יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות תיקון מנעולים

תיקון כל סוגי המנעולים - פלדלת, רב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון מנעולים תיקון מנעול פלדלת police-tag
050-5757-888

תיקון מנעולים, מתי נזדקק לזה?

מי מאיתנו מעניק תשומת לב למנעול? ככל הנראה מעטים חושבים על מנעול הדלת ודואגים לשימון ותחזוקה. רובנו מתייחסים אל מנעול הדלת כאל דבר מובן מאליו. אבל בסופו של דבר מגיע היום והמנעול מתקלקל ואז יש צורך לחפש מנעולן לצורך תיקון מנעולים לדלת. עם הזמן והבלאי מנעולי הדלת בבית, כמו גם מנעולי הרכב עשויים להתקלקל. במקרה כזה פונים יש לאיש המקצוע המתמחה בתיקון מנעולים - המנעולן, או כפי שאנו לפעמים מכנים אותו ”הפורץ“.

מדוע מנעולים מתקלקלים?

מנעול הוא דבר מורכב, בתוכו יש מנגנון עדין המורכב מחלקים שונים. לאורך זמן חל בו בלאי והוא יכול להתקלקל. לפעמים ניתן לתקן ולפעמים צריך להחליף. הזמינו שירות של תיקון מנעולים לדלת והמנעולן יבדוק את המצב. ישנם גם מקרים בהם מנעולים מתקלקלים כתוצאה מחבלה. כאשר אנו אומרים חבלה אנו מדברים על מקרים בהם מתבצע ניסיון פריצה לבית או לרכב. במקרים אלו הפורצים מנסים שיטות שונות לנטרול המנעול. בין אם הצליחו או לא הצליחו לפרוץ, סביר להניח שהרסו את המנעול ועכשיו יש צורך להזמין תיקון מנעולים.

כאשר אתם נזקקים לתיקון מנעולים לדלת, הזמינו את המנעולן. כאשר המנעולן מגיע הוא בודק את מקור הבעיה ואיזה פתרון הוא הפתרון המתאים ביותר. אם יחליף או יתקן, זה כבר תלוי בנסיבות המקרה. אך מה שבטוח זה שבסוף תקבלו מנעול דלת תקין וגם במחיר סביר. החלפת מנעולים היא אינה עבודה יקרה, אך יש לקחת בחשבון את עלות המנעול החדש אותו יש לרכוש.

טיפ תיקון מנעול פלדלת

קרה לכם שהכנסתם את המפתח לחריץ, סובבתם והדלת לא נפתחה. ניסיתם כמה פעמים עד שבסוף הדלת נפתחה. ולמחרת הסרט חוזר על עצמו עד שיום אחד יהיה לכם חשק להזמין שירות תיקון מנעול פלדלת. אבל בחיים זה לא עובד כך; התעלמתם מהבעיה, פעם, פעמיים, שלוש פעמים, בסוף יגיע הרגע שבו הבעיה תחמיר ופשוט לא תוכלו לפתוח את הדלת. כאשר אינכם יכולים לפתוח את הדלת אתם נזקקים לתיקון מנעולים באופן מיידי, דבר אשר עשוי לעלות לכם ביוקר. יתכן שהמנעול יתקלקל ברגע ממש לא מתאים, כמו שעת לילה מאוחרת, ואז תזמינו מנעולן ותשלמו תעריף לילה. לכן המסקנה, ברגע שמזהים בעיה במנעול יש להזמין תיקון מנעול פלדלת בהקדם האפשרי. אם תעשו זאת תשלמו את המחיר הרגיל ותימנעו מלשלם מחיר של קריאות חירום בלילה או בסוף השבוע.

תיקון מנעולים אצל יוסי המנעולן

כאשר אתם נזקקים לתיקון מנעולים לדלת, או כל שירות אחר של מנעולן, אל תחפשו הרפתקאות חובבניות - פנו מייד ליוסי מנעולים. יוסי מעניק לכם תיקון מנעולים במחיר שפוי התואם לרמת המחירים המקובלת. יוסי הוא מנעולן אמין אשר מבצע את עבודתו בצורה מקצועית. יוסי גם מבין את המצוקה שלכם באותם הרגעים בהם אינכם יכולים להיכנס הביתה, לכן הוא תמיד זמין, גם בלילה, גם שבתות וחגים ותמיד מגיע בהקדם האפשרי לבצע החלפת מנעול לדלת.