יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון דלת פלדלת

שירות תיקון והחלפת מנעולים לדלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון דלת פלדלת תיקון דלת פלדלת מחיר police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון דלת פלדלת?

על מנת לשמור על ביטחון ביתכם, משפחתכם ורכושם חשוב להגן על הבית בעזרת דלת איכותית. אנשים רבים מתקינים בביתם דלתות פלדלת הנחשבות לבטוחות ואמינות. פלדלת היא מותג של חברת רב בריח אך כיום המונח מתייחס גם לדלתות פלדה של יצרנים אחרים. דלתות אלו מומלצות מאוד מכיוון שהן נראות טוב, חזקות ומחזיקות מעמד זמן רב. אך למרות שמדובר בדלתות חזקות, גם בהן מתרחשות תקלות. כאשר מתרחשות תקלות אין צורך בהחלפת הדלת, דבר יקר מאוד – כאשר ישנה תקלה פשוט מזמינים תיקון דלת פלדלת; שירות אותו ניתן לקבל אצל מנעולנים.

למה צריך תיקון דלת פלדלת?

למרות היותה דלת חזקה העשויה פלדה, עדיין אסור לשכוח שיש בה מנגנוני נעילה משוכללים העשויים מחלקים רבים וקטנים אשר עלולים להתקלקל. מכיוון שלדלת ישנו מנגנון נעילה מתוחכם ומורכב יש בו גם הסתברות לתקלות הנגרמות בדרך כלל כתוצאה מבלאי טבעי לאחר שנים של שימוש. לעתים כתוצאה מהבלאי הדלת אינה מתפקדת כראוי (למשל קשיים בנעילה ופתיחה), אך לעתים הם משבשים לחלוטין את תפקוד הדלת. בכל מקרה של בעיה אנו תמיד ממליצים להזמין תיקון דלת פלדלת באופן מיידי; בעיה קטנה במנגנון הנעילה לא נפתרת כאשר מתעלמים ממנה – זה רק עניין של זמן עד שהבעיה תחמיר. הזמינו עכשיו תיקון דלת פלדלת על מנת להימנע מצב שהדלת תסרב להיפתח ברגע ממש לא מתאים.

מנגנוני הנעילה הם בדרך כלל הדבר הרגיש ביותר בכל דלת והם הראשונים להתקלקל, אך לעתים ישנן תקלות אחרות בצירים המחברים את הדלת למשקוף או רכיבים אחרים של הדלת. מנעולן המבצע תיקון דלת פלדלת יכול לטפל בכל סוג של בעיה אשר מתעוררת בדלת; אם צריך לחזק את לאזן את הצירים, לבצע החלפת סף או כל סוג של עבודה בדלת שלכם. אנו תמיד מוכנים לתת את השירות המקצועי ביותר ולמצוא פתרון לכל בעיה.

תיקון דלת פלדלת 24 שעות ביממה

אנשים רבים מחזיקים בדלתות פלדלת, בביתם או בבית העסק. כאשר הדלתות מסרבות להיפתח כתוצאה מבעיה במנגנון הנעילה זוהי בעיה רצינית עבורכם. סביר להניח שזה תופס אתכם ברגע לא מתאים ואתם בחוסר אונים. זוהי אולי בעיה גדולה באותו הרגע, אך ישנו פתרון. אנו ביוסי מנעולים מעניקים שירות 24 שעות ביממה ועונים לקריאות חירום 365 יום בשנה. אנו מבינים את חוסר האונים שלכם ובכל מקרה של בעיה אנו נגע בהקדם האפשרי על מנת לתת פתרון איכותי וטוב. אנו לא ננצל את מצוקתכם על מנת להפקיע מחירים, אנו דורשים את המחירים המקובלים בענף לסוג זה של עבודות. תיקון דלת פלדלת מאפשר לכם לחסוך כסף בכך שאתם נמנעים מהחלפת הדלת כולה.

