יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון ידיות לדלתות פלדלת

שירות תיקון ידיות לכל סוגי הדלתות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון ידיות תיקון ידית לדלת פלדלת
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון ידיות לדלת פלדלת?

אנשים רבים חושבים שמנעולן הוא איש מקצוע שמזמינים רק כאשר צריך לפרוץ את הדלת, אך במקרים רבים מנעולנים מבצעים עבודות תיקון ו/או תחזוקה שאין קשורות בהכרח לפריצה. אחד השירותים שמנעולנים יכולים להעניק הוא תיקון ידיות לדלתות.

לפעמים אנו טועים לחשוב שכל הדלתות אותו הדבר אבל זה ממש לא כך. מבחוץ הן אולי נראות פחות או יותר אותו הדבר, אך הן כוללות מנגנון פנימי המשתנה בין יצרן ליצרן. מסיבה זו חייבים לעבוד עם מנעולן מקצועי כאשר נזקקים לתיקון ידית דלת פלדלת או כל תיקון ידית אחרת. כאשר מדובר בתיקון ידית דלת פלדלת חשוב לדעת שמדובר בידית בעלת מנגנון נעילה פנימי. הידית מורכבת מחלק פנימי וחלק חיצוני ומוט מיוחד המקשר את שתיהן יחדיו. הורדת הידית כלפי מטה מזיזה את לשונית הדלת ומאפשרת לפתוח אותה כאשר היא אינה נעולה. כאשר מבצעים תיקון ידיות לדלתות או החלפת ידיות חשוב שהמוט המקשר יהיה מתאים, הן באורך והן בעובי על מנת שיבטיח פעולה תקינה של ידית הדלת. אותו המוט (או הפין) שמחבר את שני חלקי הידית נוטה להתבלות מהר ובמרבית המקרים בהם מזמינים תיקון ידית דלת פלדלת מדובר בבלאי של מוט זה. מקרים אחרים יכולים החלפה של ידיות מסיבות אסתטיות, כלומר כאשר רוצים לשנות משהו בעיצוב הידית.

האם ניתן לתקן לבד?

ישנם אנשים אשר מבצעים תיקון ידיות לדלתות בעצמם. אם יש לכם כלי עבודה וידע בנושא אולי תוכלו לעשות זאת. תיקון ידיות לדלתות אינו נחשב לפעולה מסובכת. אך אנו ממליצים להשאיר את העבודה לאנשי המקצוע, במיוחד כאשר מדובר בתיקון ידית דלת פלדלת. ראשית כל בשביל מה אתם צריכים את כאב הראש, מנעולן יכול לעשות זאת בצורה מהירה ונכונה וזה גם לא עולה הרבה אז חבל להתעסק. בנוסף, אם מעולם לא עשיתם זאת יתכן שתגרמו נזק מיותר שאותו ניתן למנוע כאשר עובדים עם מנעולן מקצועי. אם תנסו לתקן או להחליף ידית בעצמכם סביר להניח שתגרמו גם נזק אסתטי לדלת וזה חבל. כאשר צריך לבצע תיקון ידית דלת פלדלת מוטב להזמין איש מקצוע (מנעולן מוסמך) בשביל לבצע את העבודה. המנעולן יעשה עבודה מקצועית ויעניק לכם אחריות על העבודה וזו סיבה מספיק טובה מדוע לבחור במנעולן.

תיקון ידית דלת פלדלת

אם הידית שלכם משוחררת ורופפת, אם סובבתם את הידית ונותרתם עם הידית ביד (זה קורה), אם הידית זזה אך לא מבצעת את הפעולה של הזזת הלשונית או כל בעיה אחרת – אתם זקוקים לאיש מקצוע שיבצע עבורכם תיקון ידיות לדלתות. יוסי מנעולים הוא מנעולן בעל שנים של ניסיון וטיפל בכל סוגי הבעיות, מאחוריו אינספור לקוחות מרוצים בכל בעיה שיש לכם עם הידיות של הדלתות, יוסי יכול לעזור לפתור את הבעיה עם שירות מהיר ובמחיר משתלם.