יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת עכביש, החלפת מנעול דלת עכביש

שירות תיקון והחלפת מנעולים לדלתות עכביש

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלתות רב בריח רב בריח police-tag
050-5757-888

תיקון והחלפת מנעול דלת עכביש

דלתות עכביש הן אחד ממותגי הדלתות הישראלים. מבחינה טכנית אלו הן דלתות רב בריחיות, בדומה לדלתות פלדלת ואחרות. מבחינה עיצובית הן מציגות עיצובים מיוחדים ומאפשרים ללקוחות לבחור עיצוב אישי ופרזולים בהתאמה אישית. אלו הן בהחלט דלתות טובות, אך כמו דלתות אחרות הן לפעמים צריכות תיקון. תיקון דלת עכביש הוא עבודה למנעולן מקצועי ולא אף אחד אחר - בין אם מדובר בהחלפת מנעול דלת עכביש, החלפת צילינדר או כל סוג אחר של תיקון, חובה לעשות אותו אצל מי שלמד מנעולנות והוסמך לעסוק במקצוע.

החלפת מנעול דלת עכביש

במקרים שבהם מתקלקל המנעול ניתן לפנות למנעולן ולהזמין החלפת מנעול דלת עכביש. אך נראה שישנם אנשים רבים אשר מתבלבלים בין החלפת מנעול לבין החלפת צילינדר. אז בואו נתחיל מהדבר הבסיסי ביותר - מה עושים כאשר מאבדים מפתח? האם מבצעים החלפת מנעול דלת עכביש במקרה זה? התשובה היא לא. במקרה של איבוד מפתח מבצעים רק החלפה של הצילינדר, כלומר רכיב מודולרי המשתלב בתוך המנעול. זהו פתרון קל ומהיר שגם אינו עולה הרבה.

מלבד המקרים של איבוד מפתחות, אנו עשויים לבצע החלפת צילינדר גם כאשר אנו נכנסים לדירה שכורה או שיש תקלה טכנית בצילינדר. אך אין מדובר בהחלפת מנעול דלת עכביש. אנשים רבים פונים אל המנעולן ומבקשים שירות של החלפת מנעול דלת עכביש ובסוף מסתבר שמדובר בסך הכל בהחלפת צילינדר בדלת.

אך יתכנו גם מקרים שבהם ישנה תקלה טכנית ובאמת יש צורך בהחלפת מנעול דלת עכביש, כלומר החלפה של המנגנון עצמו. זהו גם תיקון דלת עכביש אשר מבצע מנעולן, אך מדובר בהליך יותר מורכב ויותר יקר. גם החלק שצריך להחליף הוא יותר יקר, וגם העבודה (יותר ממושכת) יותר יקרה.

תיקון תקלות בדלת עכביש

תיקון דלת עכביש הוא לא בהכרח החלפת צילינדר או החלפת מנעול דלת עכביש. יתכנו גם בעיות אחרות בדלת עכביש הדורשות תיקון. למשל, בדומה לדלתות פלדלת או כל סוג של דלת כניסה כבדה, יתכן שישנו צורך בכיוון הדלת. בעיה זו נוצרת במשך הזמן כתוצאה מהמשקל של הדלת. היא יוצאת מאיזון ומקבלת סטייה כלפי מטה, דבר אשר פוגע בתפקודה. במקרה שכזה מזמינים מנעולן שמבצע תיקון דלת עכביש והמצב חוזר לקדמותו. כמו כן ניתן לקבל שירות של החלפת ידיות ופרזולים, חילוץ מפתח שבור מחור המנעול ועוד תיקונים מסוגים שונים.

אם אתם זקוקים לשירות של החלפת מנעול דלת עכביש, או כל תיקון דלת עכביש, פנו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק לכם שירות מסור ומקצועי. על יוסי אתם יכולים לסמוך עם שירות של מנעולן 24 שעות ביממה. אם הדלת אינה נפתחת ואינכם יכולים להיכנס הביתה, אתם יכולים לסמוך על יוסי שהוא יענה לטלפון בכל שעה ויבוא לבצע את התיקון הדרוש בדלת שלכם. כל עבודה מתבצעת במקצועיות, אחריות ומחירים משתלמים. עבודה עם יוסי זו עבודה לקשר ארוך טווח.