מקרים בהם נזדקק לתיקון דלת פלדלת

אני לא יודע מהן הסטטיסטיקות המדויקות לגבי פריצות לבתים, אבל אני יודע שמדובר בנתונים מדאיגים. בתור מנעולן אני נחשף במהלך עבודתי למקרי פריצה רבים ומבין שזה יכול לקרות לכל אחד, בכל עיר ובכל מושב. מהסיבה הזו חשוב להתקין דלתות איכותיות ומנעולים חזקים אשר יקשו על הגנבים הרוצים לפרוץ, יעכבו אותם ואפילו ירתיעו אותם. מהסיבה הזו רבים בוחרים בדלתות פלדלת; אלו הן דלתות חזקות ואיכותיות אשר מספקות לכם הגנה. על מנת שיתפקדו כראוי ויאפשרו לנו ליהנות מבטיחות, נוחות וגם מראה אסתטי, אנו נזקקים מידי פעם לתיקון דלת פלדלת.

הדבר הראשון שחשוב להגיד לגבי תיקון דלת פלדלת הוא קודם כל למי פונים, מי יכול לפתור לנו את הבעיה? האם זה השיפוצ‘ניק או הנגר? לא! מי שמוסמך לבצע תיקון דלת פלדלת הוא מנעולן מקצועי. אם תהיתם מה לומדים בקורס מנעולנים, עכשיו קיבלתם את התשובה. בקורס מנעולנים לומדים הכל על מנעולים ודלתות - איך לאתר תקלה; איך לפתור תקלה; באילו כלי עבודה להשתמש; כיצד בנויה הדלת; כיצד מתקינים דלת; אילו סוגי צילנדרים יש… בקיצור אנו יודעים לבצע תיקון דלת פלדלת כי למדנו בקורס איך לתקן דלת פלדלת. ובמקרה של יוסי המנעולן, מדובר גם בניסיון מעשי ורב שנים של תיקון דלת פלדלת.

מה מתקנים בדלת פלדלת?

המושג תיקונים ותיקון דלת פלדלת הוא מושג כללי אשר יכול להתייחס גם לנושאים כמו החלפת פרזולים. לפעמים מסיבות עיצוביות אנשים רוצים לשנות את מראה הדלת, אין מדובר כאן בבעיה טכנית, אך הדבר בכל זאת דורש טכנאי לדלתות פלדלת (מנעולן מוסמך) אשר יודע להחליף פרזולים בצורה יפה ואסתטית.

הבעיות בדלת יכולות להיות קטנות הפוגעות בנוחות ובאיכות החיים שלכם, או בעיות קריטיות הדורשות תיקון דלת פלדלת באופן מיידי. דלת פלדלת צריכה להיפתח בקלות, בצורה חלקה ושקטה; אם למשל אתם מרגישים קצת קושי הפוגע בנוחות שלכם אז אפשר לטפל בבעיה בלי לחץ. אבל אם ישנה בעיה אשר אינה מאפשרת לדלת להיפתח או להינעל אז אתם צריכים תיקון דלת פלדלת באופן מיידי, הרי לא תלכו לישון עם דלת שאינה נסגרת ולא תוכלו להיכנס לבית עם דלת תקועה…

הערה חשובה! לבעיות ישנה נטייה להחמיר עם הזמן. למשל אם אתם מרגישים קושי קל בתנועת הדלת, יתכן שהדבר נגרם מהתרופפות הצירים. למרות שהבעיה קלה, אם תתעלמו ממנו הצירים ימשיכו להתרופף עד לרגע שבו הבריחים לא יהיו ממוקמים ביחס ישר למסילות ולא תוכלו לנעול את הדלת. לכן, כאשר מזהים בעיה מזמינים תיקון דלת פלדלת בהקדם.

אם אתם נזקקים לתיקון דלת פלדלת, דחוף ובהול, או בזמן שלכם, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות 24 שעות ביממה ופתרון מהיר לכל בעיה.

תיקון דלת פלדלת מחיר

על מנת ליהנות מביטחון אישי חשוב לבחור בדלת חזקה ואיכותית המצויידת במנגנונים רב בריחיים. דלת פלדלת היא אחד הפתרונות הטובים ביותר וניתן למצוא אותה בבתים רבים. אך דלת פלדלת יכולה גם להתקלקל. אם יש לכם בעיה בדלת הפלדלת אתם צריכים להזמין איש מקצוע וברור שאתם גם מוטרדים מתיקון דלת פלדת מחר. אך לפני שנדבר על תיקון דלת פלדלת מחיר, בואו נדבר על סוגי הבעיות אשר יכולות להתרחש בדלת.

