יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירותי פריצה לבית ולרכב

שירותי פריצה 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

שירותי פריצה לרכב שירותי פריצה לבית police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לשירותי פריצה?

שירותי פריצה לבית

כמו במקרים של שירותי פריצה לרכב, בנסיבות דומות אנשים מחפשים שירותי פריצה לבית. איבודי מפתחות, תקלות טכניות וכולי. שימו לב שיש להבדיל בין פריצת דלת נעולה לבין פריצת דלת טרוקה אשר ברוב המקרים נחשבת לדבר פשוט וקל. אם יש לכם מנעול חדיש ומודרני לא קל לפרוץ אותו אך מנעולנים יודעים איך לעשות זאת. אם אתם נזקקים לשירותי פריצה לבית או לרכב עליכם לעבוד אך ורק עם מנעולן בעל אישור ממשטרת ישראל. מנעולן שכזה, מעבר לידע הטכני והמיומנות, חייב קודם כל לוודא שאתם בעלי הדירה או הרכב לפני שהוא פורץ. פריצת דלת שלא שלכם היא עבירה פלילית ועל המנעולן להיות זהיר ולא ליפול בפח. לא אחת שמענו על מקרים בהם פורצים ניסו לנצל את תמימותו של מנעולן על מנת לפרוץ עבורם לנכס שאינו שלהם.

שירותי פריצה לרכב

במקרים רבים אנשים מגיעים למצבים בהם הם צריכים שירותי פריצה לרכב. זה יכול להיות בגלל איבוד של מפתחות, נעילת המפתחות בתוך הרכב או בעיות שונות המתעוררות במנעולי הרכב. שירותים אלו ניתנים על ידי מנעולן מוסמך, כלומר אחד שלמד מנעולנות ויודע איך לעשות את העבודה. ישנם סוגים שונים של רכבים ולכל אחד ישנה מערכת נעילה אחרת ובהתאם לכך המנעולן צריך לטפל במנעול. מנעולן מקצועי למד ועבר השתלמויות ומכיר את מערכות הנעילה של הרכב.

שירותי פריצה הם דבר שכל אחד צריך, אם לא היום אז מחר. אלו יכולים להיות שירותי פריצה לרכב או שירותי פריצה לבית ואפילו למשרד. פריצת דלתות נעשית על ידי מנעולנים מומחים ולא על ידי חאפרים. שירותי פריצה נעשים בעזרת כלים עדינים ועל ידי בעלי מקצוע; אל תתבלבלו בין שירותי פריצה של מנעולן לבין פריצה הנעשית על ידי מכבי האש במקרה חירום. מכבי האש פשוט ישברו את הדלת על מנת להיכנס ולחלץ אנשים במידת הצורך וזה דבר שונה לחלוטין, שם המטרה היא להציל חיים. לעומת זאת מנעולנים נותנים שירות "כירורגי" אשר נועד לפתור בעיות במנעול או במקרים של איבוד מפתח.
בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותי פריצה, בין אם אלו שירותי פריצה לרכב או לבית, יוסי מנעולים הוא האיש שלכם.

מקרים בהם נזדקק לשירותי פריצה לבית

נזקקים לשירותי פריצה לבית או שירותי פריצה לרכב? אם כך כיצד תדעו אל מי לפנות. חשוב לכם לקבל שירות טוב ומקצועי, שירות אמין, שירות ללא בעיות, שירות ללא פאדיחות, עקיצות, מחירים מופקעים וכל מיני דברים אשר יהפכו להיות בעיה וכאב ראש אחד גדול. לא סתם אתם מודאגים, כנראה שיש לכם ניסיון שלילי מהעבר. זה מובן שחשוב להיות זהירים כאשר מחפשים אנשי מקצועי, בין אם מדובר בטכנאי למכונת הכביסה או שירותי פריצה לבית והרכב. אז מה עושים? להלן כמה שלבים לבחירה נכונה.

השלבים לבחירת שירותי פריצה לרכב ולבית

1. חפשו אחר מועמדים - חפשו אחר מנעולנים אשר באים בחשבון; תוכלו להתחיל ממנעולנים שימליצו לכם על קרובי משפחה וחברים, או לחפש באינטרנט. במקרה ויש לכם מנעולן מומלץ על ידי בני משפחה וחברים, עדייו חשוב להיות זהירים ולהמשיך לפי השלבים. אדרבא ואדרבא לגבי מנעולן מהאינטרנט. כאשר אתם מחפשים שירותי פריצה לרכב באינטרנט, אל תתרשמו מפרטים לא חשובים כמו העיצוב הגרפי של האתר… אתם לא מחפשים מעצב אלא מנעולן.

2. וודאו שיש לו תעודת מנעולן - בין אם המליצו לכם על שירותי פריצה לבית, ובין אם מצאתם מישהו באינטרנט. חשוב לוודא שיש לו תעודת מנעולן. כפי שמכונאי רכב צריך ללמוד מכונאות, כך מנעולן צריך ללמוד מנעולנות ולקבל תעודה. מנעולן שאין לו תעודת מנעולן הוא כמו רופא שלא למד רפואה אבל אולי יודע להשתמש במזרק.

3. וודאו שיש לו תעודת יושר - מנעולנים רבים המציעים שירותי פריצה לרכב ולבית מתהדרים באישור מטעם משטרת ישראל. רצוי לדייק ולציין שהכוונה היא לתעודת יושר אותה יכול לקבל כל אדם ללא עבר פלילי. משטרת ישראל אינה מעניקה תעודות מיוחדות למנעולנים… אך יחד עם זאת אין לזלזל בחשיבות של תעודת היושר. אתם עומדים להכניס מנעולן לביתכם ולתת לו גישה למנגנוני הביטחון שלכם (הדלת והמנעול), לא תרצו מנעולן שמעורב בעבירות רכוש.

4. וודאו שיש ניסיון - כאשר מחפשים מנעולן עבור שירותי פריצה לבית/רכב כדאי לבחור במישהו שיש לו ניסיון. טעויות יכולות לעלות ביוקר, בעיקר כאשר מדובר בפריצת רכב. מצד שני מנעולן מנוסה עושה עבודה איכותית ואפילו מהירה.

5. שירות 24 שעות ביממה - כאשר מדובר על עבודות כמו שירותי פריצה לרכב ולבית אתם חייבים מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. דינה של פריצה לבית הוא לא כמו התקנת עינית לדלת או תיקון אחת מדלתות הפנים בבית. אם אינכם יכולים להיכנס לביתכם זוהי בעיה הדורשת פתרון מיידי ללא תלות בשעה.

אם תקפידו על חמשת הכללים הללו תוכלו להגדיל את הסיכויים שתקבלו שירות מקצועי ואמין.

אם אתם זקוקים לשירותי פריצה, בין אם אלו שירותי פריצה לבית או לרכב, יוסי שלום הוא המנעולן שעליו אתם יכולים לסמוך. התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו מענה מהיר ותגובה מהירה 24 שעות ביממה.