכולות להביא למצבים שונים של נעילה קשה או דלת שאינה ננעלת.

דלת ממד חורקת

אולי חסר קצת שמן בצירים, או אולי הדלת זזה ממקומה ויוצרת חריקה. החריקה היא מטרד, אך הבעיה חמורה יותר מהרעש של דלת. עם רעש החריקה אתם יכולים לחיות, אך הבעיה היא שזהו סימפטום של בעיה בדלת ואתם עשויים להגיע למצב בו לא ניתן לפתוח את הדלת או שאתם נסגרים בפנים. דלת ממד תקינה אינה אמורה להשמיע שום רעש חריקה. במידה ודלת הממד שלכם עושה רעש חריקה הזמינו מנעולן לתיקון דלת של ממ“ד.

קיצור דלת ממד

אנו אמנם מדברים על מצבים בהם צריך תיקון ממ“ד, כמו תיקון ידיות ממד או תיקון דלת ממד. אך ישנה סיבה נוספת מדוע תזמינו מנעולן והיא אינה קשורה לתקלות. לפעמים ישנו צורך במנעולן על מנת לבצע קיצור דלת ממ“ד. הדלת יכולה להיות תקינה לחלוטין, אך הסיבה להזמנת המנעולן היא התקנת רצפה או פרקט חדש. במקרה שכזה משתנה גובה הרצפה והדבר מפריע לדלת הממד. לכן יש לחשב מהו הגובה הרצוי ולהזמין מנעולן לקצר את הדלת. בדיוק כמו בתיקון דלת ממ“ד, גם כאן יש צורך במקצועיות. המנעולן מסיר את הדלת, מבצע חיתוך ומתקין סף אלומיניום. הכל חייב להתבצע בצורה אסתטית וגם בהתאם לתקנים של פיקוד העורף. דלת הממ“ד היא אינה סתם עוד דלת פנים, זוהי דלת אשר אמורה לספק לכם איטום נגד גזים ועמידות בפני הדף. היא חייבת לעמוד בכל התקנים.

תיקון דלת של ממד

אם יש לכם תקלות בדלת הממ“ד, כמו גם במקרה בו אתם זקוקים לקיצור הדלת, אתם זקוקים לאיש מקצוע. תיקון ממד עושים אצל איש מקצוע אמין ומנוסה בתחום זה. יש צורך בציוד מיוחד, ידע טכני והכרות עם התקנים אותם קבע פיקוד העורף. מהסיבה הזו כאשר אתם זקוקים לתיקון ידיות ממ“ד אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מהיר ומקצועי. יוסי תמיד מגיע בזמן ומעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר ובמחירים הוגנים. בלב של כולנו אנו מקווים לחיים שלווים, ללא מלחמות והתקפות טילים. אך המציאות מראה לנו אחרת. לפעמים זה מצפון, לפעמים זה מדרום, כל מתיחות ביטחונית יכולה להתלקח להתקפת טילים. חובה עלינו להיות מוכנים. יוסי המנעולן עומד לשירותכם כאשר יש צורך בתחזוקת דלת הממ“ד, תיקון דלתות ממד במקרה של בלאי וגם תיקון נזקים אשר נגרמו כתוצאה מפיצוצים.

החלפת גומי דלת ממ"ד, גומי דלת ממ"ד

על מנת להיות מוכנים למצבי חירום והתקפות טילים על העורף הישראלי, יש לנו חדרי ממ“ד בכל דירה. אנו עשויים לעשות שימוש יומיומי בחדרים אלו, אך כל עוד הם פנויים למקרה של התקפה על העורף זה בסדר. חשוב לשמור על תקינות החדר וכל רכיביו וזה כולל את דלת הממ“ד. אחד הדברים שעלולים להתקלקל בדלת זה הגומי. במקרה ויש בעיה חשוב לבצע החלפת גומי דלת ממ“ד בהקדם (החלפת אטם דלת ממ“ד).

דלת הממ“ד נועדה לתת מענה לאיומים שונים. זוהי דלת חזקה המונעת הדף וכך היא סיפקה לנו ביטחון בכל ההתקפות שהתבצעו על העורף הישראלי. למזלנו מעולם לא התבצעו התקפות כימיות על העורף הישראלי, אך עלינו להיות מוכנים גם למקרה זה. על מנת לספק איטום בפני התקפות כימיות או ביולוגיות ישנו גומי דלת ממ“ד. הגומי מקיף את הדלת מכל הכיוונים ובעת סגירתה הוא הופך אותה לאטומה.

אל תהיו אדישים לבעיות בגומי

דלת הממ“ד היא דלת כבדה ולעתים ישנן בעיות הקשורות לסגירתה והן נובעות ממשקלה הכבד. במקרים אלו אנו בדרך כלל ממהרים להזמין מנעולן לצורך תיקון דלת ממ“ד. אך גומי דלת ממ“ד הוא דבר שאנו נוטים להזניח. גם כאשר הגומי נשחק ונקרע, הדלת עדיין נסגרת ונפתחת, ולכן לא תמיד אנו שמים לב לבעיה זו, או סתם מזניחים את הטיפול בה. במידה ואתם מזהים בעיה בגומי, הזמינו מנעולן לצורך החלפת גומי דלת ממ“ד. אל תהיו אדישים לבעיה. במידה והזמנתם מנעולן הביתה לצורך תיקון בעיה אחרת, לאו דווקא בדלת הממ“ד, כדאי לנצל את ההזדמנות ולבקש ממנו לבדוק גם את הגומי. רק כך תהיו מוכנים לשעת חירום.

