יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תיקון תיבות דואר בבניין

שירותי פריצה והחלפת מנעולים לתיבות דואר בבניין

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תיקון תיבת דואר תיקון תיבת דואר בבניין police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו לתיקון תיבת דואר בבניין?

בחזית של כל בניין משותף נמצאות תיבות הדואר. שם אנו מקבלים דברי דואר הכוללים חשבונות וכל מיני דברים חשובים. אך לפעמים ישנן בעיות שונות אשר דורשות תיקון תיבת דואר בבניין. כאשר מדברים על תיקון תיבת דואר, חשוב לזכור שיש לכך גם פן פונקציונלי וגם פן אסתטי.

בדרך כלל אנו מקבלים בתיבות הדואר כמויות גדולות של חומר פרסומי אשר לא באמת מעניין אותנו, אך מלבד החומר הפרסומי אנו מקבלים גם דברי דואר חשובים ואישיים. חיטוט בתיבת הדואר שלנו יכול לחשוף הרבה מאוד מידע אישי עלינו - יש שם דברי דואר הכוללים פרטים אישיים רבים; אלו יכולים להיות חשבונות מספק האינטרנט או הכבלים, דוחות מהבנק, מסמכים מקרנות השקעה וחברות ביטוח ועוד. לכן ברור שנרצה לשמור על תיבת הדואר שלנו נעולה על מנת שדבר דואר אלו לא יתעופפו לכל עבר.

תיבות דואר יכולות לסבול מבעיות שונות; לפעמים מאבדים מפתחות; לפעמים מנגנון הנעילה מתקלקל; דלת נשברת ועוד על מיני פגמים. זה יכול להיות בלאי טבעי, אך לצערנו לפעמים צריך לבצע תיקון תיבת דואר בבניין גם בגלל מעשי ונדליזם!

יוסי המנעולן יכול לטפל בכל סוגי הבעיות של תיבת הדואר ולהעניק לכם תיבת דואר יפה ואסתטית אשר לא תפגע בחזות הבניין. יוסי מתקן את כל סוגי תיבות הדואר.

בעיות בתיבות דואר

להלן מספר דוגמאות לבעיות נפוצות אשר עשויות להתגלות בתיבות דואר ודורשות תיקון תיבת דואר.

תיקון דלתות - במקרים רבים ישנן בעיות בדלתות אשר יכולות להיגרם מסיבות שונות. הדלתות יכולות להתעקם והדבר מפריע לסגירתן ולפעילות התקינה של תיבת הדואר. תלוי בנסיבות המקרה, מנעולן יכול לבצע תיקון תיבת דואר המתבסס על הדלת הקיימת או לבצע החלפת דלת במידת הצורך.

תיקון מנעול - לפעמים המנעול נשבר או מתקלקל ואז יש צורך להחליפו או לתקנו.

החלפת צילינדר - אם איבדתם את המפתחות של תיבת הדואר יש פתרון. מנעולן המבצע תיקון תיבת דואר בבניין יכול לבצע עבורכם החלפת צילינדר.

שימו לב שבמקרים רבים בהם יש צורך בתיקון תיבת דואר בבניין, אין מדובר בתיבה אחת אלא במספר תיבות ואפילו כולן. כאשר ישנם מקרים של ונדליזם או סתם בלאי טבעי, סביר להניח שרוב תיבות הדואר בבניין סובלות מאותן הבעיות ודורשות תיקון תיבת דואר. יוסי המנעולן עובד גם מול ועדי בתים ומעניק שירות מקצועי לשביעות רצון כולם.

תיקון תיבת דואר בבניין – יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים לתיקון תיבת דואר בבית פרטי או תיקון תיבת דואר בבניין משותף, יש לכם אל מי לפנות – יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר מעניק את כל שירותי המנעולנות עם דגש על איכות ואסתטיקה. יוסי הוא האדם המתאים לתיקון תיבת דואר או לכל עבודת מנעולנות אחרת.