תקלות נפוצות בדלת פלדלת

יציאה מכיוון - אם הדלת שלכם נוגעת ברצפה, מרעישה, לא נסגרת טוב או שהבריחים אינם מסונכרנים עם המסילות, יתכן שהדלת יצאה מכיוון. לדלת ישנם צירים אשר מחזיקים אותה במקום ומאפשרים את תנועתה. דלת פלדלת היא דלת כבדה ובמשך הזמן הצירים יכולים להתרופף. מנעולן יחזק את הצירים ויחזיר את הדלת למיקום המדויק.

צילינדר או מנעול תקול - התקלה יכולה להיות גם בצילינדר או מנעול הדלת. במקרים כאלו יתכן גם שאינכם יכולים לפתוח את הדלת. במקרה שכזה הזמינו מנעולן דחוף והוא יפתור את הבעיה.

בעיות אחרות שיכולות להיות בדלת הפלדלת הן לשונית תקועה, איבוד מפתחות, החלפת פרזולים. לא משנה מה הבעיה, תמיד צריך לפנות למנעולן מקצועי.

פריצת דלת פלדלת

במקרים רבים, בעקבות תקלה או איבוד מפתחות, אתם זקוקים לשירות דחוף של פריצת דלת פלדלת. מצבים בהם אינכם יכולים להיכנס לביתכם הם מצבים בלתי נסבלים. תארו לעצמכם שאתם חוזרים מבילוי בערב שבת ובשתיים עשרה בלילה אינכם מוצאים את המפתח. ברור של תחכו ליום ראשון בבוקר, אתם חייבים פתרון מיידי. במקרה כזה אתם חייבים מנעולן המעניק שירות 24 שעות. במקרה כזה תיקון דלת פלדלת מחיר כולל גם את הפריצה וגם את ההחלפה של הצילינדר או המנעול.

תיקון דלת פלדלת מחיר או איכות

כאשר יש לכם תקלה ברור שאכפת לכם מתיקון דלת פלדלת מחיר, אך צד שני גם חשובה לכם איכות העבודה. אין טעם להזמין תיקון זול ובסוף לגלות שהבעיה לא נפתרה. לכן חשוב תמיד לעבוד עם מנעולן מקצועי ואמין. זה אולי לא השירות הכי זול, אבל מנעולן מקצועי גובה מחירים הוגנים ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו עבודה מקצועית שתחזיק מעמד.

תיקון דלת פלדלת מחיר תלוי בין היתר בסוג הבעיה. אם אתם רוצים לדעת שמבקשים מכם מחיר הוגן תוכלו לעשות השוואות מחירים, אך חשוב שתציינו מהו בדיוק התיקון המבוקש. כמו כן תוכלו למצוא מחירונים באינטרנט.

תיקון דלת פלדלת מחיר ומקצועיות

אם אתם זקוקים לתיקון דלת פלדלת, רוצים לחסוך במחיר אך לא רוצים להתפשר על איכות העבודה, הזמינו את יוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל תיקון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר מהסיבה הפשוטה שיוסי הוא מנעולן מוסמך אשר עובד שנים רבות במקצוע ורכש ניסיון רב בתיקון כל סוגי התקלות.

יוסי גובה מחירים הוגנים ומעניק לכם עבודה איכותית ובאחריות. על יוסי תמיד תוכלו לסמוך. יוסי לעולם לא ישאיר אתכם לחכות בלילה בחוץ, אם יש לכם בעיה דחופה יוסי תמיד זמין. יוסי שלום הוא מנעולן 24 שעות אשר מגיע מייד עם ניידת השירות ופותר כל בעיה בצורה המקצועית ביותר. אם הזמנתם את יוסי לתקן דלת פלדלת, תוכלו לנצל את ההזדמנות ולהזמין גם התקנת מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה שקטה, אלו הם אמצעים אשר יגנו עליכם מפני פריצות לבתים. כדאי לעשות הכל בבת אחת, כך תוכלו לקבל תיקון דלת פלדלת מחיר הכולל גם התקנת אמצעי הגנה.

