יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תקלות בדלת פלדלת

שירות תיקון תקלות בדלתות של פלדלת מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תקלות בדלת פלדלת תקלה פלדלת police-tag
050-5757-888

מתי יש תקלות בדלת פלדלת?

בבתים רבים בכל רחבי הארץ ניתן למצוא דלתות פלדלת. דלתות אלו הן חזקות ואמינות ובשילוב הצילינדר המתאים הן בהחלט מספקות הגנה טובה למשך שנים. אך כמו כל מוצר גם בהן עלולות להתרחש תקלות. במידה והתרחשה תקלה לדלת פלדלת עליכם להזמין מנעולן מוסמך אשר יודע להעניק שירות לדלתות מסוג זה. כמו תמיד אתם יכולים להיעזר בשירותיו המקצועיים והאמינים של יוסי המנעולן. יוסי פותר כל בעיה בקלי קלות ונותן לכם מענה גם לבעיות דחופות באמצע הלילה.

תקלה פלדלת - אילו סוגי תקלות יש

1.איבוד מפתחות - איבוד מפתחות הוא תקלה שיכולה להתרחש בכל דלת. במידה ואבדו המפתחות ואין לכם אפשרות להיכנס לביתכם, מנעולן יבצע פריצה ולאחר מכן יחליף את הצילינדר. כך תוכלו להיכנס לביתכם באמצעות מפתח חדש.

2.תקלה בצילינדר - הצילינדר הוא יחידה עצמאית המותקנת בדלת והיא מתבלה במהירות גדולה יותר מהמנגנון ושאר רכיבי הדלת. תקלה בצילינדר היא אינה נחשבת לבעיה גדולה, מנעולן יכולה לפתור אותה בקלות. אך מצד שני הבעיה הקטנה הזו יכולה להיות בעיה גדולה הדורשת פתרון מיידי בכל שעה, אם אינכם יכולים לפתוח את הדלת.

3.בעיות בצירים - בעוד שתי הבעיות הקודמות שהזכרנו הן אינן בעיה האופיינית לדלת פלדלת, בעיות בצירים הן תקלה פלדלת שכיחה. דלת הפלדלת היא דלת חזקה ולחוזק הזה יש מחיר שהוא דלת כבדה המעמיסה מאוד על הצירים. וכאשר אתם עושים שימוש יומיומי בדלת הצירים מתרופפים. כתוצאה מכך הדלת שוקעת כלפי מטה ומתחילה להתחכך ברצפה. בעיה זו היא לא רק אי נוחות אי יכולה לעורר בעיות קשות בתנועת הדלת. הפתרון הוא איזון צירים. כנגזרת מהבעיה לפעמים ישנו לחץ כבד על הבריחים והם נתקעים בתעלות ולא ניתן לפתוח את הנעילה.

4.בעיה במנגנון - תקלה לדלת פלדלת במנגנון עצמו היא קצת יותר מורכבת מאשר בעיה בצילינדר. גם כאן הפתרון לתקלה פלדלת הוא באמצעות מנעולן, אך משך התיקון ממושך יותר, כך גם עלות החלקים (מנגנון חדש) ועלות העבודה.

5.בעיות בידית - בעיות בידית הן אינן תקלה שכיחה, אך זוהי תקלה לדלת פלדלת שיכולה להתרחש. יתכן שהידית תקועה או שהידית התנתקה מהמנגנון ואינה מבצעת את עבודה. אם אתם מנסים לפתוח באמצעות הנעת הידית למטה ואין תזוזה של הלשונית זוהי עשויה להיות בעיה בידית.

6.חלודה - חלודה יכולה לגרום לבעיות רבות. חלודה נגרמת כתוצאה ממים ורטיבות. יש להיות זהירים כאשר מנקים את הדלת. אך תתיזו עליה מים, רק תנקו עם מטלית והקפידו לייבש אותה. במידה וישנה חלודה יתכן שמנעולן צריך לפרק את החלקים החלודים, להסיר את החלודה ולשמן.

7. חריקה - חריקה של הדלת יכולה להיות דבר שיוציא אתכם מדעתכם. דלת תקינה אמורה לעבוד בצורה שקטה, אך במידה והדלת חורקת בכל פעם שפותחים או סוגרים זוהי תקלה פלדלת. בדרך כלל הבעיה קשורה להתרופפות הצירים ושקיעת הדלת.

פתרון תקלה פלדלת

אל תהיו טרודים יותר מידי במקור התקלה לדלת פלדלת - אם משהו אינו תקין בדלת שלכם פשוט הזמינו מנעולן שיבדוק. מנעולן מקצועי יודע כיצד לאתר במהירות את מקור התקלה ויודע איזה פתרון דרוש. שימו לב שלאנשים ישנה נטייה להתעלם מבעיות בדלת, עד שהן מחמירות והופכות לבעיה דחופה. למשל לפעמים מנעולן מגיע ללקוח בעקבות קריאה דחופה על דלת שאינה נפתחת. וכאשר המנעולן בוחן את הבעיה הלקוח מספר לו שכבר חודש הדלת חורקת. הבעיה התחילה בחריקה והלכה והחמירה עד שהדלת לא נפתחה. ומכיוון שזה קרה בשעת לילה מאוחרת הלקוח נאלץ לשלם על קריאת חירום.