גומי דלת ממ“ד מיוצר מחומרים איכותיים לפי תקנים מחמירים של פיקוד העורף. הוא תוכנן על מנת להחזיק מעמד במשך שנים ארוכות והוא לא נשחק במהירות. אך במידה וזה קרה חשוב לתקן את הבעיה ולבצע החלפת אטם בדלת ממ“ד.

כמה עולה החלפת גומי דלת ממ“ד?

לעתים מדובר אך ורק בהדבקה מחודשת של הגומי ואין צורך בהחלפתו. המחיר של הדבקת גומי שיצא מהדלת הוא לכל היותר 300 ש“ח. במקרים אחרים בהם צריך להחליף את הגומי המחיר עשוי להיות מעט יותר. זכרו שמדובר בביטחון של בני משפחתכם וזוהי השקעה לשנים ארוכות. אל תחכו לרגע האחרון, לפעם הבאה שמדינת אויב תחליט לאיים על העורף הישראלי בנשק כימי או ביולוגי. היו מוכנים מראש!

החלפת גומי דלת ממ“ד אתם יכולים לבצע בעזרתו של יוסי המנעולן. יוסי מעניק את כל השירותים לדלת הממ“ד ומתקן כל סוג של תקלה. כל העבודות מתבצעות במהירות ובאחריות, והכי חשוב בהתאם לתקנים של פיקוד העורף.

קיצור דלת ממ"ד

כאשר מתקינים פרקט או ריצוף חדש בבית, יש לקחת בחשבון כי הדלתות אינן תואמות לגובה הרצפה החדש ואינן מאפשרות התקנה אסתטית. עליכם לקבל את ההחלטה האם תרצו עיצוב יפה ורציף או לעצור את הריצוף בקו הדלת. מסיבות אסתטיות רוב האנשים יעדיפו לעשות את העבודה כפי שצריך. ולכן הם זקוקים לשירות של קיצור דלת ממ“ד.

קיצור דלת ממ“ד שונה מכל עבודת קיצור של דלת אחרת. זוהי דלת חזקה וכבדה העשויה ממתכת. בניגוד לדלתות הפנים האחרות בבית שנועדו רק לתת פרטיות, דלת הממ“ד נועדה לענות על צורך ביטחוני. זוהי דלת אשר נועדה לעמוד בהדף ולכן היא כבדה וחזקה. וגם לספק איטום במקרה של התקפות כימיות. כל אלו משפיעים על מאפייני הדלת והופכים את העבודה למורכבת. אין מדובר אך רוק בקשיים של עבודת החיתוך, אלא גם הצורך לבצע את העבודה בצורה שאינה פוגעת באטימות הדלת ומאפשרת לה להמשיך לתת מענה לאיומים הביטחוניים. זוהי גם הסיבה מדוע תרצו לבצע את העבודה באמצעות מנעולן ולא מסגר.

כיצד מבצעים קיצור דלת ממ“ד?

את קיצור דלת הממ“ד יש לבצע לפני הדבקת הריצוף או הפרקט החדשים. מתקיני הריצוף אינם מבצעים את קיצור הדלת, אך הם יכולים לתת לכם את המפרט הטכני לגבי המידות הדורשות. הם יודעים מה עובי הרצפה החדשה, בתוספת שכבת ההדבקה, ובתאם לכך ניתן לחשב כמה צריך לחתוך את הדלת. לאחר שהמנעולן יבצע את החיתוך של הדלת הם יוכלו לבצע את ההתקנה.

לא ניתן לבצע את קיצור הדלת כאשר היא במקומה, יש להוריד אותה מהצירים. זוהי אינה עבודה מסובכת להוריד את הדלת, אך הקושי הוא המשקל הרב של הדלת. בוודאי שאינכם רוצים לנסות לעשות זאת בעצמכם; הדלת עלולה ליפול עליכם ולגרום לכם לפציעה קשה.

לאחר שהדלת הורדה ממקומה ניתן לבצע את החיתוך באמצעות הכלים המתאימים. מסגרת הדלת כוללת גומייה המשמשת לצורך איטום. הגומייה הזו חשובה מאוד. ישנם מסגרים וחובבנים שמזלזלים בחשיבות הגומייה ופשוט מקצרים תוך כדי חיתוך הגומייה בחלק התחתון של הדלת. הגומייה הזו חשובה לצורך איטום. נשק כימי הוא אחד האיומים על העורף הישראלי ובמידה ואין גומייה תקינה הדלת אינה אטומה. לכן לאחר החיתוך חייבים להדביק גומייה תקנית בצורה הנכונה.

כאשר הדלת במידה הנכונה וכאשר מותקן הגומי, ניתן להחזיק אותה למקום ולבצע גיוון של הדלת. יש לוודא כי הדלת נפתחת ונסגרת בקלות ואינה משמיעה רעשי חריקה.

עבודת החיתוך של הדלת נעשית בביתכם. חשוב לבחור מנעולן לקיצור דלת ממ“ד שיודע לכבד את ביתכם ולבצע עבודה נקייה מבלי לגרום לנזקים מסביב. זה יכול להיות מאתגר מכיוון שהבית שלהם הוא אינו סדנת עבודה, אך עם זהירות ואכפתיות אפשר לעשות זאת.