מתי נזדקק לתיקון דלת של רב בריח בתל אביב?

אנשים אשר רוצים דלת איכותית מתקינים דלתות רב בריח. דלתות אלו הן חזקות ואמינות; ניתן ליהנות מהן במשך שנים והן תורמות לביטחון האישי שלכם ושל בני משפחותיכם. זהו דבר חשוב להחזיק בדלת איכותית, כך אתם שומרים על עצמכם מפני פריצות לבתים, אך גם מפחיתים את הוצאות התחזוק והתיקונים. אך למרות כל זה חשוב לזכור שגם דלת זו יכולה להתקלקל וישנם מקרים בהם צריך תיקון דלת רב בריח תל אביב. דלת כניסה לבית נמצאת בשימוש רב, והיא גם כבדה מאוד, כך שבאופן טבעי לאורך זמן יכולות להתגלות בעיות הדורשות תיקון.

מי מבצע תיקון דלת רב בריח?

דלת הרב בריח שלכם חורקת ועושה רעשים בפתיחה? נוגעת ברצפה או שאולי אתם בכלל לא מצליחים לפתוח אותה? אם כך נראה שאתם צריכים להזמין שירות תיקון דלת רב ברח בתל אביב, אך מי האיש המתאים לבצע תיקון שכזה?

האיש המתאים לביצוע תיקון דלת רב בריח תל אביב הוא מנעולן. אתם צריכים למצוא מנעולן אשר למד את התחום ויש לו תעודה המעידה על כך; מנעולן שיש לו תעודת מטעם משטרת ישראל וכמובן ניסיון של שנים בתחום. אם לא מצאתם מנעולן מומלץ לצורך תיקון דלת הרב בריח, אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותיו המקצועיים של יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן ותיק אשר ביצוע תיקון דלת רב בריח תל אביב אינספור פעמים, כמו גם את כל עבודות המנעולנות האחרות. יוסי למד את תחום המנעולנות בצורה מסודרת ומבצע עבודה באחריות. יוסי עומד לשירותכם 24 שעות ביממה ומציל אתכם ברגעים ששינן בעיות אשר מונעת מכם להיכנס לביתכם.

מה מתקנים בדלת רב בריח?

יוסי המנעולן מבצע תיקון דלת רב בריח תל אביב אשר פותר כל סוג של בעיה בדלת. הבעיות השכיחות שבהן אתם עלולים להיתקל הן:

בעיות בצילינדר - כתוצאה מבלאי טבעי הצילינדר עשוי להתקלקל ולא לאפשר לכם לפתוח/לנעול את הדלת. לפעמים רואים שמשהו השתבש ואפשר להזמין מנעולן לצורך ביצוע התיקון, ולפעמים מגלים זאת מאוחר מידי כאשר אי אפשר לפתוח את הדלת. במקרה שבו לא ניתן לפתוח את הדלת המנעולן יבצע פריצה של דלת הכניסה ולאחר מכן החלפת צילינדר. צילינדר מקולקל לא ניתן לתקן, תמיד מחליפים אותו וגם צילינדרים איכותיים עדיין נחשבים לרכיב זול בדלת.

בעיות במנגנון - גם בעיות במנגנון הן פחות שכיחות מבעיות בצילינדר, אך גם אלו עלולות להתרחש. מנעולן לתיקון דלת רב בריח תל אביב יודע לפתור בעיה זו בקלי קלות, אך יש לציין שהיא מעט יותר מורכבת וגם יותר יקרה לתיקון מאשר החלפת צילינדר. גם בעיה במנגנון עלולה לגרום למצב שבו הדלת תקועה וזקוקה לשירות של פריצה.

