יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת מרפסת

שירות תיקון דלת יציאה למרפסת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלת מרפסת תיקון דלת יציאה למרפסת
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלת יציאה למרפסת?

תיקון דלת יציאה למרפסת נועד להבטיח לנו שדלת המרפסת תיפתח ותיסגר בקלות ללא שום מאמץ. המרפסת הביתית תורמת רבות לאיכות החיים שלכם. אם אין לכם גינה פתוחה, המרפסת היא הדבר הכי קרוב לגינה. תוכלו לשתול בה כמה עציצים, להציב שולחן וליהנות מהאווירה ולארח בה חברים ומשפחה. בין המרפסת לבין הבית ישנה דלת, בדרך כלל זוהי דלת הזזה אשר מאפשרת לנו ליהנות מנוף המרפסת גם כאשר הדלת סגורה. לפעמים אנו פותחים את הדלת ומאפשרים לאוויר הצח לחדור פנימה, אך לפעמים בגלל מזג האוויר או האבק אנו סוגרים את הדלת. אם יש לנו איזו בעיה בתנועת הדלת ובתפקודה עלינו להזמין מנעולן לתיקון דלת מרפסת.

דלתות הזזה הן פתרון מעולה. הן מאפשרות לכם לפתוח את הדלת בצורה אשר אינה יוצרת שום הפרעה. חשוב מאוד שתנועת הדלת תתבצע בקלות, ללא הפרעות וללא צורך בהפעלת כוח. זוהי דלת שנעשה בה שימוש תכוף וזה יהיה מאוד לא נוח ומסתכל להתמודד עם בעיות שכאלו. לכן אם ישנה בעיה הזמינו בהקדם מנעולן לתיקון דלת יציאה למרפסת.

בעיות בדלת המרפסת

דלת המרפסת עלול לסבול מבעיות שונות, בעיקר תוצאה של בלאי טבעי. למשל יכולה להיות סטייה במסילות של הדלת, אולי כתוצאה מהתרופפות ברגים. בעיות שכאלו עלולות לגרום לתנועה קשה של הדלת. התרופפות הברגים יכולה גם ליצור מעצורים לתנועת הדלת. הדלת נעה על גלגלים קטנים שעלולים להישחק ולהישבר במשך הזמן. כאשר זה קורה הדלת לא מתפקדת כראוי. יכולות להיות בעיות נוספות אשר אינן קשורות לתנועת הדלת, כמו למשל בעיה במנעול וגם בעיות בעלות אופי אסתטי. בכל סוג של בעיה, הזמינו מנעולן לצורך תיקון דלת מרפסת.

תיקון דלת יציאה למרפסת באמצעות מנעולן מתחיל באבחון הסיבה לבעיה. אתם רק חווים קושי עם הדלת, אך המנעולן צריך למצוא מה הגרום לבעיה. לאחר שימצא הגרום לבעיה המנעולן יבצע עבורכם תיקון דלת מרפסת. לאחר התיקון תוכלו לחזור ליהנות מהדלת ולעשות שימוש במרפסת.

תיקון דלת מרפסת דורש ידע מקצועי, כלי עבודה מתאימים וגישה לחלקי חילוף. אין כאן מקום לאלתורים. אלתורים, במקרה הטוב, מצליחים לתת פתרון זמני של כמה ימים לכל היותר ואז הבעיה תחזור. לכן חשוב לעבוד אך ורק עם אנשי מקצוע אשר מבצעים עבודה טובה ומעניקים לכם אחריות.

תיקון דלת יציאה למרפסת אצל יוסי המנעולן

תיקון דלת יציאה למרפסת עושים אך ורק אצל מנעולן מוסמך ובעל ניסיון. ובמקרה הזה האיש המתאים ביותר לביצוע העבודה הוא יוסי המנעולן. יוסי מביא איתו ניסיון של שנים רבות בתיקון כל סוגי הדלתות לרבות תיקון דלת מרפסת. אצל יוסי תקבלו שירות אמין ומקצועי במחירם משתלמים ועם אחריות על העבודה. אז הגיע הזמן להפסיק להילחם בדלת המרפסת ופשוט לתקן אותה ולהיפטר מהבעיה אחת ולתמיד.