יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון מנגנון לדלת רב בריח

שירות תיקון מנגנון של דלת רב בריח בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון מנגנון לדלת רב בריח תיקון מנגנון לדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון מנגנון לדלת רב בריח?

פריצות לבתים הן מכת מדינה וזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. הגנבים משתמשים בשיטות שונות על מנת לפרוץ לבתים ובמקרים רבים מצליחים. בסופו של דבר כל דלת ניתן לפרוץ אך ככל שהדלת ומנגנוני הנעילה שלה יותר טובים כך הדבר הופך ליותר מורכב וקשה והגנבים יעדיפו לחפש דירות עם דלתות פחות איכותיות שיותר קל לפרוץ. ככל שהדלת יותר מאובטחת כך דרושים יותר כלים, יותר רעש ויותר זמן בשביל לפרוץ אותה, דבר שלא משרת את הגנבים. בבתים רבים בישראל עושים שימוש בדלתות רב בריח. אלו הן דלתות איכותיות הנותנות מענה טוב לבעיות הפריצה לבתים. דלתות אלו עושות שימוש במערכת רב בריחית המעגנת אותם בזמן הנעילה ל 4 נקודות שונות ומקשות מאוד על הפריצה. אך למרות שאלו הן דלתות איכותיות, לעתים המנגנון עשוי להתקלקל ואז אתם נזקקים לתיקון מנגנון לדלת רב בריח.

כיצד יודעים שיש בעיה

כאשר הדלת עושה בעיות ואתם מתקשים בסגירה ופתיחה של הדלת, ייתכן שמדובר בבעיה במנגנון. במקרה שכזה עליכם להזמין מנעולן על מנת לאבחן את הבעיה. ייתכן שזוהי בעיה במנגנון, אך גם בעיות בצילינדר ואפילו בצירים של הדלת יכולים ליצור קושי בפתיחת הדלת. מנעולן מקצועי המכיר את מנגנון הפעולה יכול במהרה לאבחן מה גורם לה ולהתאים את התיקון הנכון לבעיה. אל תתבלבלו בין החלפת צילינדר לבין תיקון מנגנון לדלת בריח. צילינדר הוא החלק אליו נכנס המפתח ובמידה ויש בו תקלה, או שאיבדתם את המפתחות, ניתן להחליפו. עלות ההחלפה של צילינדר היא נמוכה מתיקון מנגנון לדלת רב בריח.

החלפת מנגנון

ברוב המקרים תיקון מנגנון לדלת רב בריח דורש את החלפת המנגנון. אתם יכולים להשתמש במנגנון מקורי של חברת רב בריח, או מנגנונים אחרים התואמים לדלת. בשוק ישנם יצרנים שונים, גם מהארץ וגם מחו"ל. לא כל המנגנונים הם בעלי אותה האיכות, מומלץ להתייעץ עם מנעולן לגבי הדגם המומלץ. מן הסתם ישנם דגמים זולים ודגמים יקרים. ההמלצה שלנו היא לא לחסוך בנושא הביטחון האישי שלכם. מנגנון זול יכול לגרום לבעיות נשנות אשר בסופו של דבר יעלו לכם יותר ממה שחסכתם ברכישת המנגנון. לא רק לאיכות המנגנון ישנה חשיבות אלא גם לאיכות העבודה. כאשר מזמינים תיקון מנגנון לדלת רב בריח יש לעשות זאת אך ורק עם מנעולן מורשה ומסומך, דבר אשר יכול להבטיח לכם עבודה מקצועית. נכון שניתן לבצע גם החלפה באופן עצמאי, אך זה לא מומלץ ואין על כך אחריות. אם אתם נזקקים לתיקון מנגנון לדלת רב בריח התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך בעל ניסיון רב ואישור מטעם משטרת ישראל. אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירות מקצועי, אדיב ובמחירים הוגנים. תמיד זמין ויגיע אליכם בכל שעה שצריך.