כיוון הדלת - דלתות רב בריח הן דלתות כבדות המספקות הגנה טובה לבית. אם תשימו לב הדלתות הללו תלויות על מספר צירים בצד הדלת. הצירים אמנם חזקים מאוד אבל הדלת גם כבדה מאוד ונמצאת בתנועה מתמדת, כתוצאה מכך הדלת יוצרת עומס רב ויוצאת מכיוון. וכאשר זה מתרחש יש להזמין מנעולן לתיקון דלת פלדלת. מצבים אלו עלולים ליצור הפרעה בתנועת הדלת, רעשים ואפילו מצבים בהם לא ניתן לפתוח את הדלת.

יתכנו גם בעיות נוספות הקשורות ללשונית הדלת, לידיות הדלת או כל דבר אחר שאינו תקין. בכל סוג של תקלה יש לפנות למנעולן אשר יבצע עבורכם תיקון דלת רב בריח תל אביב. חלק מהבעיות הן בעיות קטנות ושוליות, אמנם צריך לתקן אותן כי זה פוגע בנוחות שלכם, אך זה לא קריטי לתיקון מיידי. אך מצד שני חלק מהבעיות מפריעות לשימוש התקין בדלת ויש לפתור אותן באופן מיידי. מסיבה חשוב לעבוד עם מנעולן אשר מסוגל לבוא ולבצע תיקון דלת רב בריח תל אביב 24 שעות ביממה.

שימו לב שתיקון דלת רב בריח תל אביב חייב להתבצע אך ורק באמצעות מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר). אפשר להגיד את זה על כל עבודות המנעולנות, אך כאשר מדברים על תיקון דלת אפשר בקלות להבין למה. כאשר מנעולן מקבל גישה אל הצילינדר או המפתחות, מבחינה תאורטית יש לו מספיק ידע בשביל לנצל זאת לרעה. למשל באמצעות הכנת העתק מפתחות פיראטי. לכן חשוב לעבוד עם מנעולן שאינו מעורב בפשע.

מתי נזדקק לתיקון דלת של פלדלת בתל אביב?

כאשר שואלים אותי על איזו דלתות אני ממליץ בתור דלתות כניסה, בלי לחשוב פעמיים אני ממליץ על דלתות פלדלת. דלתות אלו כבר הוכיחו את עצמן בתור דלתות חזקות ואיכותיות, ויש להן עמידות גבוהה. אך גם הדלתות הטובות ביותר עשויות לפעמים להתקלקל, ולכן לפעמים זקוקים גם לשירותי תיקון דלתות פלדלת תל אביב. במאמר זה נדבר על הדברים שמהם צריך להיזהר, על מי מתאים לבצע עבודה זו ועל סוגי תקלות שאתם עשויים לפגוש

תיקון פלדלת - ממה להיזהר?

כאשר מחפשים מנעולן אנו תמיד אומרים שצריך לחפש מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל. המקרה של תיקון דלתות פלדלת תל אביב ממחיש בצורה הטובה ביותר ממה בדיוק צריך להיזהר ולמה זה חשוב לבדוק שיש למנעולן תעודת יושר. כאשר אתם מזמינים מנעולן לצורך תיקון דלתות פלדלת תל אביב, לא רק שאתם מכניסים אותו לביתכם, אתם גם מעניקים לו גישה אל הצילינדר ואל המפתחות. כמובן שאין מה לחשוש כאשר עובדים עם האדם הנכון, אך ברמה התאורטית מנעולן יכול להשתמש בידע שלו על מנת לשכפל מפתחות עבור הגנבים בצורה זו או אחרת. למשל המנעולן יכול לעשות שכפול פירטי של המפתחות באמצעות הטבעת פלסטלינה. אתם אפילו לא תרגישו שבזמן שעשו לכם תיקון דלתות פלדלת תל אביב, גם עשו שכפול של המפתח. אבל כאשר למנעולן ישנה תעודה אשר מעידה כי אין לו עבר פלילי, אתם יכולים לישון בשקט ולהיות רגועים יותר.

