יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

תקלות בדלת רב בריח

שירות תיקון תקלות בדלתות של רב בריח מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

תקלות בדלת רב בריח רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי יש תקלות בדלת רב בריח?

יש לכם דלת רב בריח בבית? בהחלט מדובר בדלת מומלצת, אך גם בה יתכנו תקלות. אז מה עושים כאשר ישנן תקלות ואילו סוגי תקלות אתם צפויים לפגוש?

כאשר ישנן תקלות בדלת רב בריח ישנו דבר אחד שאתם צריכים לעשות - לפנות למנעולן מקצועי ומוסמך לתיקון תקלות בדלת רב בריח. כל איש תחזוקה כללי וכל חובבן רק עלול לגרום לכם יותר נזק. הקפידו על מנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל. זהו כלל בסיסי וקריטי לגבי כל עבודה הקשורה לתחום הדלתות והמנעולים ולא רק לצורך תיקון תקלות בדלת רב בריח.

תקלות בדלת רב בריח - סוגי תקלות

אחת התקלות השכיחות בדלת רב בריח היא תזוזה או סטייה של הצירים. הצירים הם מה שמקבע את הדלת למשקוף ומאפשר את תנועת הדלת לצורך פתיחה וסגירה. דלת רב בריח היא דלת כבדה מכיוון שהיא עשויה מחומרים חזקים המעניקים לכם ביטחון. במשך הזמן, בגלל המשקל הרב של הדלת, סביר להניח שיהיה קצת בלאי טבעי והצירים המוברגים למשקוף ולדלת עלולים לקבל קצת סטייה. יתכן שהסטייה אפילו אינה נראית לעין, אך היא גורמת לתזוזה של הדלת כלפי מטה והדבר מוביל לבעיות שונות. הסטייה בדלת עלולה להביא לחיכוך עם הרצפה, דבר המביא לבעיות בתנועת הדלת וגם לרעשים. אך במקרים רבים הסטייה גם אינה מאפשרת לדלת להיסגר מכיוון שהבריחים אינם יכולים להיכנס למסילות. כאשר אתם נתקלים בתקלות בדלת רב בריח, פשוט הזמינו מנעולן.

לפעמים תקלות בדלת רב בריח יכולות להיות תקלות במנגנון הנעילה עצמו. למרות שמדובר במנגנון איכותי וחזק לעתים הבלאי עושה את שלו ואז ישנן תקלות בדלת רב בריח מסוג זה. זה יכול להתבטא בקושי בסיבוב המנעול או בעיות אחרות המשביתות לגמרי את הדלת ומחייבות טיפול מיידי ואפילו לפעמים זה מגיע לכדי צורך בשירותי פריצה.

כאשר אתם נתקלים בתקלות בדלת רב בריח, פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל תעודת יושר; הוא מאבחן את מקור הבעיה בקלות ובמהירות, כתוצאה מהניסיון הרב, ומעניק את הטיפול הדרוש על מנת לפתור תקלות בדלת רב בריח לצמיתות.
לשירות תיקון דלתות של חברת רב בריח כנסו ללינק - תיקון דלתות רב בריח