יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון צילינדר רב בריח

שירות תיקון צילינדר לדלת בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

דלת פנים תיקון דלת פלדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לתיקון צילינדר רב בריח?

לחזור הביתה ולגלות שאין לכם יכולת להיכנס, זה לא נעים. אם נתקעתם ללא יכולת להיכנס הביתה, כלל הנראה יש לכם בעיה בדלת או במנעול או שאולי איבדתם את המפתחות. במרבית המקרים נדרש תיקון צילינדר לדלת, אך לפעמים אלו יכולות להיות בעיות אחרות. אז מה צריך לדעת לגבי הזמנת מנעולן לתיקון צילינדר רב בריח והאם ניתן לעשות זאת בעצמכם?

לדלת רב בריח ישנו מנגנון נעילה המשלב מספר אלמנטים: הידית המשמשת לפתיחת הדלת כאשר היא אינה נעולה; הצילינדר היושב בחור המנעול ואליו נכנס המפתח ולבסוף המערכת הרב בריחית אשר מקבעת את הדלת למשקופים. כל אחד מהאלמנטים הללו עשוי להיות הגורם לבעיה ולכן כאשר מזמינים תיקון צילינדר רב בריח, המנעולן מגיע ומאבחן את הבעיה. אם צריך לבצע החלפת צילינדר הוא יבוצע, אך יתכן שמדובר גם בבעיה אחרת.

תיקון צילינדר רב בריח או החלפה?

ראשית כל חשוב להסביר שהצילינדר הוא חלק עדין וכאשר הוא מתקלקל בדרך כלל אין תיקון צילינדר רב בריח. אנו נוהגים להגיד תיקון צילינדר לדלת אך למעשה מדובר בהחלפת צילינדר. הצילינדר למי שלא מכיר הוא החלק שאליו מכניסים את המפתח. כאשר מכניסים את המפתח הנכון, סיבוב המפתח בצילינדר הוא מה ששולט על פעולת הבריחים של הדלת. אם יש בו תקלה כלשהי הוא לא יבצע את עבודתו ולא תוכלו לפתוח את הדלת ותצטרכו תיקון צילינדר לדלת. ישנם מקרים בהם הצילינדר תקול אבל עדיין מצליח עם קצת מאמץ לפתוח את הדלת. אם זה המצב אסור להזניח כי בקרוב מאוד הוא יצא מכלל פעולה ויש להזמין מנעולן לתיקון בהקדם האפשרי – לפני שמגיעים למצב בו אי אפשר לפתוח את הדלת.

כאשר מזמינים תיקון צילינדר לדלת, בדרך כלל יש גם צורך בפריצה ולכן המנעולן יחייב אתכם בשירות הפריצה בנוסף להחלפת הצילינדר ועלות החלקים. אם תזהו את הבעיה מבעוד מועד ותזמינו מנעולן לעשות תיקון צילינדר רב בריח בשלב שהוא עוד פחות או יותר עובד, תוכלו לחסוך לעצמכם כסף.

החלפת צילינדר, בהנחה שאין צורך בפריצה לדלת היא דבר אפשרי אך לא ממש מומלץ. מוטב לעשות זאת עם אנשי מקצוע אשר עושים את אותה הפעולה כל יום והם יודעים בדיוק מה לעשות ואיך לעשות. כמו כן אם תחליפו בעצמכם את הצילינדר אף אחד לא יעניק לכם אחריות על העבודה וחבל...

תיקון צילינדר לדלת עם יוסי מנעולים

אמינות ומקצועיות הם דברים חשובים מאוד כאשר מדובר בתיקון צילינדר רב בריח. במידה ויש לכם בעיה התקשרו ליוסי מנעולים – מנעולן מוסמך, מקצועי ומנוסה המעניק שירות 24 שעות ביממה ופותר כל בעיה במהירות ובמקצועיות. אצל יוסי המנעולן תוכלו למצוא את כל שירותי הפריצה והתיקון לדלתות, צירים ומנעולים.