טיפ חשוב - יתכן שבמסגרת תיקון דלתות פלדלת תל אביב המנעולן יבצע החלפה של הצילינדר, זוהי תקלה שכיחה מאוד. כאשר מחליפים לכם את הצילינדר, חשוב מאוד לוודא שהמנעולן מביא צילינדר חדש; כלומר צילינדר במארז מקורי סגור ואת המארז פותחים מול עינכם. הסיבה לכך היא שאם המארז נפתח לפני כן, תמיד יהיה לכם הספק שאולי מישהו שכפל מפתחות.

מלבד זאת חשוב גם להיזהר מכל מיני התחכמויות אחרת; למשל ניסיונות לבצע עבודות מיותרות על מנת לחייב אתכם ביותר כסף. לדוגמה החלפה יקרה של מנגנון הדלת, בשעה שמה שנדרש זה בסך הכל החלפת צילינדר.

אצל מי עושים תיקון דלתות פלדלת תל אביב?

על מנת להישאר בצד הבטוח, חשוב לשים לב אצל מי עושים תיקון דלתות פלדלת תל אביב. אנו ממליצים לכם להקפיד על עבודה אך ורק עם מנעולן מוסמך אשר למד את המקצוע וקיבל תעודה. מנעולן שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. ולבסוף מנעולן מנוסה אשר עוסק שנים רבות במקצוע. אם הוא למד את הנושא זה אומר שהוא למד את כל סוגי התקלות אשר עשויות להתרחשות בדלתות פלדלת, כיצד לזהות אותן וכיצד לתקן אותן. ואם יש לו ניסיון של שנים, המשמעות של זה היא שהמנעולן תיקן דלתות רבות והניסיון מאפשר לו לעשות עבודה טובה יותר בכל המובנים.

אם תרצו לבצע תיקון דלתות פלדלת תל אביב, אתם תמיד מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירות מקצועי, אמין ואפילו זול.

תקלות בדלת פלדלת

אז אילו תקלות מצריכות שירות של תיקון דלתות פלדלת תל אביב? ובכן, יכולות להיות בעיות שונות, להלן כמה דוגמאות:

בעיות בצירים - דלת פלדלת היא דלת כבדה. וכאשר מזיזים דלת כבדה, כלומר סוגרים ופותחים אותה, אינספור פעמים במהלך היום, באופן טבעי נוצר עומס על הצירים והם עשויים להתרופף ולגרום לסטייה של הדלת. הסטייה של הדלת יוצרת לנו אינספור בעיות - הדלת נוגעת ברצפה, משמיעה רעשים ולא נסגרת/נפתחת בקלות. במקרים מסוימים היא נתקעת לחלוטין. אם זה המקרה שלכם, יש להזמין מנעולן לתיקון דלתות פלדלת תל אביב. המנעולן יסיר את הדלת ממקומה, יכוון את הצירים ויתקין אותה מחדש בורה הנכונה. כאשר יסיים את עבודתו תוכלו ליהנות מדלת תקינה.

בעיות בצילינדר/מנגנון - בעיה בצילינדר ובעיה במנגנון הן בעיות שונות לחלוטין, אך בפועל שתיהן עלולות ליצור את הבעיה שהדלת אינה נפתחת. אם לא מתקנים את הבעיה בזמן אתם עשויים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים בהם אתם חוזרים הביתה ואינכם יכולים לפתוח את הדלת. במקרים שכאלו קודם כל מזמינים מנעולן לתיקון דלת פלדלת תל אביב והמנעולן מבצע פריצה של הדלת ולאחר מכן תיקון הכולל את החלפת המנגנון או החלפת הצילינדר בהתאם לצורך.

תיקון סגירת דלת פלדלת

בואו נדבר על תיקון סגירת דלת פלדלת. דלתות פלדלת הן דלתות איכותיות וטובות, והן שכיחות מאוד בבתים רבים בישראל ואפילו בעסקים. אך גם כאשר מדובר במוצר טוב ואיכותי, עדיין יתכנו בעיות. במקרה שכזה יש להזמין מנעולן מקצועי לצורך התיקון. דלתות פלדלת הן דלתות יקרות ולכן חשוב לעשות זאת רק באמצעות אנשי המקצוע המתאימים.

למה יש בעיות בדלת פלדלת?

