יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון לשונית של דלת | תיקון לשונית בדלת

שירות תיקון לשונית של דלת פלדלת, רב בריח ועץ

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון לשונית של דלת תיקון לשונית בדלת
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון לשונית של דלת?

הלשונית של הדלת יכולה לגרום למגוון של בעיות אשר משבשות את הפעולה התקינה של הדלת. אם יש לכם בעיה בלשונית הדלת תוכלו לנסות לשמן אותה, אולי זה יעבוד. אם זה לא עובד מומלץ להתקשר מייד למנעולן ולהזמין שירות של תיקון לשונית בדלת. ממש לא מומלץ לנסות לבצע תיקון לשונית של דלת בעצמכם, אתם רק עלולים לגרום יותר נזקים לכן השאירו את העבודה הזו למקצוענים.

אם תרצו לנסות לשמן את הלשונית תוכלו לעשות זאת בעזרת שמן WD40. אל תנסו להשתמש בסוגים אחרים של שמן.

מתי נזקקים לתיקון לשונית בדלת?

בכל מצב שבו ישנה תקלה בלשונית אשר משבשת את התפקוד התקין של הדלת, אתם נזקקים לתיקון לשונית של דלת. אלו יכולות להיות תקלות שונות אשר יוצרות סוגים שונים של הפרעות.

למשל ישנם מקרים בהם אתם זקוקים לתיקון לשונית בדלת כאשר הלשונית תקועה בתוך המנגנון ואינה יוצאת החוצה. ללשונית ישנו קפיץ אשר במצב תקין תמיד דוחף אותה החוצה. זה מה שמעגן את הדלת במשקוף כאשר הדלת סגורה ולא נעולה. אם הלשונית תקועה בפנים ולא יוצאת החוצה לא תוכלו לסגור את הדלת מבלי לנעול אותה מכיוון שכל משב רוח קל יפתח את הדלת.

יכול להיות גם מקרה הפוך שבו צריך תיקון לשונית של דלת. מקרה שבו הלשונית בחוץ ואינה נכנסת פנימה. במצב כזה יתכן שהדלת סגורה ואינכם יכולים לפתוח אותה (לא עם הידית ולא עם המפתח), ויתכן מצב שהדלת פתוחה ואינכם יכולים לסגור אותה מכיוון שהלשונית התקועה מהווה מכשול.

כלומר אתם עלולים להגיע לשני מצבים שונים, אשר שניהם מתסכלים ושניהם דורשים פתרון מיידי. מצב אחד הוא המצב שבו אתם פשוט לא יכולים לסגור את הדלת ולנעול אותה ואז אתם מפחדים לעזוב את הבית. תארו לכם שזה קורה בשבת בבוקר כאשר התכניות שלכם היו לצאת לטיול בצפון הארץ, או בשעת בוקר מוקדמת כאשר אתם ממהרים לעבודה… או להפך, מצב שבו אתם חוזרים הביתה מאוחר בלילה ובגלל הלשונית אינכם יכולים לפתוח את הדלת.

תיקון לשונית בדלת 24 שעות ביממה

כפי שהבנתם אומנם תיקון לשונית של דלת היא בעיה קטנה, אך הבעיה הזו יכולה לתקוע אתכם בחוץ ולמנוע מכם להיכנס הביתה, או למנוע מכם בכלל לעזוב את הבית. הבעיה היא לא בהכרח בדלת הכניסה, אך כאשר היא מתרחשת בדלת הכניסה אתם זקוקים לפתרון מיידי. לכן תמיד חשוב לעבוד עם מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה ויכול תמיד להגיע ולפתור כל בעיה. תיקון לשונית של דלת הוא רק אחת ממיני הבעיות השונות אשר דורשות פתרון מיידי, לכן תמיד חשוב שיהיה לכם שמור מספר טלפון של מנעולן 24/7. מלבד תיקון לשונית של דלת אתם עלולים להזדקק לשירותי פריצה של דלתות כניסה או רכבים, שחזור מפתחות או כל מיני בעיות אחרות הדורשות פתרון מיידי.

כיצד מתבצע תיקון לשונית של דלת? יכולות להיות בעיות שונות בגינן צריך לבצע תיקון לשונית בדלת. מנעולן יבחן את הבעיה ואת הגורם לבעיה ויבצע את התיקון הנדרש. יתכן שיש צורך להחליף את הצילינדר או את המנגנון, תלוי בנסיבות המקרה.

תיקון לשונית בדלת - למי פונים?

כאשר אתם צריכים שירות של מנעולנות כמו תיקון לשונית בדלת או כל בעיה אחרת, אתם לא יכולים להתקשר לכל אחד. אתם חייבים מנעולן מקצועי אשר למד את המקצוע, מנעולן ישר ובעל ניסיון רב. אם המנעולן לא למד את המקצוע ו/או אין לו ניסיון הוא עשוי לעשות טעויות של חובבנים אשר רק יגרמו לכם לנזק נוסף.

אם אתם זקוקים לתיקון לשונית של דלת פנו ליוסי המנעולן ותוכלו לישון בראש שקט. כאשר אתם מזמינים את יוסי המנעולן אתם יודעים שאתם מקבלים שירות של מנעולן מקצועי; מנעולן בעל תעודת מנעולן ותעודת יושר; מנעולן עתיר ניסיון המעניק שירותי חירום 24 שעות ביממה.

אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל מבחר שירותי מנעולנות, הרבה מעבר לתיקון לשונית. השירותים של יוסי כוללים: פריצת דלתות; קיצור דלתות ממ“ד; פריצת תא מטען; פריצת כספות; תיקון דלתות; התקנת אמצעי מיגון נגד פריצה; החלפת צילינדר ועוד.