הסיבות לבעיות יכולות להיות שונות, להלן כמה אפשרויות:

1. התקנה לא מקצועית - לא אחת מזמינים אותי לבצע תיקון נעילת דלת פלדלת. ואז כאשר אני בוחן מה הבעיה אשר מפריעה לנעילה אני מגלה שמלכתחילה הדלת הותקנה בצורה חובבנית. לכן כבר בעת התקנת הדלת כדאי לכם לוודא שמדובר באיש מקצוע מוסמך. היזהרו מחובבנים, הם אלו הגורמים לכם להוצאות כפולות ומיותרות.

2. שחיקה - רכיבים שונים בדלת יכולים להישחק עם הזמן. בדרך כלל מדובר בצילינדר, אך זהו יכול להיות גם המנגנון. כאשר ישנן בעיות בצילינדר הדבר יכול להפריע בפתיחה וסגירה של הדלת, ואף לתקוע אותה לגמרי עד שתצטרכו להזמין אותי לצורך פריצה. השחיקה יכולה להיות גם במנגנון עצמו של הדלת ובסופו של דבר לגרום לבעיות מסוגים שונים, כמו למשל בעיות בלשונית. אם הלשונית תקועה בחוץ או אינה נלחצת בצורה קלה וחלקה, הדבר יפריע לסגירת הדלת.

3. דלת שיוצאת מכיוון - ישנם מקרים בהם מזמינים אותי לתיקון סגירת דלת פלדלת ואז אני מזהה שהבריחים בדלת אינם מסונכרנים עם המסילות, והדבר יוצר בעיה בפתיחת הדלת וסגירתה. בעיה שכזו מתרחשת כאשר הדלת יוצאת מכיוון, דבר טבעי בהתחשב במשקל של הדלת והשימוש התכוף בה. במקרים אלו יש לבצע הרמה של הדלת וכיוון הצירים.

תיקון נעילת דלת פלדלת - לא להזניח

במקרים רבים אנשים נוטים להזניח בעיות מסוג זה. אמנם הדלת עושה להם בעיות וכל פעם צריך להתאמץ בשביל לפתוח או לסגור, או בשביל לנעול, אבל הם פשוט ממשיכים להתעלם מהבעיה. ואז מגיע היום שהדלת נתקעת ולא נפתחת.

במקרים רבים אני מקבל קריאת חירום לצורך תיקון נעילת דלת פלדלת, ואז שאני מגיע מספרים לי שכבר שבועיים הדלת עושה בעיות. לכן אני אומר לכם לא להזניח בעיות שכאלו. אם יש בעיה בסגירה של הדלת, הזמינו שירות תיקון סגירת דלת פלדלת בהקדם האפשרי. המטרה היא לטפל בבעיה בזמן נוח לכם ולא להיקלע למצבים בהם אתם זקוקים לשירותי חירום באמצע הלילה .

תיקון סגירת דלת פלדלת

במידה ואתם זקוקים לשירות תיקון דלת פלדלת, פנו אל יוסי המנעולן. יוסי המנעולן מתקן את כל סוגי הבעיות בדלת הפלדלת - החלפת ידיות ופרזולים, החלפת צילינדרים, החלפת מנגנון פלדלת, כיוון צירים, תיקון דלת שנוגעת ברצפה או כל בעיה אחרת.

אתם יכולים לסמוך יוסי בכל שירותי המנעולנות לבית. אם הזמנתם מנעולן לתיקון נעילת דלת פלדלת, אתם יכולים לנצל את ההזדמנות לצורך תיקון כל בעיה אחרת שהזנחתם בבית. אולי זוהי הזדמנות לתקן את דלת המרפסת שלא זזה או לסדר את ידית דלת השירותים שתמיד נופלת. אם המנעולן כבר אצלכם אז שיתקן הכל.

שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר

תיקון סגירת דלת פלדלת זה עבודה אך ורק למנעולן המוסמך לתת שירות לדלתות פלדלת. פנו תמיד אל יוסי המנעולן על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. יוסי מעניק לכם שירות מהיר וסימפטי, והכול עם אחריות ומחירים הוגנים. בין אם אלו תיקונים שבשגרה, או צורך לתת מענה לבעיה דחופה, אל יוסי אתם תמיד יכולים לסמוך.

קיצור דלת פלדלת

רוצים לחדש את הבית בפרקט או רצפה חדשה? האם לקחתם בחשבון כי השינוי בגובה הרצפה ישפיע על הדלת? זוהי הסיבה מדוע אתם זקוקים לקיצור דלת פלדלת. בטרם מבצעים את ההתקנה של הרצה החדשה, יש לפנות למנעולן אשר יבצע קיצור של הדלת.

אז כיצד מתבצע קיצור דלת פלדלת ומה לגבי קיצור דלת פלדלת מחיר?

כיצד מתבצע קיצור דלתות?

הדבר הראשון שצריך לדעת זה בכמה לקצר את הדלת. מתקיני הפרקט או הרצפה החדשה מתקינים אותם על גבי הריצוף הקיים. הדבר כולל שכבת הדבקה ואת העובי של הריצוף החדש. אלו יכולים להשתנות ממקרה למקרה, ויש לדעת מהי תוספת הגובה בטרם מבצעים את החיתוך, לאחר שמחשבים זאת המנעולן יודע בכמה יש לקצר את הדלת.

וכאשר יש בידיו של המנעולן את המידות ניתן להתחיל בעבודת הקיצור. קיצור דלת פלדלת מתבצע באמצעות הסרת הדלת ממקומה. זוהי כבר סיבה מדוע לעשות זאת אצל מנעולן מוסמך. מדובר בדלת כבדה ולא תרצו שהיא תיפול עליכם בעת הסרתה מהמקום. גם אתם תיפגעו וגם הדלת.

לאחר שהוסרה הדלת יש לנסר את החלק התחתון של הדלת. לא בכל מקרה צריך לנסר את הדלת, לעתים ישנו חלק תחתון שאותו ניסן להסיר ולהשיג את המטרה מבלי לחתוך את הדלת. יש לבצע עבודה מדויקת ואסתטית.

ובסוף העבודה יש להחזיר את הדלת למקומה. המנעולן תולה את הדלת מחדש על הצירים. יש לוודא כי הדלת מתפקדת בצורה תקינה. כלומר נפתחת ונסגרת בצורה חלקה וללא רעשים. ושניתן לנעול ולפתוח אותה ללא בעיות. יש לוודאי כי המרחק בין הדלת לרצפה תואם לדרישות של מתקיני הריצוף.

קיצור דלת פלדלת מחיר הוא בסביבות החמש מאות שקלים, אך יתכנו מקרים שזה יעלה פחות ומקרים בהם זה יעלה יותר. כדאי לבדוק זאת עם המנעולן בהתאם לנסיבות המקרה. מה שאנו יכולים להבטיח לכם כי אצל יוסי מקבלים קיצור דלת פלדלת מחיר משתלם המלווה בעבודה איכותית.

מנעולן אמין לקיצור דלתות

לא רק שאלת המחיר חשובה כאן, אלא גם העמידה בלוחות הזמנים. מכירים את אנשי המקצוע שאומרים לכם מחר ובסוף לא מגיעים ואז דוחים ודוחים עד לרגע שמתחשק להם לבצע את העבודה? הבעיה עם קיצור דלת פלדלת היא שגם מתקיני הפרקט תלויים במנעולן. אם המנעולן הבטיח לכם שהוא יבצע את העבודה ביום שני, ומתקיני הפרקט מגיעים ביום שלישי - דחייה של המנעולן פירושה גם דחייה של התקנת הפרקט.

אתם חייבים מנעולן אמין שעומד במילה ועומד בלוחות הזמנים, אחרת העבודה תדחה לנצח.

זקוקים לשירות קיצור דלת פלדלת? פנו אל יוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים. יוסי מעניק שירותי קיצור דלת לכל סוגי הדלתות - דלתות כניסה, דלתות פנים ודלתות ממ“ד. התקשרו ליוסי שלום ותקבלו שירות מהיר עם עבודה איכותית ומקצועית.